Hloubková fáze osobního rozvoje

Tato část je pro zkušenější následovníky osobního růstu. Už toho máte hodně za sebou, základy se staly Vaší přirozeností a teď se chcete zaměřit pouze na vybranou životní část. Tu však chcete zvládnout dokonale a do hloubky.

Co můžete v této fázi cítit

Život už hodnotíte kladně, máte však ještě pár místeček, kde víte, že chcete jít dál. A tak vybíráte už konkrétní oblasti, ve kterých chcete dosáhnout svého mistrovství. Dolaďujete detaily. Do řízení vlastního života už jste se zamilovali. Možná občas život přihodí nějakou ptákovinu, které musíte čelit, ale rozhodně Vás to už nemůže rozházet.

Principy jste si zažili:

  • Je pro Vás standardní, že máte své cíle. 
  • Většinu času myslíte pozitivně.
  • Věříte si, že v životě obstojíte. 
  • Polepšili jste si po všech stránkách života. 
  • Stále setrváváte na vlně a rádi objevujete další nové věci, které lze ještě udělat. 
  • Možná i pomáháte dalším lidem kolem sebe. 

Jenže nemusí být vůbec žádná sranda narazit na detailnější informace. Hromada knížek se věnuje hlavně systému obecně a tak v nich už nemusíte nacházet, co právě potřebujete. Hledáte dál a už se doopravdy rozhlížíte po hloubkových znalostech, po větších vychytávkách.

Výbírejte, jaký bude další směr Vašeho záměru

Půjdete už konkrétně po nějakém z pěti životních témat. Já sama se však na všechny nezaměřuji. Na ty, které se zaměřuji, tam Vám mohu pomoci. U těch ostatních mám pro Vás partnery, ať nezůstanete bez pomoci. 

Má hlavní životní témata, která jsem si skvěle zpracovala i ve svém životě, jsou:

Láska & Vztahy

Je jedno, jestli jde o milostné vztahy nebo jestli jde o vztahy rodinné či pracovní. Pomáhám s lidem v těchto oblastech zlepšit jejich život.

Práce & Kariéra

To je moje druhá doména a pomáhám s růstem i celým firmám, nejen jednotlivcům. Naučit se řídit svou kariéru tak, aby se z toho člověk nezbláznil a ještě k tomu měl vlastní život, začíná být místy prostě oříšek.

Partnerská témata:

Peníze & Finance

Linda Berger je pravým odborníkem na toto téma. Dokáže Vás provést takovými zákoutími myšlenek o penězích, že budete v mnoha případech žasnout s otevřenou pusou. 🙂
Tudy k Lindě >>

Zdraví & Tělo

Kvantové unášení je sice možná pro mnohé více duchovní záležitostí, přesto jsem nepoznala pro práci se zdravím a tělem lepší metodu. 🙂 Pavel je uznávaný odborík a už samotné jeho stránky Vás obohatí.
Tudy k Pavlovi >>

Duchovní cíle

Někdo prostě pořád bude více založený rozumově a někdo se nebude bát pustit do ezoteriky, protože už se dostal na hranici, za kterou nic dalšího nevede. Proč ne, chápu a mám obě cesty.
Dvě cesty za duší >>
Dvě cesty do nitra

Ať je to jak chce, tak jsou lidé, kteří pořád budou založeni více rozumě a budou chtít spíše trénovat svůj mozek, než aby se vydali ezoterickou cestou. Mám pochopení a tak mám pro Vás dva úžasné lidi, kteří Vám pomohou s jakoukoliv formou, pro kterou se rozhodnete. 

Trénování mozku

Libor Vás naučí takovým technikám, že Vás bude Váš mozek poslouchat na slovo. 🙂 Je to náš parťák a tak do něj vkládejte to, co si přejete a nedovolte, aby tam někdo cizí vkládal něco jiného.
Tudy k Liborovi >>

Využijte tajného kódu: MYSLENKA10 a získejte 10 % slevu na každý Liborův produkt. 🙂

Odblokování za pomoci příběhů

Lucčina cesta je skrz Akášu, skrz obrazy, skrz příběhy. Ty Vám dokáží vyjevit i takové životní bloky, o kterých byste nikdy neřekli, že je máte. Jen jste věděli, že je něco, co Vás brzdí. Lucka je najde. 🙂
Tudy k Lucce >>

Nebo u Lucky zkuste kurz Odpuštění. To je velký kus práce na uvědomění a vnitřním posunu. Kurz najdete tady >> a když zadáte kód LENKA15, získáte 15 % slevu. 🙂

Odebírejte mé novinky, tipy a články
Vaše osobní údaje (jméno, příjmení a e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu je, já Lenka Krones (Spurná), na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním, potřebným pro zařazení do informační databáze ohledně spuštění části "Akční fáze" na mém webu a dalších článků a emailů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu. Ochrana osobních údajů.