Fáze osobního rozvoje

Kde právě jste a co aktuálně potřebujete, abyste mohli růst? Aby se Váš život změnil?
Abyste byli šťastní tak, jak věříte, že si zasloužíte? Čtěte dál, i když je něco ještě ve vývoji. 🙂

TEST A JEDNOTLIVÉ ČLENĚNÍ FÁZÍ AKUTÁLNĚ PŘIPRAVUJI,
NENECHTE SI VŠAK NIC UTÉCI,
DÍKY VČASNÉ REGISTRACI >>

V které fázi se zrovna nacházím?

To, co s klienty řeším nejčastěji je to, že se na mě obrací, protože už neví, co mají dělat dál. Je to především tím, že neví,
v které fázi osobního rozvoje se nachází a pak ani neví, co by pro ně bylo nejlepší - kvůli tomu si pak nedokáží pomoci sami,
i kdyby mohli.

Mně to přijde škoda. Osobní rozvoj je dost intimní věc a stejně se tím musíme projít sami a zase jen sami, takže proč se jednoduše nezorientovat v tom, na kterém místě teď jsme a podle toho si zvolit, co je pro nás dále nejlepší?

TEST A ŘAZENÍ PRODUKTŮ JE AKTUÁLNĚ VE VÝROBĚ - POKUD CHCETE VĚDĚT, KDY SE DO TOHO BUDETE MOCI OPŘÍT,
PAK SE JEDNODUŠE ZAREGISTRUJTE A URČITĚ VÁM NIC NEUNIKNE >>

Startovní fáze

V této fázi obvykle cítíte hlubokou nespokojenost a hledáte prostředky, jak zlepšit svůj život. S osobním rozvojem se teprve seznamujete, jste skeptičtí, potřebujete víc informací, víc důkazů, ale hlavně jasný impuls a pokyn, jak začít - jak to celé uchopit, ať to není takový oříšek.

Přípravná fáze

V této fázi za celou svou éru můžete objevit vícekrát. Klidně v některé části svého života půjdete z Akční fáze zpátky do Přípravné anebo se jednoduše ze Startovní fáze posunete přímo do Přípravné. Vaše sklenice je ale zatím poloplná.

Akční fáze

Když se dostanete do této fáze, měli by Vám všichni uhnout z cesty. Jste vybaveni znalostmi, pokračujete přesně podle nejlepších plánů, tak co by se tady mohlo stát? Obvykle narazíte například na nějaký vnitřní blok. I akce potřebuje své znalosti. 

Hloubková fáze

Už v tom umíte chodit. Ladíte pouze jednotlivé části svého života k dokonalosti. Neustále rostete, dál se učíte, ale zaměřujete se do hloubky například na své finance, práci, vztahy, zdraví nebo své duchovní cíle, na které by se také nemělo zapomínat. Ladíte detaily jako třešničky na dortu. 

Chcete svou fázi vědět již nyní?

Je třeba počítat s tím, že výroba fází nějakou dobu potrvá. Pokud ale chcete vědět již nyní, v které fázi se nacházíte a chcete si nechat poradit pouze pro Vás, vždy můžete využít mých osobních konzultací.

Někdy je mnohem lepší jednou říci svůj příběh a pak mít nastavenou cestu, než na to být sám. To nechám zcela na Vás, která cesta pro Vás bude nejlepší. 🙂

Registrace k novinkám

Nemusíte nic hlídat. Jednoduše, až bude celý projekt venku, dostanete email. Ale protože osobní rozvoj nespí a není nač čekat, touto registrací také získáte pravidelně moje články a tipy. Najdete odkaz na mou Facebook skupinu, kde najdete inspirativní příběhy, motivace pro Vás mobil nebo rubriku Věděli jste, že...
Jednoduše Vám nic neunikne. 🙂

Vaše osobní údaje (jméno, příjmení a e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu je, já Lenka Krones (Spurná), na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním, potřebným pro zařazení do informační databáze ohledně spuštění části "Akční fáze" na mém webu a dalších článků a emailů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu. Ochrana osobních údajů.

Reference

Budete první, kdo mi dá referenci k Fázím osobního rozvoje? 🙂
Bude to vypadat takto krásně, jako jsou příklady zobrazeny níže.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec pellentesque velit a dolor fermentum, eget viverra risus finibus. Nam libero quam, imperdiet at magna vel, tincidunt elementum blandit quam tincidunt sem.
PetraFinanční poradce
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec pellentesque velit a dolor fermentum, eget viverra risus finibus. Nam libero quam, imperdiet at magna vel, tincidunt elementum blandit quam tincidunt sem.
HonzaInformatik