ZÁBAVA

udělejte si test, dejte si na mobil novou motivační tapetu,
pusťte si video = BAVTE SE!

Myslenkou k uspechu - anketa - jak vnimate slovo stesti a uspech

ANKETA

Zajímá mne, jak lidé vnímají slova "úspěh" a "štěstí". Zapojte se do ankety a těšte se na výsledky. Sama jsem na ně velice zvědavá. Obě slova patří mezi nevizuální výrazy a tak si pod nimi člověk nepředstaví nic konkrétního. Jak je vnímáme formuje více faktorů. Jak to tedy vidíte Vy? Máte 30 vteřin na zodpovězení 2 otázek?

ANKETA

CITÁTY A MOTIVACE

Ať už je Váš sen jakýkoliv, tak na cestě za jeho dosažením Vám může kolísat motivace. Abyste svou motivaci udrželi stále na vysoké úrovni, stáhněte si u mne nějaký motivační obrázek a ten si dejte na mobil nebo na počítač nebo si ho vytiskněte a dejte... Nechám zcela na Vás. 🙂

MOTIVACE

TEST: Umíte si správně přát?

Správné přání si je dovednost jako každá jiná. Má svoje pravidla a svou techniku. Jak jste na tom Vy se znalostmi této techniky? Je třeba ještě něco vylepšovat? Jste Hvězda, Jezdec a nebo Zajíček? Otestujte si svoje teoretické znalosti. 🙂

SPUSTIT TEST

TEST: Intuice

Dva testy, na kterých si můžete otestovat svoje teoretické znalosti o intuici a i praktické dovednosti na příkladech z praxe. 

PŘEJÍT NA TESTY

VIDEA

S videy si začínám taky pomalu pohrávat. Chci se Vám představit a ještě k tomu přinést informace, které se budou hodit. 

VIDEA

Od úspěchu jste jen myšlenku daleko

Moje velká kniha o kompletní cestě za úspěchem. Jak najít svou intuici, jak začít jednat, jak se postavit výzvě jménem pozitivní myšlení a spousta dalšího. E-book pro všechny odvážné, kteří se rozhodli žít podle svého a dosáhnout štěstí a úspěchu, stůj co stůj! 

Pozvednout z období temna

Sama jsem začínala s diagnózou těžké deprese, než jsem se rozhodla bojovat. Jestli se cítíte stejně, v tomto e-booku najdete spoustu návodů, které pomohly mně i jiným čtenářům.