JIŽ BRZY TADY NAJDETE TEST
NA FÁZE OSOBNÍHO ROZVOJE

Chcete být mezi prvními, kdo se o spuštění dozví?
Vyplňte formulář níže a já Vám dám vědět.

Vaše osobní údaje (jméno, příjmení a e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu je, já Lenka Krones (Spurná), na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním, potřebným pro zařazení do informační databáze ohledně spuštění části "Akční fáze" na mém webu a dalších článků a emailů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu. Ochrana osobních údajů.

CO DĚLÁM?

Osobnímu rozvoji se věnuji od roku 2014. Byla jsem jako asi většina, nenapadlo mě řídit si svůj život, dokud jsem si neprošla depresemi. Všechno je to ale už za mnou a dnes se věnuji osobnímu rozvoji jak po stránce osobních životů,
tak po stránce profesioální kariéry. Vše se vším totiž souvisí.
Více o mně si můžete přečíst v mém příběhu >>.

To, co ale vidím často s mými klienty je to, že se v osobním rozvoji ztrácejí.
Proto přicházím z jeho rozložením na fáze, díky kterému se lépe každý dokáže zorientovat v tom, co právě potřebuje. Nemusíte přece číst vždy 300stránkovou knihu, abyste našli svou odpověď. 

PROTO PŘICHÁZÍ FÁZE! 🙂