Akční fáze osobního rozvoje

Máte za sebou úspěšný start i přípravu, takže je čas praktikovat takové věci, které rozjedou splněná přání a dosažené cíle naplno.

Co můžete v této fázi prožívat

Tato fáze je moc příjemná. Otevřeli jste se takovým způsobem, že dokážete nasávat informace a to s úsměvem. Vaše energie je stabilní a pozitivní myšlení u Vás převládá. Jste dost odvážní na to, abyse si zašli na jakýkoliv kurz nebo seminář, nebojíte se diskutovat s ostatními o svých přáních, protože víte, že druzí Vás už jen tak snadno nezviklají. 

Víte, že jdete kupředu a chcete jít kupředu ještě víc. Už teď na sebe hlavně buďte hrdí. Hodně lidí se do této fáze dostává takzvaně falešně díky tomu, že přeskočí Startovní nebo Přípravnou fázi a jdou do Akční fáze například s nedostatkem energie nebo informací. Bohužel pro ně se pak stává, že se za čas musí vrátit na začátek, protože něco před tím podcenili - například svou mentální sílu. 

Ale abych byla spravedlivá, to se může stát každému. Někdy se Vám totiž může stát, že jste v Akční fázi, co se týče kariéry, ale například v Přípravné fázi, pokud jde o vztahy a lásku. Někdy se může i stát, že se zaseknete a budete si chtít zopáknout nějaké základní myšlenky a díky tomu se posílit. V jednotlivých fázích se proto pohybujeme plynule z jedné do druhé. 

V této fázi proto:

  • Záříte energií
  • Dychtíte po dalších informacích
  • Už si hrajete s hlubšími, možná až ezoterickými myšlenkami
  • Narážíte na bloky, které aktivně řešíte

Co dělat v této fázi

Dostatečně jste se posílili na to, abyste mohli začít veškeré techniky, které jste se naučili, dělat pravidelně. To je dost důležité, protože bez praktikování, kdy doopravdy děláte změny, ne jen o nich přemýšlíte (i když i to je důležité), to prostě nepůjde. Jak řekl Albert Einstein:

"Definice šílenství je dělat stejnou věc znovu a znovu."

Proto je teď pro Vás důležité, abyste vytrvale dělali, co jste se nového naučili, tedy:

  • Plánujte si své aktivity a dělejte je
  • Udržujte se na vysoké nebo vyšší energetické vlně
  • Otevřete se nově příchozím věcem
  • Odhalte své bloky a zpracovávejte je

Hodně toho už znáte, proto víte, jak si nastavit svou vlastní cestu - dokážete si i upravit techniky, které jste se naučili tak, aby Vám vyhovovaly lépe. Do Vašeho života vstoupili úžasné věci jako Vděčnost nebo Pozitivní myšlení. Ve Vizualizaci jste stále lepší a lepší, píšete si své seznamy nebo i deníky. 

Máte dost síly i sebevědomí říkat, co od života chcete. Dokážete diskutovat s jinými o svých snech, protože už je malá pravděpodobnost, že by Vás někdo cizí zviklal. Myslíte za sebe stále více a více a podle toho se mnohem snáz rozhodujete a je pro Vás snadější a snadnější se postavit za sebe nebo svůj názor. 

V této fázi také máte dost síly na to, abyste dokázali odhalit své bloky a postavili se jim. Hodně už jste toho zvládli skrz přípravnou fázi, ale některé brzdy Vašeho pokroku jsou hodně hluboko uvnitř. Své bloky poznáte například takto:

Praktikujete techniku, ale nevidíte výsledky ani po několika týdnech. Tak začnete přemýšlet nad tím, co Vás brzdí. S tou myšlenkou si hrajete tak dlouho, dokud k Vám nepřijde odpověď, která Vám odhalí cestu, jak se tohoto bloku zbavit. Nacházíte obvykle velké věci, které se prolínají celým Vaším životem, jako je například sebevědomí, sebehodnota, sebeláska (vše spolu souvisí). 

Produkty, které Vám v akční fázi pomohou

Co Vám mohu v této fázi nabídnout:

Ebook: Od úspěchu jste jen myšlenku daleko

Jednoduše o této fázi v jednom díle. Dozvíte se o více o hledání vlastní cesty, ale například třeba i o ceně za úspěch.

Jste jen myšlenku daleko

Bloky v naší mysli

Produkt zatím připravuji, ale již teď se můžete podívat, co bude jeho obsahem. 

Nedejte se brzdit něčím, co je tak staré, že už si to ani nepamatujete. Všeho se jde zbavit

PŘIPRAVUJI

Ebook: Umění si přát

Jednoduchá knížečka, která se věnuje pouze jednomu tématu. Pro zdokonalení se a urychlení přání.

Správné přání si

Online kurz: Akcelerátor přání

Zkraťte si cestu ke splněným přáním přes uvědomění hezky krok za krokem.

Urychlení přání

Ebook: Jak kolem sebe, tak v hlavě

Příručka pro úpravu okolí, které Vás může brzdit v růstu. 

Čištění hlavy prostorem

Osobní konzultace

Spolu toho zvládneme více a rychleji. V tom je hlavní kouzlo individuálního přístupu. 

Individuální přístup

Kdo jsem a co dělám

Osobnímu rozvoji se věnuji od roku 2014. Byla jsem jako asi většina, nenapadlo mě řídit si svůj život, dokud jsem si neprošla depresemi. Všechno je to ale už za mnou a dnes se věnuji osobnímu rozvoji jak po stránce osobních životů, tak po stránce profesioální kariéry. Vše se vším totiž souvisí.
Více o mně si můžete přečíst v mém příběhu >>.

To, co ale vidím často s mými kienty je to, že se v osobním rozvoji ztrácejí. Proto přicházím z jeho rozložením na fáze, díky kterému se lépe každý dokáže zorientovat v tom, co právě potřebuje. Nemusíte přece číst vždy 300stránkovou knihu,
abyste našli svou odpověď. 

PROTO PŘICHÁZÍ FÁZE! 🙂

Získejte infografiku a zhodnoťte si svůj život

Spolu s infografikou také získáte článek, tipy a novinky, které chodí každou středu.

Zůstaňte na vlně růstu. 🙂

Vaše osobní údaje (jméno, příjmení a e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu je, já Lenka Krones (Spurná), zpracovávat na základě vašeho souhlasu podle zásad Ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním, potřebným pro odběr a zasílání mých článků, tipů a novinek. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko Odhlásit v každém zaslaném e-mailu. Ochrana osobních údajů.