Můj příběh

O MNĚ

Můj příběh si přečtěte.
Možná se v něm poznáte, možná Vás inspiruji, možná právě díky němu poznáte, že Vám dokáži pomoci.

Když bych měla popsat, jak vypadá můj život dnes, tak mám každý den velkou radost z cesty, kterou jsem ušla. Nechci používat nějaká hloupá klišé jako žiju si svůj vysněný život, mám všechno... Ale mohu říci - došla jsem daleko a nebylo to snadné a dnes díky tomu všemu vstávám do vyrovnaného života a vím, že se nedám ničím porazit. Zvládla jsem deprese, našla si životní lásku, společně jsme porazili rakovinu, přivedli jsme po tom všem na svět našeho zdravého syna...

Klikatá cesta je v pohodě

Už mi to přijde jako někdy vážně dávno, kdy jsem bojovala s depresemi. Co tomu prvnímu mizernému období však nelze vytknout? - To nejlepší prostě vzniká z toho nejhoršího. Když člověk zabojuje a pozvedne svou mysl pro svou lepší budoucnost, může pak jen růst.
Když mi diagnostikovali deprese, tak můj život byl pouze frustrující práce, zlomené zdraví, samota a dny bez energie. Všechno pro mě bylo nesnesitelně těžké a po operaci očí se to zhoršilo rapidně. Přestala jsem spát. Úplně spát. Dostala jsem léky na uklidnění a byla postavena před svou diagnózu. 

Tehdy jsem věděla, že se musím sebrat především sama. Považovala jsem se vždy za silnou a chytrou holku, takže jsem vůbec nechápala, kde se vzalo, že mám deprese zrovna já?? A to 18 % lidí s touto diagnózou spáchá úplnou sebevraždu... Tohle nebyla žádná legrace.
Mluvit jsem o tom s nikým nedokázala. Tehdy jsem to neřekla ani mamince. Až po několika týdnech, jsem se svěřila. Věděla jsem jedno a to, že si musím především pomoci sama. Po dlouhé době jsem věděla, že jsem na správné cestě. Úplně se ve mně zvedla vlna energie - důkaz správného rozhodnutí.

A tak jsem procházela internetem, až se začaly objevovat informace, které jsem potřebovala. A přesně tehdy jsem narazila na Tajemství, ve kterém bylo jasně řečeno, že co se nám děje v životě, je pouze a jedině naše zodpovědnost. Vše co se nám děje si přitahujeme sami. Rozhodla jsem se tedy, že to změním. A šla jsem naplno do toho!

Cesta mě čekala ještě klikatá, protože jsem asi za půl roku měla zdravotní recidivu. Zdraví se mi nespravilo pořádně do teď, bohužel, ale na tom zapracuji. Když už jsem věděla, jaké informace potřebuji, nacházela jsem je. Ležela jsem v knihách, v dokumentech, noci trávila na internetu. Zlepšovalo se to, ale šlo to pomalu. Pořád to nebylo ono. Sen se zdál být na dosah a pak se to pokazilo, moje nálady se měnily a to jsem se snažila! Opravdu jsem dělala vše dobře! Tedy dobře podle všech těch příruček... 

Zlomové pro mne bylo, když jsem byla bez práce a sama jsem přemýšlela o svém životě. Jen tak jsem nechala plynout myšlenky. Dělala jsem to několik dní a pak mi zničeho nic došlo, že si v tom musím najít vlastní systém! Jsem přece jedinečná, tak jak na mě můžou na 100 % fungovat všechny rady. A začala jsem hledat v sobě nějaký kompas, který by mi poradil. 

Vzpomněla jsem si, jak jsem dokázala jako dítě pracovat se svou vlastní intuicí. A v tu chvíli jsem vše, začala filtrovat díky ní. A pak už to šlo. Hezky nahoru a dopředu! Měla jsem velkou radost, že jsem na to kápla.

To nejhorší v mém životě

Hodně jsem se posílila. Po energetické, ale hlavně duchovní stránce, což vidím jako snad ten největší přínos, který osobní rozvoj má. V životě se stále budou dít věci, kterým budete muset čelit, i když nebudete chtít. To se stává, to je život. Když ale víte, že to zvládnete, že se nikdy nevzdáte a půjdete na to podle principů osobního růstu - zvládnete i ty nejtěžší překážky

A to se nám s manželem přesně stalo dva měsíce po svatbě. Udělalo se mu jednoho sobotního rána špatně a za pár hodin jsme čelili diagnóze nádoru na mozku. Bylo mu v té době 26 let... Vše najednou bylo na mně. Nebyl čas na paniku, děsivé myšlenky, na nic. Seběhlo se to rychle. Museli jsme být oba stateční, s pozitivní myslí i očekáváním. Nevzdali jsme se. Hledali jsme i duchovní východiska. A podařilo se! O necelé dva roky později jsme dostali zprávu, že je zdravý. Napořád ho budou sledovat, ale teď je zdravý. Dva roky... 

Čelit něčemu takovému Vám ukáže výhody osobního rozvoje v úplně jiném rozměru. Proto to má takový smysl. V životě to nemusí být pořád fanfárové. To ale neznamená, že to nezvládnete. A o tom to je! Být silní, ukotvení, s jasným radarem i kompasem namířeným na to dobré. 

A i proto jsem tu - chci pomáhat lidem růst. Mám za sebou již přes sto klientů na osobní konzultace, tisíce prodaných produktů a téměř tisíc odškolených hodin na téma osobní růst. Pomáhám, protože vidím ten hluboký smysl. Není to vždy jen o plnění přání, ale je to také o zvládání toho těžkého. 

Vydejte se proto na tuto cestu se mnou. 🙂

 

Vaše Lenka

P. S. - Níž najdete moje nejčtenější články a nebo mou stránku na Facebooku. Má fanpage Vám dá pravidelně podnět k zamyšlení - i taková zdánlivá maličkost rozvíjí Vaši osobnost.


Moje nejčtenější články

Informace, ke kterým jsem se dnes dostala Vám prostě MUSÍM NAPSAT! V posledních dvou týdnech jsem pořád…
 Víte, že i správné přání si, se člověk musí naučit? Že je potřeba, aby se dostal do…
Často se o tom píše, ale co si budeme povídat, většina lidí neví, co to znamená. A…

Myšlenkou k úspěchu na Facebooku