Fáze osobního rozvoje

Kde právě jste a co aktuálně potřebujete, abyste mohli růst? Aby se Váš život změnil?
Abyste byli šťastní tak, jak věříte, že si zasloužíte? Čtěte dál, i když je něco ještě ve vývoji.

Co jsou fáze osobního rozvoje

To, co s klienty řeším nejčastěji je to, že se na mě obrací, protože už neví, co mají dělat dál. Je to především tím, že neví,
v které fázi osobního rozvoje se nachází a pak ani neví, co by pro ně bylo nejlepší - kvůli tomu si pak nedokáží pomoci sami.

Což je škoda, protože osobní rozvoj je poměrně intimní věc a většina lidí se s ním snaží poprat sama, ale s takovou nemohou. Proto jsem připravila fáze, které Vám pomohou zorientovat se v tom, kde vlastně jste a co by pro Vás v tu danou chvíli mohlo být nejlepší. Uděláte si to sami v soukromí a podle toho se zařídíte. Bez nikoho dalšího.

Fáze osobního rozvoje dělím na tyto čtyři:

1. Startovní fáze

Všude se o tom mluví, ale Vy se teď v tom všem potřebujete hlavně zorientovat.
Startovní fáze

2. Přípravná fáze

Ještě cítíte, že Vám plná akce není vlastní. Například po energetické stránce.
Přípravná fáze

3. Akční fáze

Plně se pouštíte do akce. Máte na to dost energie i teoretické základny.
Akční fáze

4. Fáze do hloubky

Zaměřujete se již konkrétně na jednotlivé životní oblasti. Rozšiřujete svou duchovní základnu.
Fáze do hloubky

Více o jednotlivých fázích najdete níže nebo stačí kliknout na jednotlivá tlačítka u ikonek.

Pro návrat k navigačním kostičkám klikněte zde >>.

Startovní fáze

V této fázi obvykle cítíte hlubokou nespokojenost a hledáte prostředky, jak zlepšit svůj život. S osobním rozvojem se teprve seznamujete, jste skeptičtí, potřebujete víc informací, víc důkazů, ale hlavně jasný impuls a pokyn, jak začít - jak to celé uchopit, ať to není takový oříšek.

Přípravná fáze

V této fázi za celou svou éru můžete objevit vícekrát. Klidně v některé části svého života půjdete z Akční fáze zpátky do Přípravné anebo se jednoduše ze Startovní fáze posunete přímo do Přípravné. Vaše sklenice je ale zatím poloplná.

Akční fáze

Když se dostanete do této fáze, měli by Vám všichni uhnout z cesty. Jste vybaveni znalostmi, pokračujete přesně podle nejlepších plánů, tak co by se tady mohlo stát? Obvykle narazíte například na nějaký vnitřní blok. I akce potřebuje své znalosti. 

Fáze do hloubky

Už v tom umíte chodit. Ladíte pouze jednotlivé části svého života k dokonalosti. Neustále rostete, dál se učíte, ale zaměřujete se do hloubky například na své finance, práci, vztahy, zdraví nebo své duchovní cíle, na které by se také nemělo zapomínat. Ladíte detaily jako třešničky na dortu

Chcete svou fázi vědět již nyní?

Počítám i s testem, který Vám Vaši fázi odhalí, ale jeho výroba ještě nějakou dobu potrvá. Pokud však chcete vědět svou fázi již nyní a chcete si nechat poradit individuálně pro Vás, vždy můžete využít mých osobních konzultací.

Někdy je mnohem lepší jednou říci svůj příběh a pak mít nastavenou cestu. Je zcela na Vás, co je pro Vás nejlepší.

Získejte infografiku a zhodnoťte si svůj život

Kromě ní získáte také odběr všech novinek, článků a tipů, které chodí každou středu.

Vaše osobní údaje (jméno, příjmení a e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu je, já Lenka Krones (Spurná), zpracovávat na základě vašeho souhlasu podle zásad Ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním, potřebným pro odběr a zasílání mých článků, tipů a novinek. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko Odhlásit v každém zaslaném e-mailu. Ochrana osobních údajů.
Reference

Budete první, kdo mi dá referenci k Fázím osobního rozvoje? 🙂
Bude to vypadat takto krásně, jako jsou příklady zobrazeny níže.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec pellentesque velit a dolor fermentum, eget viverra risus finibus. Nam libero quam, imperdiet at magna vel, tincidunt elementum blandit quam tincidunt sem.
PetraFinanční poradce
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec pellentesque velit a dolor fermentum, eget viverra risus finibus. Nam libero quam, imperdiet at magna vel, tincidunt elementum blandit quam tincidunt sem.
HonzaInformatik