První setkání s ezoterií

15.11. 2022Lenka529x

Ať už jste v osobním rozvoji začátečníci nebo pokročilí, tak jste na ezoterii určitě narazili. Spadají tam:

 • Kartářky,
 • andělé,
 • amulety,
 • práce s kameny,
 • s magií – s rituály,
 • práce s čakrami,
 • regrese…

Asi není nikdo, kdo by na něco z toho alespoň jednou nenarazil a už vůbec ne, kdo by si o tom alespoň něco nepřečetl. 🙂 Kdo by občas nechtěl znát svou budoucnost, nechtěl vědět, jestli čelí karmické nebo životní zkoušce nebo se nechtěl uzdravit jinak, než laboratorními léky či operací.

Nemáte se čeho bát

Je jedno, co Vás tenkrát nebo dnes k ezoterii přivádí, to nejdůležitější, co bych byla ráda, abyste si z dnešního článku odnesli je, že se nemáte čeho bát. Vím, že to zavání šarlatány a podobnými podvodníky, ale pokud dokážete věřit, že všechno Vám má co dát a že prostě o světě nevíme všechno (a nevíme, se podívejte na to, jak nízké je procento prozkoumaných oceánů – jen 5 % >>), pak Vám Vaše intuice jasně řekne, ke komu mít důvěru můžete a ke komu ne. Vybírejte podle vnitřního pocitu, protože pak bude větší šance, že se dozvíte přesně to, co potřebujete.

„Kdo nevěří, nic nedostane – ani správné informace.“

Pěstujte víru a důvěru

Vy už víte, že je důvěru nutné pěstovat – například u svých přání. Pokud nevěříte, že si své přání zasloužíte a že na něho nemáte nárok, pak se jen těžko splní. A toto je obdobné. Pokud nevěříte, že Vám ten člověk nebo metoda mají co dát, tak Vám to jednoduše nedají. Ani ty informace pro Vás k Vám neproniknou, prostě jedním uchem sem a druhým tam.

Příklad z praxe: Jste-li více realisté, pak se zamyslete nad tím, jak to funguje, když nevěříte například svému lékaři. Taky Vám jen těžko pořádně pomůže. Pokud jdete s důvěrou za někým, u koho jste přesvědčeni, že na to má, výsledky budou bezva. (A tento příklad uvádím z praxe, o které vyprávěl mému tchánovi jeho kamarád doktor. Říkal, že už ví, jak moc ten pacient spolupracuje a podle toho čeká i výsledky léčby. Proto se objevují pacienti, u kterých věda nic nevidí, ale stejně jsou nemocní – jejich přesvědčení je jinde, než snaha o léčbu.)

Cítíte, že to promlouvá, pak do toho

Nebojte se proto ezoterie, ale jděte do ní až v případě, že jste k tomu vnitřně dozráli a můžete tam jít v klidu a bez odporu. Tento svět funguje na nabídnuté energii (to už víte právě například u splněných přání nebo pozitivního bodu zaměření, což už dnes žádná ezoterie není, ale spadá to do psychologie či kvantové fyziky reakce těles) – napřed se nalaďte na to, co chcete nebo potřebujete a pak počkejte, až Vám to svět dá. Nefunguje to naopak.

Jelikož sama jsem v tomto směru zatím docela začátečník, tak Vám zatím nebudu nabízet více než své postřehy – vím, že mnozí z Vás se do této části také posunuli a už by ocenili informace i z této stránky osobního rozvoje, tak už jsem otevřená o tom psát.

Sama napřed vyzkouším co nejvíc věcí na sobě a pak podám další informace (víte, že to vždy napřed praktikuji, a až pak dávám zkušenosti dále – opisovat z knih umí každý a říkat, jak se splnilo jedno přání – možná ani ne řízeně – také). 😀

Na co se tedy můžete těšit? 🙂

 • Pracuji na opravě čaker a průchodu energie – vlastní zkušenost je zatím taková, že ke mně přišlo spoustu informací, jak na sobě pracovat dál, ukázaly se mi karmické zkoušky a zvýšila jsem si energii.
 • Léčení na dálku – zatím mám 100 % úspěšnost s nalezením problému a jeho vyléčením (samozřejmě, pokud jsou na to získány souhlasy). Zatím ale vždy nevidím příčinu a to bych byla ráda, aby se mi tato schopnost rozvinula. Jsem za to, že léčit se má příčina, ne následek.
 • Práce s Akášou – několikrát jsem již získala informace, které jsem potřebovala, ale prozatím to není řízené a nezískám informace vždy, takže tady mám rozhodně největší část k prozkoumání.
 • Ochranné koule – s těmi se mi daří velmi. Jednoduchá čakrová technika energetické ochrany.
 • Vizualizační techniky 2.0 – to ani nejde nazvat jinak. 😀 Jak jsem psala v minulém článku >>, tato schopnost je pro práci výše pro mě naprosto podstatná, protože často přichází příběhy, ze kterých je pak výsledná myšlenka – odpověď.
 • Práce s vodou – takže hlavně očištění díky ní, ale i uzdravování nebo podpora krásného života. Voda je neuvěřitelný nástroj a zaslouží si, aby v našich životech začala zaujímat nové místo…

Postupně!

Zatím to ale spolu vezmeme postupně a samozřejmě praktické části osobního rozvoje zůstanu nadále věrná, protože to jsou ty základy, na kterých pak stavíme. Jediné, co máme nyní před sebou je má mateřská, na kterou budu nastupovat zhruba po letošním Mikuláši a v tomto období nebude možné koupit žádný z mých produktů (ještě vyjde základní Akcelerátor >>, snad už tento týden). Pokud tedy s koupí váháte, tak zvažte, jestli to neuděláte rovnou, protože pak to nějakou dobu potrvá, než budu zpátky a na novou roli se chci plně soustředit. (Hodně schopností výše jsem získala i díky těhotenství, ale to je zase na další povídání.) 🙂

Přeji Vám, ať se Vám daří po všech směrech, abyste nepřešlapovali na místě, protože pořád je, co v té naší krásné duši zkoumat, hlavně to však berte vlastním tempem. Snažte se nezahltit a jít postupně. V tom Vám pomůžou například mé Fáze >> (v Hloubkové fázi pak najdete již první odkazy na ezoterickou část růstu, takže klidně prozkoumejte i ji, pokud Vás toto téma již zajímá >>), které Vám tu cestu před Vámi více ujasní. Zbytek bude ale na Vás. 🙂

Krásný den. 🙂

Vaše Lenka

Když jsem prošla osobní krizí v letech 2010-2014, uvědomila jsem si, na čem doopravdy záleží a začala hledat způsoby, jak změnit svůj život. A našla jsem. Dnes mám vlastní systém osobního rozvoje a vítám na svých stránkách každého, kdo chce také žít život svých snů. Více o tom kdo jsem, zjistíte tady>>