KONZULTACE

Aktualita 2022: Vzhledem k očekávání nového potomka již nyní nemohu poskytovat konzultace. Děkuji za pochopení.

Mé produkty budou k prodeji dostupné do 4.12.2022. Po této době však stále na mých stránkách budete nacházet různé informace, protože se samozřejmě hodně věnuji také osvětě na téma osobního rozvoje. Sledujte tedy dál třeba můj blog nebo si stáhněte Infografiku ZDARMA a už Vám nic neuteče. 🙂

 

Plnění služby konzultace je prováděno buď online, kdy je dodání omezeno pouze na posyktování konzultací v českém jazyce nebo fyzicky,
kdy je místo dodání omezeno místem poskytování konzultace na oblast Prahy a také poskytováním v českém jazyce.
Platby lze provést online nástroji (platebními kartami, online či klasickým bankovním převodem).

Konzultace jsou tu pro každého

Osobní přístup vždy urychlí výsledky. U mě jsou konzultace vhodné zejména pro ty, kteří řeší například:

  • Osobní rozvoj praktikujete, ale stále nejste tam, kde chcete být. 
  • Nemáte si s kým popovídat a chybí Vám pochopení - třeba kvůli náročné práci - též duchovní očista = "vylévání poháru". 
  • Vaše vztahy jsou úplně jinde, než byste si přáli.

Ale samozřejmě za mnou můžete přijít s jakoukoliv jinou starostí na téma osobní rozvoj

Vylití Vašeho poháru

Pokud nemáte nikoho, s kým si můžete popovídat například o práci, můžete se jednoho dne dostat do bodu, kdy bude těžké najít další energii a chuť. Musíme "vylívat", co na nás ostatní naházeli. Ale nejen lidé, ale i práce nebo obecně situace a život. Ty nám taky často dávají co proto.

I k tomu lze využít osobní konzultace.

Jak provádím konzultace

Vždy je pro mě důležité, abyste mi jako první poslali souhrn toho, co Vás trápí. Písemně, takže nejlépe emailovou formou. Sama se musím podívat, jestli Vám mohu pomoci,
aby naše spolupráce byla efektivní a sladili jsme si očekávání.

Písemná forma má velkou výhodu v tom, že se poprvé na své myšlenky podívate s odstupem. I samotné formulování problému Vám mnoho dá. Vše si ujasníte a to je důležité
pro nastavení našeho společného cíle.
 

AKTUÁLNĚ MÝMI KONZULTACEMI PROŠLA
JIŽ
PRVNÍ STOVKA KLIENTŮ,
NA JEJICH RECENZE SE PODÍVEJTE NÍŽE

Důvěra a Vaše chuť na změnu

Veškeré informace, které mi sdělíte, jsou samozřejmě automaticky brány jako důvěrné a jsou u mne schovány jako zpovědní tajemství. Důvěra je základní předpoklad toho, abychom spolu mohli nečeho dosáhnout. 

Dál uděláme následující:

  • Označíme a pojmenujeme to prvotní, co Vás trápí. 
  • Probereme různé pohledy na věc, abyste se na vše mohli podívat z jiného úhlu. 
  • Navrhneme spolu následné kroky, které pro Vás budou nejvhodnější. 

Berte však naprostý zřetel na to, že dopad a rychlost postupu je zcela individuální, a že bude vždy a pouze jen na Vás, jak se se vším poperete. I kdybych totiž stokrát chtěla a Vy neprováděli zadané metody, jak jsme se domluvili, nikam se nikdy nedopracujeme. Bohužel.

Když ale změnu vážně chcete a chybí Vám třeba jen podpora, motivace, odhodlání, sebevědomí nebo energie, to jste skvěle nastartovaní na individuální konzultaci. Někdy člověk tak dlouho stojí na místě, že potřebuje nezávislý pohled z venku.

Reference

Recenze jsou ověřené a to provádím tak, že lidem po nákupu produktu posílám email s žádostí o referenci, případně se jedná o referenci z testovací skupiny,
kdy dávám svou práci vybraným lidem k přečtení před publikováním zdarma nebo pokud se vidíme živě, tak po vyplnění dobrovolného dotazníku.
Vybírám ty nejrelevantnější recenze. Pokud si klient přeje být anonymní, ale souhlasí recenzi zveřejnit, také ji mohu použít.

"Když jsem psal Lence, bylo mi fakt úzko. Vše jsem bral těžce a jel jsem dlouhou dobu na své rezervy. Hned prvním dnem mě dostala. Vysaď, vyspi se. Další dny jen ukázaly, že Lenka ví o čem deprese je a může být. Nečekal jsem nic, ale dostal jsem pochopení, nadhled a možné cesty jak z toho ven. Kromě toho i hodně cenné rady. Lenka je člověk na svém místě a pokud jste v depresi, Lenku můžu jen doporučit. Svým přístupem Vás naladí na tu správnou cestu. Děkuji."
David Dovhunpomáhá vozíčkářům
"Lenku znám díky jejímu ebooku Od úspěchu jste jen myšlenku daleko, který se mi moc líbil. Lenka je velmi houževnatá a kreativní a témata, kterými se zabývá, dělá do hloubky a uchopuje je velmi srozumitelně a prakticky, aby je člověk mohl hned použít. Líbí se mi její přístup, podpora a péče, s jakou přistupuje ke svým klientům."
Lucie Lebduškováautorka projektu Čekala jsem miminko
"Lenka výborně vysvetluje a srozumitelně všetko píše. Má super nápady a je oduševnená."
Priscila Guzmováprofesionální ošetřovatelka
"S Lenkou sa poznáme od založenia jej skupiny Megaon přání. Oboznámila ma s rôznými technikami a dala mi rôzné tipy ako prekonať určité prekážky. Mnohé z nich uplatňujem vo svojom životě. Je ochotná a milá pomocť."
Zuzana Horská
Ceník

Pořád nerozhodnutí? Klidně zvolte i můj velký ebook nebo online kurz.
Máte možnosti + nezapomeňte, že vstupní konzultace je zdarma - najdete ji níže a zde >>.

Vstupní konzultace
0 Kč
Vstupní konzultace je zdarma. Sama se musím podívat, jestli Vám dokáži pomoci.
Balíček 3 konzultací
3.850 Kč
Pokud chcete celý program, můžete si koupit se slevou rovnou 3 konzultace a nemusíte pak na nic dalšího myslet.
Vstupní konzultace zdarma

Každá první konzultace je zdarma. Seznámíte mě se svým příběhem a s cílem, kterého chcete spolu se mnou dosáhnout. 

První konzultace je důležitá i pro mě, nechci nikdy přecenit své síly, jestli Vám pomoci dokážu. Pokud byste u mě hledali něco, co Vám nemohu nabídnout, pak se to ode mě dozvíte ještě před tím, než budete cokoliv platit.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů