Hloubková fáze osobního rozvoje

Tato část je pro zkušenější následovníky osobního růstu. Už toho máte hodně za sebou, základy se staly Vaší přirozeností a teď se chcete zaměřit pouze na vybranou životní část. Tu však chcete zvládnout dokonale a do hloubky.

Co můžete v této fázi cítit

Život už hodnotíte kladně, máte však ještě pár místeček, kde víte, že chcete jít dál. A tak vybíráte už konkrétní oblasti, ve kterých chcete dosáhnout svého mistrovství. Dolaďujete detaily. Do řízení vlastního života už jste se zamilovali. Možná občas život přihodí nějakou ptákovinu, které musíte čelit, ale rozhodně Vás to už nemůže rozházet.

Principy jste si zažili:

  • Je pro Vás standardní, že máte své cíle a své cíle si umíte stanovit. 
  • Většinu času myslíte pozitivně.
  • Věříte si, že v životě obstojíte. 
  • Polepšili jste si po všech stránkách života. 
  • Stále setrváváte na vlně a rádi objevujete další nové věci, které lze ještě udělat. 
  • Možná už i pomáháte dalším lidem kolem sebe. 
  • Umíte pracovat se svou energií, motivací a umíte si najít čas na sebe. 

(Pokud si nejste jistí posledním bodem, pak se zkuste podívat sem >>. Není žádná ostuda, že někde to ještě nemáte vychytané. Naopak, vše, co si uvědomíte a zapracujete na tom, Vás posune dále a dále.) Pokud si nejste jistí s ostatními body nebo třeba jen s některými, prozkoumejte ostatní fáze svého růstu. To, že nejste v některé oblasti Vašeho života ještě v této fázi neznamená, že jinde již jste.)

Všechny výše uvedené body již jste úspěšně zvládli, jenže dál nemusí být vůbec žádná sranda narazit na detailnější informace. Hromada knížek se věnuje hlavně systému obecně a tak v nich už nemusíte nacházet, co právě potřebujete. Hledáte dál a už se doopravdy rozhlížíte po hloubkových znalostech - po větších vychytávkách.

Výbírejte, jaký bude další směr Vašeho záměru

Jdete už konkrétně po nějakém z pěti životních témat. Já sama se však na všechny nezaměřuji. Na ty, které se zaměřuji, tam Vám mohu pomoci. U těch ostatních mám pro Vás partnery, ať nezůstanete bez pomoci. Pokud si chcete své životní oblasti ujasnit a podívat se na ně, jak to s nimi aktuálně vypadá, využijte mé Infografiky zdarma >>.

Má hlavní životní témata, která jsem si skvěle zpracovala i ve svém životě, jsou:

Láska & Vztahy

Je jedno, jestli jde o milostné vztahy, vztahy rodinné či pracovní. Vztahy mají větší důraz na kvalitu našeho života, než má například kariéra či finance. Sama jsem si to zažila na vlastní kůži a proto je to mé hlavní téma a moc ráda budu i Vaším průvodcem.

Práce & Kariéra

To je moje druhá doména a pomáhám s růstem i celým firmám, nejen jednotlivcům. Naučit se řídit svou kariéru tak, aby se z toho člověk nezbláznil a ještě k tomu měl vlastní život, začíná být místy prostě oříšek.

Partnerská témata:

Peníze & Finance

Linda Berger je pravým odborníkem na téma peněz. Dokáže Vás provést takovými zákoutími myšlenek o penězích, že budete v mnoha případech žasnout s otevřenou pusou. 🙂
Co pro Vás Linda má >>

Zdraví & Tělo

Kvantové unášení je sice možná pro mnohé více duchovní záležitostí, přesto jsem nepoznala pro práci se zdravím a tělem lepší metodu. 🙂 Pavel je uznávaný odborík a už samotné jeho stránky Vás obohatí.
Tudy k Pavlovi >>

Duchovní cíle

Někdo prostě pořád bude více založený rozumově a někdo se nebude bát pustit do ezoteriky, protože už se dostal na hranici, za kterou nic dalšího nevede. Proč ne, chápu a mám obě cesty.
Dvě cesty za duší >>

Dvě cesty do nitra

Ať je to jak chce, tak jsou lidé, kteří pořád budou založeni více rozumě a budou chtít spíše trénovat svůj mozek, než aby se vydali ezoterickou cestou. Mám pochopení a tak pro Vás mám dva úžasné lidi, kteří Vám pomohou s jakoukoliv formou, pro kterou se rozhodnete. 

Trénování mozku

Libor Vás naučí takovým technikám, že Vás bude Váš mozek poslouchat na slovo. 🙂 Je to náš parťák a tak do něj vkládejte to, co si přejete a nedovolte, aby tam někdo cizí vkládal něco jiného.
Tudy k Liborovi >>

Využijte tajného kódu: MYSLENKA10 a získejte 10 % slevu na každý Liborův produkt. 🙂

Odblokování za pomoci příběhů

Lucčina cesta je skrz Akášu, skrz obrazy, skrz příběhy. Ty Vám dokáží vyjevit i takové životní bloky, o kterých byste nikdy neřekli, že je máte. Jen jste věděli, že je něco, co Vás brzdí. Lucka je najde. 🙂
Tudy k Lucce >>

Nebo u Lucky zkuste kurz Odpuštění. To je velký kus práce na uvědomění a vnitřním posunu. Kurz najdete tady >> a když zadáte kód LENKA15, získáte 15 % slevu. 🙂

Speciální nabídka ve spolupráci s Lindou Berger

Spolu jsme pro Vás připravily nabídku toho, co Vás zaručeně nasměruje tam, kam potřebujete. Máte dvě možnosti, jak se s Lindou nejen seznámit, ale hlavně to nejdůležitější - posunout se!

Peníze jsou v tomto světě důležité a potřeba, tak nemá smysl říkat, že na nich nezáleží. Vyberte si proto sami, co pro Vás bude nejlepší a těším se, jestli se pak podělíte o svůj příběh změny v hojnosti, protože to se Vám určitě podaří. 🙂

Zjisti, co Ti brání žít
v bohatství

Tří denní kurz zdarma, který Vás provede základními myšlenkami na téma zlepšení finanční hojnosti. Peníze jsou tu pro všechny.

ZDARMA >>

Odemkni
kód
bohatství

Pěti týdenní velikánský online kurz, díky kterému své finance a přístup k nim proberete ze všech stran tak, aby se věci začaly měnit. 

Rovnou do velkého >>

Na tento kurz navazuje jeho pokračování, které najdete jako možnost číslo dvě.

Pokud se rozhodnete pokračovat, tak při zadání kódu LENKA získáte 30% slevu!!! To je ohromné, protože kurz je i tak již zlevněn.

Peníze mají chodit často a snadno. Toto krásně zaznělo již ve světově známém Tajemství. Pokud to s nimi myslíte vážně, pak se pusťte rovnou do velkého kurzu. Pořádně si prostudujte veškeré informace, které na odkaze najdete a když zadáte do objednávky kód LENKA, získáte již jednou zmíněnou 30% slevu. Nejlepší investice jsou ty do Vás!

Odebírejte mé novinky, tipy a články
Vaše osobní údaje (jméno, příjmení a e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu je, já Lenka Krones (Spurná), na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním, potřebným pro zařazení do informační databáze ohledně spuštění části "Akční fáze" na mém webu a dalších článků a emailů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu. Ochrana osobních údajů.