Konzultace

mám pro Vás osobní přístup, techniky na míru, vedení
a dohled a samozřejmě podporu a povzbuzení

Aktuální situace s covidem 2020

Vím, že nás to všechny trápí. Náš svět se zmenšil a to bohužel i ten můj. 🙁 Kvůli covidu nyní neposytuji individuální konzultace,
ale pouze emailové. Pokud budete mít zájem, poskytunu Vám emailovou konzultaci za 500 Kč na jednu Vaši starost.
Samozřejmě vstupní konzultace zdarma stále platí. 🙂

Osobně a jenom pro Vás

Někdy se prostě potřebujete svěřit a najít si pro sebe individuální cestu. Často je to snazší, než se prokousávat hromadou literatury a zkoušet život stylem pokus - omyl. Jindy zase potřebujete pomoci aktuálně a hned. Na to vše jsou vhodné individuální konzultace. 

Jak provádím konzultace já

Pokud si klient nepřeje jinak, tak písemnou formou. A to z toho důvodu, že techniky a myšlenky, které jsou určené jenom pro klienta, má napořád k dispozici. Může se k nim vracet a tak nikdy nedojde k výpadku informací a nebo k tomu, že by se daná technika prováděla špatně a to je základ.

Když tápete, podíváte se znovu do textu a vše si osvěžíte. 

BERU VŽDY JEN 3 KLIENTY - AKTUÁLNĚ NENÍ ŽÁDNÉ VOLNÉ MÍSTO

Zpovědní tajemství, důvěra a klientova chuť

Veškeré informace, které mi klient sdělí, jsou samozřejmě automaticky brány jako důvěrné a jsou u mne schovány jako zpovědní tajemství.

Stejně tak máte možnost se na vše vyptat mne. Jsem otevřená a odpovím na každou otázku. Dělám to pro to, že je důležité, abychom spolu budovali důvěrný vztah hned od začátku.

A je důležité vědět, kdo Vám radí, protože těžko bych Vám mohla pomáhat třeba se špatným obdobím, kdybych si tím sama neprošla. Těžko bych Vám mohla radit o lásce, kdybych sama neměla naplněný vztah. Je důležité, kdo Vám pomáhá.

Kdo je schopný pomoci sobě, je schopný pomoci ostatním.

Spolu uděláme to nejdůležitější a to následující:

  • Sejmeme z Vás hlavní břímě problému,
  • získáte nové vhledy na svou vlastní situaci a
  • naučíte se nové metody, jak si polepšit a najít světlo na konci tunelu nebo potřebnou podporu.

Na vše sdělím svůj vlastní názor a doporučím techniky, metody a postupy, které lze a je v daném, konkrétním, Vašem případě nejlepší využít a to vše zcela individuálně vůči Vám a Vaší situaci.

Berte však naprostý zřetel na to, že dopad a rychlost postupu je zcela individuální a že bude vždy a pouze jen a jen na Vás, jak se se vším poperete. A za to, bohužel, nemohu brát žádnou zodpovědnost. A to podle pravidla: 

"Komu není rady, tomu není pomoci."

I kdybych totiž stokrát chtěla a Vy neprováděli zadané úkoly, nikam se nikdy nedopracujeme. Nikdy!

 

Když ale máte chuť, ale chybí Vám třeba jen podpora, motivace, odhodlání, sebevědomí nebo energie, to spolu zvládneme, to spolu dokážeme. 🙂 

Pro každého? Jistě!

Konzultace je pro každého. I pro toho, kdo aktuálně nemá sílu na změnu, ale touha v něm je. I pro tyto klienty existuje pomoc. Je třeba MÍT ALE STÁLE NA ZŘETELI, ŽE ZA SVOU ZMĚNU JSTE SI ZODPOVĚDNÍ SAMI.

Doopravdy pro Vás mohu jen sestavit individuální plán rozvoje a zbytek je na Vás. Nebojte se, ono to není špatně. 🙂 Kdyby tomu tak nebylo, Všechny změny, které bych pro Vás udělala za Vás by nebyly trvalé. A to si nepřejeme ani jeden z nás! Je třeba s tím jednoznačně počítat.

Využijte i výhodné balíčky, kdy spojíte mou elektronickou knihu na dané téma s konzultací. Jestli budete potřebovat poradit, tak využijte VSTUPNÍ KONZULTACI ZDARMA!

VSTUPNÍ KONZULTACE ZDARMA

Každá první konzultace je zdarma. Seznámíte mě se svým příběhem, s cílem, kterého chcete spolu se mnou dosáhnout a spolu vybereme pro Vás, buď nejvhodnější balíček konzultace, nebo jen e-book, jestli tomu bude situace příznivá a nebo i jiný postup. Nebojím se ani žádného speciálního řešení.

OSOBNĚ SI KLIENTY VŠAK VYBÍRÁM, takže zároveň je pro mě první konzultace dostatečnou informací na to, jestli jsem schopná Vám v dané situaci pomoci. Nebudu nikdy přeceňovat svoje síly tak, že bych nemohla být v dané situaci užitečná. 

Seznamte se s balíčky a cenami konzultací a jestli budete mít zájem o první, vstupní konzultaci zdarma, stačí vyplnit formulář pod ceníkem. 

Konzultace s e-bookem na splěná přání

Máte možnost si přidat konzultaci k mému e-booku o cestě za splněnými sny. Díky tomu můžete vybrousit svou cestu, i svůj směr, k dokonalosti. Lépe pochopit a rychleji zvládnout veškeré techniky. Konzultace k tomuto e-booku berte jako akcelerátor ze startu k cíli, protože v něm najdete jak se naučit ovládat svoje emoce, jak myslet pozitivně a nebo jak rozehrát svou intuici či proč je nutné počítat s cenou za úspěch. 

Konzultace s e-bookem proti stavům na dně

Tento e-book je pro každého, kdo se cítí na dně. Vnímá jen své šedé myšlenky, jejich změť a nebo už vůbec neví, co si počít. Je plný metod, jak se hned odrazit od dna, jak zvládnout svou minulost, posílit své sebevědomí a připravit se na cestu ke štěstí, protože v tomto stavu to nepůjde. Spolu s konzultací získáte hlavně podporu, jistotu, víru a samozřejmě veškerou další osvětu všeho, co se v této elektronické knize dočtete.

Reference

Důležitou součástí pro Vaše rozhodování, jestli se mi svěříte a vůbec mě oslovíte, jsou jisto-jistě názory lidí, se kterými jsem již pracovala. Tak tady jsou:

"Když jsem psal Lence, bylo mi fakt úzko. Vše jsem bral těžce a jel jsem dlouhou dobu na své rezervy. Hned prvním dnem mě dostala. Vysaď, vyspi se. Další dny jen ukázaly, že Lenka ví o čem deprese je a může být. Nečekal jsem nic, ale dostal jsem pochopení, nadhled a možné cesty jak z toho ven. Kromě toho i hodně cenné rady. Lenka je člověk na svém místě a pokud jste v depresi, Lenku můžu jen doporučit. Svým přístupem Vás naladí na tu správnou cestu. Děkuji."
David Dovhunpomáhá vozíčkářům
"Lenku znám díky jejímu ebooku Od úspěchu jste jen myšlenku daleko, který se mi moc líbil. Lenka je velmi houževnatá a kreativní a témata, kterými se zabývá, dělá do hloubky a uchopuje je velmi srozumitelně a prakticky, aby je člověk mohl hned použít. Líbí se mi její přístup, podpora a péče, s jakou přistupuje ke svým klientům."
Lucie Lebduškováautorka projektu Čekala jsem miminko
"Lenka výborně vysvetluje a srozumitelně všetko píše. Má super nápady a je oduševnená."
Priscila Guzmováprofesionální ošetřovatelka
"S Lenkou sa poznáme od založenia jej skupiny Megaon přání. Oboznámila ma s rôznými technikami a dala mi rôzné tipy ako prekonať určité prekážky. Mnohé z nich uplatňujem vo svojom životě. Je ochotná a milá pomocť."
Zuzana Horská
Ceník

Jeden balíček Vám vyjde přibližně na 3 - 6 týdnů práce.
Podle rychlosti, s jakou budete pracovat.

Balíček: ODRAZ ODE DNA
1.250 Kč
Balíček 3 konzultací s mou elektronickou knihou 7 Úkolů pro Váš nový začátek
Již brzy
Balíček 3 konzultací s e-bookem 7 Úkolů pro Váš nový začátek. Díky tomu můžete lépe využít získané informace z e-knihy a více si nastudované metody "ušít na míru". Díky individuálnímu řešení uvidíte rychleji svoje výsledky, protože budete díky čtení na cestě k cíli i mimo konzultační sezení.
Balíček: SMĚR SPLNĚNÁ PŘÁNÍ
1.750 Kč
Balíček obsahuje 3 konzultace a mou elektronickou knihu Od úspěchu jste jen myšlenkou daleko
Již brzy
Balíček 3 konzultací s e-bookem Od úspěchu jste jen myšlenku daleko. Máte možnost si přečíst můj e-book a k tomu získat 3 písemné konzultace na dané téma. Díky tomu můžete lépe využít získané informace z e-knihy a více si nastudované metody "ušít na míru". Zakcelerujte svou cestu k cíli.
FORMULÁŘ PRO VSTUPNÍ KONZULTACI ZDARMA
Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů