Jak zvládnout všechno,
co si naplánujete

Ovládněte svůj čas, motivaci i energii.

Asi všichni známe, když jsme chyceni v pasti každodenní práce, čas běží a přitom jsme pro sebe ještě nic neudělali. Asi všichni víme, jak se motivovat, ale je těžké porazit obavy. Asi všichni víme, jak správně spát, ale už nevíme, že každý energetický výdaj se jinak dobíjí...

+ BONUS: Jak přivést k životu každou radu

Následující produkt je elektronické povahy (digitální obsah - více o něm a vlastnostech ebooku najdete zde >>) a jeho dodání nemám nijak omezeno.
Obsah je poskytován okamžitě po jeho zaplacení, nelze tedy od tohoto nákupu odstoupit do 14 dnů od jeho zakoupení.
Platby lze provést online nástroji (platebními kartami, online či klasickým bankovním převodem).

Fáze, pro které je tato epříručka určena jsou především StartovníPřípravná.  

V této jednoduché epříručce si posvítíme jak na běžné věci, které nás brzdí, ale věřím, že i na ty, o kterých jste možná ještě ani neslyšeli nebo se na ně podíváme v jiném kontextu. Bez základů to ale nepůjde. Zjistila jsem totiž, že nějakou takovou brzdičku, kdy nás limituje čas nebo energie, máme v životě všichni. Jsme motivovaní a nadšení pustit se do práce za lepší život, koupíme si v eurofickém stavu například kurz nebo knihu, ale druhý den (kdy už nemusíme být tak energetičtí a nadšení jako včera), se do knihy ani nepodíváme a kurzy ani nespustíme. Nebo vydržíme týden a pak se vrátíme k původnímu... 

 

Ano, to se stává. S klienty na začátku vždy řešíme bloky v podobě faktorů, které jim blokují cestu k jejich úspěšnému a šťastnému životu - ke změně. Ono je totiž důležité nejen začít, ale hlavně setrvat a nepřestat, což nebývá ani trochu snandé. Naštěstí, velice často jdou tyto překážky překonat snadněji, než by se mohlo zdát.

+ BONUS: Hodně lidí nedokáže radu převést na svůj vlastní život a proto k této epříručce dostanete třetí den od odeslání také jednoduchý návod, jak přivést k životu každou radu. (Třetí den proto, abyste se s obsahem dokázali alespoň trochu seznámit.)

 

UPOZORNĚNÍ!

Tato epříručka se nezabývá tématy, jako, že Vám nejvíce energie berou špatné vztahy nebo nedostatek peněz (z dlouhodobého hlediska), či práce, kterou máte stále v mysli. Pokud je toto, co Vám akutálně bere energii, pak Vaším tématem není energie jako taková - jsou to špatné vztahy, problémy v práci nebo řešení finanční situace.

Vztahy, peníze a práce jsou témata, která patří nejvíce do fáze osobního rozvoje, kterou nazývám Hloubková a to především kvůli jejich rozsahu. Tato epříručka je na to, abyste dokázali svou energii, motivaci či práci s časem zvednout jako celek a to bez ohledu na konkrétní životní oblasti, které na ně mohou mít vliv. Práce s financemi se však v závěru této epříručky dotkneme, protože jsou součástí zdrojů, které jsou potřeba pro zvládutí všeho, co si náplánujete. Tipy, které se na toto téma dozvíte, jsou klasická rychlá vítězství. Pokud se však například na peníze chcete podívat rovnou do hloubky, využijte odkaz výše na Hloubkovou fázi osobního rozvoje. 

 

Ovlivňující faktory jsou tyto:

  • Čas.
  • Energie.
  • Motivace.
  • Finance.

V této příručce se také nevěnuji velkým blokům bránicím ve štěstí (a beroucím síly) jako je například sebevědomí nebo křivdy z minulosti. V této eknize najdete doopravdy jen návody, jak zvládnout důležité a základní faktory, které Vám berou Vaše pokroky jako celek. Bez těchto základů se další zlepšení budují těžce, proto je tato epříručka věnována téměř každému, především pak lidem ve fázi osobního rozvoje StartovníPřípravná. (Pokud nevíte, ve které fázi zrovna jste, zkuste můj jednoduchý test >>.)

 

Abyste si dokázali představit, s čím vším Vám může tato epříručka pomoci, pak si to ukážeme na příkladech ze života. Nezvládnuté faktory pro Váš postup vpřed se totiž projevují například takto: 

  • Máte jasné plány a cíle, ale nedokážete si najít čas, abyste na nich mohli pracovat. Dokola a dokola přichází věci, které si vyžadují Vaši pozornost, až je den (týden, měsíc...) pryč.
  • Energie Vám kolísá a tak se Vám někdy chce a někdy vůbec nechce. Jste si jistí, že svou energii nepoužíváte na 100 %.
  • Občas jste odhodlaní změnit svůj život, ale také máte někdy tendenci raději vymyslet pořádnou výmluvu, proč nic neměnit.
  • Rádi byste si pořídili něco, o čem jste přesvědčeni, že Vám pomůže, nemáte na to ale dostatek peněz, tak se s tím v duchu rozloučíte.

Takové, jak já říkám operativní věci (dějí se stále dokola), brání lidem v rozletu velice často. Když se na ně ale podíváte, tak poté položte otázku sami sobě: "Jak moc je důležité, aby ve Vašem životě takové překážky s energií, časem a motivací nebyly?" V některých případech je absurdní, že je máme a často jsou i zcela zbytečné. O to víc bychom se měli snažit s nimi zatočit a právě proto vznikla tato má ekniha.

Níže se můžete seznámit s obsahem této epříručky, ať lépe rozhodnete o tom, jestli je to přesně pro Vás.

Pro zvětšení obrázku na něj stačí kliknout. 

Recenze epříručky: Jak zvládnout všechno, co si naplánujete

Recenze jsou ověřené a to provádím tak, že lidem po nákupu produktu posílám email s žádostí o referenci, případně se jedná o referenci z testovací skupiny,
kdy dávám svou práci vybraným lidem k přečtení před publikováním zdarma. Vybírám ty nejrelevantnější recenze. Pokud si klient přeje být anonymní, ale souhlasí recenzi zveřejnit, také ji mohu použít.

Petra Pokorná

Doporučuji přečíst, abyste zvládli vše, co si naplánujete. Napsané čtivě a srozumitelně. Určitě využiji několika doporučení z ebooku pro lepší plánování.

Jedná se o elektronickou knihu, takže s ní můžete pracovat podle libosti. Co budete potřebovat si vytisknete, co ne, tím ušetříte naše lesy. Je to pdf soubor, takže ho lze zobrazit i na čtečkách knih, stejně tak na mobilu, počítači nebo tabletu. Díky tomu ji budete mít s lehkostí kdykoliv při sobě.


Tato elektronická kniha je ve formátu pdf a není poskytována na pevném nosiči, tedy se jedná o DIGITÁLNÍ OBSAH. Vzhledem k povaze digitálního obsahu nelze odstoupit od kupní smlouvy jako v případě klasické kupní smlouvy uzavírané na dálku, tedy jako v klasickém případě nákupu přes internet. Součástí objednávky je také možnost přidat si další doplňuící ebook - volba je na Vás.


Objednávka eknihy: Jak zvládnout všechno, co si naplánujete

Více o digitálním obsahu a vlastnostech ebooku: 

Digitální obsah

Tato elektronická kniha je ve formátu pdf a není poskytována na pevném nosiči (neexistuje v tištěné podobě), jedná se tedy o DIGITÁLNÍ OBSAH, jak je definován zákonem.

Nemožnost odstoupení

Vzhledem k povaze digitálního obsahu nelze odstoupit od kupní smlouvy jako v případě klasické kupní smlouvy uzavírané na dálku, tedy jako v klasickém případě nákupu běžného fyzického zboží přes internet.

Důvod, proč nelze odstoupit

Odstoupení není možné z důvodu, že je kompletní obsah poskytován téměř okamžitě po jeho zaplacení.

Pro návrat na začátek informací o obsahu tohoto ebooku klikněte sem >>.