Můj příběh

O MNĚ

Můj příběh si přečtěte.
Možná se v něm poznáte. Možná právě díky němu uvidíte, že jsem si prošla stejným začátkem jako Vy, a že Vám, právě díky tomu, mohu pomoci.

Když bych měla popsat, jak vypadá můj život dnes, tak se můžu pouze usmívat a mít u toho trochu zasněný pohled. 🙂 Vstávám s úsměvem vedle báječného partnera, těším se hned od rána na svou práci a nemůžu se dočkat, co mi dnešní den zase přinese. 🙂 Má práce pro mne není práce. Je to něco, co miluji, co jsem si prožila, co mi dodává sílu každý den a ještě navíc je to něco, čím pomáhám ostatním. A to mi dává pocit svobody! 🙂

Jenže to bylo naštěstí tenkrát...

Už mi to přijde jako někdy vážně dávno. Co tomu mizernému období však nelze vytknout? - To nejlepší prostě vzniká z toho nejhoršího. Tedy, když člověk pozvedne svou mysl a zabojuje o lepší budoucnost. Což je přesně to, co jsem udělala. Když mi diagnostikovali deprese, tak můj život byl pouze frustrující práce, zlomené zdraví, samota a dny bez energie. Všechno pro mě bylo nesnesitelně těžké a po operaci očí se to zhoršilo rapidně. Přestala jsem spát. Úplně spát. Dostala jsem léky na uklidnění a byla postavena před svou diagnózu. 

 

Tehdy jsem věděla, že se musím sebrat především sama. Považovala jsem se vždy za silnou a chytrou holku, takže jsem vůbec nechápala, kde se to vzalo, že mám deprese zrovna já?? A to se 17% lidí s touto nemocí úspěšně zabije... Tohle nebyla žádná legrace. Mluvit jsem o tom s nikým nedokázala. Tehdy jsem to neřekla ani mamince. Až po několika týdnech, jsem se svěřila. Věděla jsem jedno a to, že si musím především pomoci sama. Po dlouhé době jsem věděla, že jsem na správné cestě. 

 

A tak jsem procházala internetem, až se začaly objevovat informace, které jsem potřebovala. A tehdy jsem narazila na Tajemství a tam bylo jasně řečeno, že co se nám děje v životě, je pouze a jedině naše zodpovědnost. Vše co se nám děje si přitahujeme sami. Rozhodla jsem se tedy, že to změním. A šla jsem do toho. Opřela se od toho!

Cesta mě čekala ještě klikatá, protože jsem měla zdravotní recidivu asi za půl roku, zdraví se mi nespravilo pořádně do teď, bohužel. Ale už jsem věděla, jaké informace potřebuji a nacházela je. Ležela jsem v knihách, v dokumentech, noci strávila na internetu. Zlepšovalo se to, ale šlo to pomalu. Pořád to nebylo ono. Sen se zdál být na dosah a pak se to pokazilo, moje nálady se měnily a to jsem se snažila! Opravdu jsem dělala vše dobře! Tedy dobře podle všech těch příruček... 

 

Zlomové pro mne bylo, když jsem byla bez práce a sama jsem přemýšlela o svém životě. Jen tak jsem nechala plynout myšlenky. Dělala jsem to několik dní a pak mi zničeho nic došlo, že si v tom musím najít vlastní systém! Jsem přece jedinečná, tak jak na mě můžou fungovat cizí rady?? A začala jsem hledat v sobě nějaký kompas, který by mi poradil. 

 

Vzpomněla jsem si, jak jsem dokázala jako dítě pracovat se svou vlastní intuicí. A v tu chvíli jsem vše, co mi pomohlo zpracovat všechny informace co mám, aby to fungovalo i na mě! A můj život se změnil! 🙂 A od té doby to jde jen nahoru a dopředu! 🙂 Proto vím, jak zapracovat Vaši jedinečnost tak, abyste už konečně uspěli. A to i přesto, že jste se doposud pečlivě snažili, ale přesto to nešlo. 🙂 Kápla jsem na to! 

 

A jsem tu, abych Vám s tím pomohla! Lidé potřebují někoho, kdo si prošel osobním obdobím temna, kdo to prožil. Kdo si prošlapal tu cestu všemi informacemi tak, aby to fungovalo. Někdo, kdo se nebojí se o to podělit! 

 

Jsem s Vámi!

Vaše Lenka

P. S. - Níž najdete moje nejčtenější články a nebo mě sledujte i na Facebooku. Má fanpage Vám dá pravidelně podnět k zamyšlení a i taková zdánlivá maličkost rozvíjí Vaši osobnost.

Moje nejčtenější články

Informace, ke kterým jsem se dnes dostala Vám prostě MUSÍM NAPSAT! V posledních dvou týdnech jsem pořád…
Přečtu si ho
 Víte, že i správné přání si, se člověk musí naučit? Že je potřeba, aby se dostal do…
Přečtu si ho
Jestli moje články čtete pravidelně, tak už víte, že pro člověka je mnohem snazší myslet negativně. Bohužel…
Přečtu si ho

Myšlenkou k úspěchu na Facebooku