Elektronická kniha

7 ÚKOLŮ PRO VÁŠ NOVÝ ZAČÁTEK

Když je pro Vás život každý den těžší a těžší a nevidíte světlo na konci tunelu, je na čase získat znovu kontrolu nad vlastním životem.


A to jste tu správně!

Následující produkt je elektronické povahy (digitální obsahm, více o něm zde >>) a jeho dodání nemám nijak omezeno.
Obsah je poskytován okamžitě po jeho zaplacení, nelze tedy od tohoto nákupu odstoupit do 14 dnů od jeho zakoupení.
Platby lze provést online nástroji (platebními kartami, online či klasickým bankovním převodem).

Když je všechno špatně

Poznáte to podle toho, že už prostě nemůžete dál. Tolik byste chtěli se svým životem něco udělat, ale nejste schopní udělat ani ten první krok. Nevíte, jak svůj život uchopit a nebo kudy se má dál ubírat. Trápí Vás věci, na které nemůžete zapomenoutVaše sebevědomí je v mínusu.

Je jedno, jak se to projevuje navenek. Můžete mít deprese i nemusíte. Důležitý je pouze pocit neštěstí nebo zmaru, který cítíte. To je to hlavní, proč jste tu.

Někdy se dokonce stává, že máte všechno, lidé Vám pořád říkají, ať jste vděční za to všechno a Vy přesto v sobě nedokážete najít jiskru, pro kterou by stálo za to další den vstávat. Váš život je jako na klíček: Natáhnout a pak na autopilota přežít další den.

Poznáváte to? Nebo ještě takto: 

 • Energii máte na bodě nula.
 • Myšlenky máte šedé až černé.
 • V hlavě máte neustálou změť myšlenek.
 • Jste smutní, melancholičtí a lítostiví.
 • Nosíte svěšená ramena a hlavu. 

Poznávám Ty pocity. Mě postihly samotné deprese. Se vším všudy. S tou hrůzou kolem toho, s tou strašlivou diagnózou smrti i s hrozícími medikamenty na celý život. A to si nedělám legraci, recidiva je u nich zcela běžná, takže jsou mnozí, kteří jsou jak v začarovaném kruhu a stále jsou s depresemi jak na houpačce.

 

Tehdy jsem zatla zub a z posledních sil se vydala do boje a začala hledat, jak si pomoct sama. Něco mi tehdy říkalo, že to je jediný způsob, jak s tím, co ve svém životě naprosto nenávidím, zatočit jednou pro vždy.

Za pár let, kdy jsem se začala věnovat trénování mysli a všemu, co se týká změny a ovlivňování vlastní reality, jsem to všechno sepsala a dala dohromady. Dnes vím, že můj e-book pomáhá. Že jsem dala dohromady základy, které se dají aplikovat hned a bez vynaložení přílišné energie. 

 

Paní Karolína mi napsala doslova toto:

\"Já jsem se nastartovala podle Vašeho e-booku zdarma, ale pravda je, že těch 7 kroků z Vašeho dalšího e-boočku, mi pomohlo nastavit ten správný směr a začít doopravdy se vším všudy jak se patří.\"


Najít ZNOVU Vaši sílu a energii do ŽIVOTA!!!

Pro lidi je typické, že napřed musí padnout úplně na hubu, aby se konečně dokopali začít něco dělat. Pořádně se nad minulou větou zamyslete. Vážně chcete nechat svůj život zajít ještě dál? Vážně chcete, aby byly další dny takové, jako ty, které žijete nyní? 

 

Vstát a pozvednout se, není jen pro lidi, kteří jsou bohatí, mají kolem sebe milující okolí a jsou chytří jako lišky. Na to zapomeňte! Štěstí tu je, bylo a vždy bude úplně pro všechny. Vy si jen musíte uvědomit to, že ke svému štěstí nikoho nepotřebujete!!! A to Vás osvobodí! Protože když teď víte, že si postačíte na celou cestu úplně sami, můžete se do toho pustit hned a to vlastním tempem a vlastním způsobem. 


Váš nový život můžete začít žít hned od další minuty

Už jenom to, že víte, že nejste ztraceni, že máte možnosti, že Vám pomůže někdo, kdo si tím vším prošel a kdo úspěšně vede další lidi k životu podle vlastních představ, ve Vás může vyvolat naději už nyní!

Už nyní můžete cítit svoje světlo na konci tunelu, které je tak potřebné pro první, svobodný nádech!

Tak se nadechněte a jestli vážně chcete lepší život a lepší dny, přeji Vám hodně štěstí a do toho!

Cena je 290,- Kč za tuto elektronickou knihu (ano, neexistuje v tištěné podobě).


Bude to možná jednodušší, než si myslíte. A teď konkrétně, co v e-booku najdete:

 • Otestujete si své zdraví - TEST DEPRESE
  Zjistíte, jak jste na tom s touto zákeřnou diagnózou dnešní doby a hlavně, co potom. Deprese doprovází nízká energie a celková chut do života a tak si na to posvítíme.
 • Vyrovnáte se s minulostí
  Těžká fáze, ale jedna z těch nejdůležitějšíc. Je třeba odhodit ten balvan zátěže, který táhnete na svých bedrech a osvobodit se od věcí, které už nikdo nezmění.
 • Zjistíte, kdo vlastně jste a v čem jste úžasní
  Najít svou úžasnost není jednoduché. Máme tendenci se soustředit na to, co ještě neumíme místo toho, co už jsme úspěšně zvládli. A pak se divíme, že naše sebevědomí strádá.

Jeden z úkolů Vás zavede k tomu, abyste sami na sebe promluvili laskavě a s úctou. Možná to bude po delší době, kdy Vám bude někdo říkat něco hezkého. A věřte, je fuk, jestli na Vás mluví cizí nebo na sebe mluvíte sami. Budete to vnímat stejně silně.

Možná si říkáte, že chcete chválu a laskavost od ostatních. V pořádku. Přesto musíte začít napřed u sebe, než budete vůbec připraveni přijmout od ostatních všechno, co Vám budou chtít dát. A oni budou chtít. 

0

Tak výborně a poutavě napsaný e-book jsem už hodně dlouho nečetla.
romana-chupikova-reference
Romana Chupíková
Jednička s hvězdičkou za téma. Dle mého názoru dost aktuální.
dita-maunova-reference
Dita Maunová
Líbí se mi, jak se má odpouštět, což jsem potřebovala, neboť jsem nevěděla jak odpustit.
pavla-koubkova-reference
Pavla Koubková

Jak zpracovávám recenze, najdete tady >>.

Cena je 290,- Kč za tuto elektronickou knihu (ano, neexistuje v tištěné podobě).

0
Tolik čtenářů už našlo svou cestu

BONUS - Vždy pro Vás budu mít něco navíc

Jak se stále učím a stále získávám nové poznatky a zkušenosti, tak hodlám i svou práci dále vylepšovat. A protože se nejedná o papírovou knihu, tak každou aktulizaci a rozšíření, které provedu, Vám automaticky zašlu na email a bude dál Vaše a to zdarma! Doživotně! 

Touto dobou už se můžete těšit z 1. vylepšené a rozšířené verze. Takže to vážně dělám. 🙂

CO SI O E-BOOKU 7 ÚKOLŮ PRO VÁŠ NOVÝ ZAČÁTEK
MYSLÍ ČTENÁŘI?

Recenze jsou ověřené a to provádím tak, že lidem po nákupu produktu posílám email s žádostí o referenci, případně se jedná o referenci z testovací skupiny, kdy dávám svou práci vybraným lidem k přečtení před publikováním zdarma. Vybírám ty nejrelevantnější recenze. Pokud si klient přeje být anonymní, ale souhlasí recenzi zveřejnit, také ji mohu použít.

"Dobrý den Lenko, e-book jsem si přečetla najednou a zažila několik AHA momentů. Výhodou pro mne bylo, že jsem si jej vytiskla a četla jako knížku, v níž můžu podrthávat, psát si odkazy, poznámky. První AHA mi přišlo u kapitolky – televize a úspěšní se nedívají, kdy jsem si uvědomila, jak s tímto souzním, neboť pro mne by mohla být televize jen tak 2x do měsíce. Pak jsem se zarazila a zjistila, že hodně pracuji na počítači, protože je jedním ze zdrojů mé obživy. A zase jeden záblesk, při práci mohu mít puštěnou meditační hudbu taky. Nápadníček už používám více jak rok a můžu doporučit. Myslela jsme si, že do něj nebudu vůbec psát a již je z půlky plný nejrůznějších poznámek. Film Tajemství si občas pustím, stejně tak mám tuto knihu na nočním stolku a před spaním ji občas otevřu a zjistím, že je tam odpověď na problém, který řeším. A úplně nejlepší je žába! To se teď snažím převádět do praxe a dneska jsem jí poprvé snědla natošup. Problém, nechtělo se mi, ale řekla jsem si, že pokud to zase odložím, lepší to nebude a pocit bude horší. Tak jsem do toho šla, vyřešila a opravdu, ten kratinký pocit stál za to, ještě teď si jej dokážu úplně přesně vybavit. Všem doporučuji a přeji dobrou chuť :-). Moc se mi líbí Váš přístup a fandím Vám."
Alena Kadlecová
Tak výborně a poutavě napsaný e-book jsem už hodně dlouho nečetla. Připadala jsem si jako by jste mně četla myšlenky. Gratuluji vám k jejich napsání, máte můj velký obdiv a už teď vás s dovolením považuji za svou kamarádku a rádkyni. Napsala jsem si svůj seznam přání, který i nadále doplňuji a nyní po přečtení vašich e-booků jsem se rozhodla, že i když nemám času nazbyt, tak místo televizních novin budu každý den si psát deník. Jsem narozená ve znamení vah, takže se těžko rozhoduji. Jednou jste mě napsala, že by to pro mě bylo nejlepší řešení, hodit vše na papír a pořádně si to rozmyslet. A já už teď vím, čeho chci v životě dosáhnout.
romana-chupikova-reference
Romana ChupíkováPracovnice v sociálních službách
K obsahu: jednička s hvězdičkou za téma (dle mého názoru dost aktuální, i když si to dost lidí nepřipouští a to mi stačí se rozhlédnout jen kolem sebe). Nadpis přesně vystihuje obsah. Srozumitelně napsané (v poslední době se setkávám s autory různých článků, kde zjišťuji, že si musím přečíst větu několikrát, abych ji pochopila, protože je napsaná tak nějak "krkolomně"). Líbí se mi, jak tam přiznáváš, že jsi měla stejný problém (působí to krásně lidsky). Vlastně od prvních řádků na mě tvůj ebook působil laskavě a mile (proto jsem se do něj pustila hned 😉 ). A zní to přesvědčivě, takže rozhodně vyzkouším! Jen tak dál! Budu se muset na Tvoje stránky podívat a pořádně se začíst 🙂
dita-maunova-reference
Dita Maunováčtenářka
E-book je zajímavý a donutí člověka, aby se nad sebou zamyslel. Líbí se mi tam jak má odpouštět, což jsem sama potřebovala, neboť jsem nevěděla jak odpustit. Ještě si chci sama sobě napsat ten dopis, což je dobrá rada a člověk vlastně více pozná co ho trápí a jak se toho trápení zbavit. Mně se Tvůj e-book moc líbí a věřím, že zaujme i mnoho čtenářů.
pavla-koubkova-reference
Pavla KoubkováAutorka e-booku Jak jsem se učila hospodařit se svými penězi
Necitite se nejlepe nebo jdou na vas podzimni chmury? V tomto ebooku najdete nekolik jednoduchych a snadno proveditelnych rad, ktere vam zaruci ulevu i uvolneni neprijemne energie z vaseho tela. Ano, vyzaduji kampku vasi prace, ktera se vsak vyplati. Stejne tak si uvedomite, ze nejste sami, kdo takove potize proziva.
Martina Kolmanova - Reference
Martina KolmanováAutorka projektu On-line logopedie, martinakolmanova.cz

Více o digitálním obsahu a vlastnostech ebooku: 

Digitální obsah

Tato elektronická kniha je ve formátu pdf a není poskytována na pevném nosiči (neexistuje v tištěné podobě), jedná se tedy o DIGITÁLNÍ OBSAH, jak je definován zákonem.

Nemožnost odstoupení

Vzhledem k povaze digitálního obsahu nelze odstoupit od kupní smlouvy jako v případě klasické kupní smlouvy uzavírané na dálku, tedy jako v klasickém případě nákupu běžného fyzického zboží přes internet.

Důvod, proč nelze odstoupit

Odstoupení není možné z důvodu, že je kompletní obsah poskytován téměř okamžitě po jeho zaplacení.

Pro návrat na začátek informací o obsahu tohoto ebooku klikněte sem >>.