KONZULTACE

osobní přístup, techniky na míru, vedení a dohled
a samozřejmě podpora a povzbuzení

Aktuální situace s covidem 2021

Vím, že nás to všechny trápí. Náš svět se zmenšil a to bohužel i ten můj. Kvůli covidu nyní neposytuji osobní individuální konzultace, ale pouze online. Pokud budete mít zájem, poskytunu Vám konzultaci za 750 Kč na hodinu.
Samozřejmě dále platí, že vstupní konzultace je zdarma. 🙂

Osobně a jenom pro Vás

Někdy se prostě potřebujete svěřit a najít si pro sebe individuální cestu. Často je to snazší, než se prokousávat hromadou literatury a zkoušet život stylem pokus - omyl. Jindy zase potřebujete pomoci aktuálně a hned.
Na to vše jsou vhodné individuální konzultace. 

Pomůžu Vám s těmito tématy:

  • Mezilidské vztahy a láska,
  • projektování kariéry,
  •  pokud si nemáte s kým promluvit o Vaší práci,
  • posuny v osobním rozvoji.

Jak provádím konzultace

Vždy je pro mě důležité, abyste mi jako první poslali souhrn toho, co Vás trápí. Písemně, takže nejlépe emailovou formou. Sama se musím podívat, jestli Vám mohu pomoci,
aby naše spolupráce byla efektivní a sladili jsme si očekávání.

Písemná forma má velkou výhodu v tom, že se poprvé na své myšlenky podívate s odstupem. I samotné formulování problému Vám mnoho dá. Vše si ujasníte a to je důležité
pro nastavení našeho společného cíle.
 

AKTUÁLNĚ MÝMI KONZULTACEMI PROŠLA
JIŽ PRVNÍ STOVKA KLIENTŮ,
NA JEJICH RECENZE SE PODÍVEJTE NÍŽE

Zpovědní tajemství, důvěra a chuť na změnu

Veškeré informace, které mi sdělíte, jsou samozřejmě automaticky brány jako důvěrné a jsou u mne schovány jako zpovědní tajemství. Důvěra je základní předpoklad toho, abychom spolu mohli nečeho dosáhnout. Proto spolu uděláme následující:

  • Označíme a pojmenujeme to prvotní, co Vás trápí. 
  • Probereme různé pohledy na věc, abyste se na vše mohli podívat z jiného úhlu. 
  • Navrhneme spolu následné kroky, které pro Vás budou nejvhodnější. 

Berte však naprostý zřetel na to, že dopad a rychlost postupu je zcela individuální, a že bude vždy a pouze jen na Vás, jak se se vším poperete. I kdybych totiž stokrát chtěla a Vy neprováděli zadané metody, jak jsme se domluvili, nikam se nikdy nedopracujeme. Bohužel.

Když ale změnu vážně chcete a chybí Vám třeba jen podpora, motivace, odhodlání, sebevědomí nebo energie, to jste skvěle nastartovaní na individuální konzultaci. Někdy člověk tak dlouho stojí na místě, že potřebuje nezávislý pohled z venku.

Konzultace jsou pro každého + vylití kyblíčku

Občas se setkávám s názorem, že se lidé stydí říci si o pomoc. Vždycky je mi to líto, protože dost často se mi dostáváme do situací, kdy si pomoci již nedokážeme. Potřebovat nebo chtít pomoc jsou věci, o které by se člověk nikdy neměl bát říci. 

Navíc, konzultace se dají využít i jinak. Někdy naše životy trpí tím, že si nemáme s kým popovídat například o práci a potom je toho na nás moc. Můžete tedy využít naši hodinku i na to, že prostě budete mluvit. Jeden terapeut to nazval vylívání kyblíčku a já si myslím, že to vystihl. Obzvlášť, pokud pracujete s lidmi. Po takové povídací hodince pak přijdete domů čistější a lehčí o to, co Vás trápí. 

VSTUPNÍ KONZULTACE ZDARMA

Každá první konzultace je zdarma. Seznámíte mě se svým příběhem a s cílem,
kterého chcete spolu se mnou dosáhnout a spolu zhodnotíme, jak uchopíme další kroky. 

První konzultace je důležitá i pro mě, nechci nikdy přecenit své síly, jestli Vám pomoci dokážu. Pokud byste u mě hledali něco, co Vám nemohu nabídnout, pak se to ode mě dozvíte ještě před tím, než budete cokoliv platit.

Pro první konzultaci zdarma stačí vyplnit kontaktní formulář níže.
Případně si můžete vybrat nějaký z nachystaných balíčků.

Konzultace s e-bookem na splěná přání

Máte možnost si přidat konzultaci k mému e-booku o cestě za splněnými sny. Díky tomu můžete vybrousit svou cestu, i svůj směr, k dokonalosti. Lépe pochopit a rychleji zvládnout veškeré techniky. Konzultace k tomuto e-booku berte jako akcelerátor ze startu k cíli, protože v něm najdete jak se naučit ovládat svoje emoce, jak myslet pozitivně a nebo jak rozehrát svou intuici či proč je nutné počítat s cenou za úspěch. 

Konzultace s e-bookem proti stavům na dně

Tento e-book je pro každého, kdo se cítí na dně. Vnímá jen své šedé myšlenky, jejich změť a nebo už vůbec neví, co si počít. Je plný metod, jak se hned odrazit od dna,
jak zvládnout svou minulost, posílit své sebevědomí
a připravit se na cestu ke štěstí, protože v tomto stavu to nepůjde. Spolu s konzultací získáte hlavně podporu, jistotu, víru a samozřejmě veškerou další osvětu všeho, co se v této elektronické knize dočtete.

Reference

Důležitou součástí pro Vaše rozhodování, jestli se mi svěříte a vůbec mě oslovíte, jsou jisto-jistě názory lidí, se kterými jsem již pracovala. Tak tady jsou:

"Když jsem psal Lence, bylo mi fakt úzko. Vše jsem bral těžce a jel jsem dlouhou dobu na své rezervy. Hned prvním dnem mě dostala. Vysaď, vyspi se. Další dny jen ukázaly, že Lenka ví o čem deprese je a může být. Nečekal jsem nic, ale dostal jsem pochopení, nadhled a možné cesty jak z toho ven. Kromě toho i hodně cenné rady. Lenka je člověk na svém místě a pokud jste v depresi, Lenku můžu jen doporučit. Svým přístupem Vás naladí na tu správnou cestu. Děkuji."
David Dovhunpomáhá vozíčkářům
"Lenku znám díky jejímu ebooku Od úspěchu jste jen myšlenku daleko, který se mi moc líbil. Lenka je velmi houževnatá a kreativní a témata, kterými se zabývá, dělá do hloubky a uchopuje je velmi srozumitelně a prakticky, aby je člověk mohl hned použít. Líbí se mi její přístup, podpora a péče, s jakou přistupuje ke svým klientům."
Lucie Lebduškováautorka projektu Čekala jsem miminko
"Lenka výborně vysvetluje a srozumitelně všetko píše. Má super nápady a je oduševnená."
Priscila Guzmováprofesionální ošetřovatelka
"S Lenkou sa poznáme od založenia jej skupiny Megaon přání. Oboznámila ma s rôznými technikami a dala mi rôzné tipy ako prekonať určité prekážky. Mnohé z nich uplatňujem vo svojom životě. Je ochotná a milá pomocť."
Zuzana Horská
Ceník

Jeden balíček Vám vyjde přibližně na 3 - 6 týdnů práce.
Podle rychlosti, s jakou budete pracovat.

Balíček: ODRAZ ODE DNA
3.500 Kč
Balíček 3 konzultací k ebooku 7 úkolů pro Váš nový začátek, který mým klientům pomáhá zvládnout těžká a špatná období - například se cítí depresivně.
Balíček: SMĚR SPLNĚNÁ PŘÁNÍ
3.500 Kč
Balíček obsahuje 3 hodinové konzultace a ebook Od úspěchu jste jen myšlenku daleko.
FORMULÁŘ PRO VSTUPNÍ KONZULTACI ZDARMA
Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů