Akcelerátor přání

program, který Vám dokáže změnit život ze dne na den

Následující produkt je elektronické povahy (digitální obsah - více o něm a vlastnostech online programu najdete zde>>) a jeho dodání nemám nijak omezeno.
Obsah je poskytován okamžitě po jeho zaplacení, nelze tedy od tohoto nákupu odstoupit do 14 dnů od jeho zakoupení.
Platby lze provést online nástroji (platebními kartami, online či klasickým bankovním převodem).

Akcelerátor přání prochází svou aktualizací, protože si zaslouží svou lepší verzi. 🙂

 

Aktuálně jsem na mateřské dovolené a v tomto období nelze pořídit žádný z mých produktů.
Děkuji za pochopení!

Už za 21 lekcí dokážete do Vašeho života přivést rovnováhu

Jestli máte nějakou zkušenost s aktivním přáním si a dosahováním svých snů, pak víte,
že to často nejde tak, jak jste si představovali a nebo jak jste se někde dočetli.
Ani mně to nešlo dokonale. Už jsem si z toho zoufala, protože mám dlouhý seznam přání

Samotné mi nešlo nijak dobře a tak jsem hledala a zkoušela a pak všechny poznatky dala dohrmady. Většinou se vše točí kolem vděčnosti, ale nejen kolem ní. Také kolem motivace jak vše zvládnout, jak dokázat mít nové návyky, zvládnout krize či období stagnace.
Tak vznikl můj online kurz, který Vám pomůže a reaguje přesně na ty věci, které jsem odhalila nejen na sobě - já totiž svůj kurz testovala ve své skupině, kterou vedu, a představím Vám, co se nám podařilo:

\"Výsledky byly neuvěřitelné a okamžité!\"

Při plnění zadaných úkolů jsem s ostatními ženami dosáhla těchto změn:

 • Uvědomění si vděčností v našich životech.
 • Objevily jsme spoustu krásy tam, kde jsme ji dosud neviděly.
 • V oblastech, ve kterých se nám do teď nedařilo došlo za pár dní ke zlepšení.
 • Od prvního dne jsme se cítily lépe a vyrovnaněji.
 • I když přišly krize, tak jsme je zvládly a neznamenalo to pro nás selhání a konec.
 • Naučily jsme se zvládat změnu negativního myšlení na pozitivní.

A TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ:
"Přání se doopravdy začala plnit!"

Jistě, že se začala plnit přání, když my jsme začaly:

 • být pozitivní,
 • začaly jsme si přát s lehkostí,
 • začaly jsme být uzemněné, vyrovnané, spokojené samy se sebou a s životem, který máme již nyní. 

To vše nám otevřelo brány k našim splněným přáním a to i v oblastech,
ve kterých jsme se pokoušely dosáhnout zlepšení i několik let.

Tohle Vám můj kurz Akcelerátor přání přináší. Formulář k objednání najdete zde >>.

Tento kurz je pro každého kdo:

 • Si chce splnit všechna svá přání, ale do teď se mu to nedařilo, i když to dělal dobře.
 • Chce najít svou rovnováhu a být si jistý sám sebou.
 • Chce se naučit měnit aktivně svoje negativní myšlení na pozitivní.
 • Chce žít svůj život vědomě a ne jen tak bez cílně přežívat den za dnem.
 • Chce už konečně jednou provždy uspět a vydržet v novém nastavení tak, jak si předsevzal.

\"Nejlépe budou samy za sebe mluvit výsledky.\"

Toto jsou výsledky žen, které testovaly celý projekt ještě před tím, než jsem ho zpřístupnila Vám:

 1. den
 • "Ahoj, Leni, když si uvědomuju ty vděčnosti, mám najednou moc příjemný pocit a uvědomuju si, jak je můj život vlastně bohatý a naplněný, i když to přes starosti vůbec nevidím. Je moc příjemné si to uvědomit. 🙂 Jinak dnešek je celkově mnohem příjemnější a klidnější, děti jsou klidnější a já si to víc užívám. Konečně klidný den za dlouhou dobu. Tak už to začíná fungovat." 😉
 • "Já som sa odhodlala k vďačnosti poobede. Spísala som na papier všetky veci za ktoré som vďačná v oblasti vztahov plus 50. A možem povedat, že hned som sa cítila sťastnějšie, kĺudnějšie a vďačnejšie. Sme zavretý pre chripku doma, ale bol to pohodový den, dokonca pri pisání ma prestala boliet hlavička. 🙂 Super, Leni. Ďakujem za skvelý nápad."
 • "Ze začátku jsem si myslela, ze nedám 50 dohromady, ale pak se to najednou začalo na sebe nabalovat a bylo toho tolik, za co můžu byt vděčná. Na konci jsem se cítila skvěle, hlavně jsem si uvědomila, že je opravdu hodně věcí, za které jsem vděčná. Takže za mě super."
 • "Leni, ahoj, dnešní hlášení: nevím jestli bylo vděčností 50, kolem 30ti jsem přestala počítat... ale děkovala jsem ohledně zdraví a dnešní pocity jsou takové, že moje tělo se u projevování vděčnosti za zdraví zaplavovalo zvláštním pocitem blaženosti a radosti, nebo jak bych to popsala. A usmívala jsem se u toho jako sluníčko 😀 a byla v takovém tom stavu typu hladina alfa, meditace prostě. Takže paráda prostě, konec hlášení."
 • "Ráno jsem byla vděčná, že můžu chodit do krásné práce, která mě baví. Jsem vděčná za kolegyně, co mě zrcadlí moje neřesti a já s nimi můžu pracovat. A hned se to v práci projevilo, jsem tam týden i s cestou a zákazníci vyhledávají s úsměvem mě."

2. den

 • "Tak je teprve dopoledne, ale taková zvláštní euforie v práci, dokonce se mnou jeden pacient flirtoval. Uvědomila jsem si znovu, že když já se budu usmívat, budou mi to lidi vracet."
 • "Já mám dnes o tolik více energie. Stíhám spoustu věcí. Předtím se mi nechtělo do ničeho pouštět, byla jsem unavená, znechucená... Dnes je to úplne jiné." 🙂
 • "Já jsem vděčná za tento projekt. Spoustu věcí s vděčností jsem si uvědomila. Je mně krásně. V práci se vše obrací a holky jsou víc vstřícnější. Dnes jsme se hodně nasmály, už tak neprobírají vraždy. 🙂 Já se více usmívám a mám se víc ráda. A zato jsem neskutečně vděčná." 🙂

3. den

 • "Je tu 3. den a já si ze Zlaté 100 udělala ranní rituál v posteli a než vstanu, tak pěkně za všechno poděkuji. Hned mi ten den začíná líp. No a co se mi stalo dneska pěkného?? Začala jsem jednou týdně pracovat v cukrárně a dneska se mi po mnoho neúspěších konečně povedla našlehat krásná pěna z mléka na latté a capucino. Udělalo mi to nesmírnou radost."

6. den

 • "Leni, máme tady 6. den a řeším doma svoje vztahy. Po krizi loni jsem pochopila, že potřebuji svůj život posunout jiným směrem a teď se mi to daří. Cítím, že změnu potřebuji. Výzva mi hrozně pomáhá."

9. den

 • "Leničko, úžasný den dnes.... v práci mně řiditel nabídl lepší pozici, tak jsem ji přijala, chrlil na mě chválu, co se do mě vešlo.  Zatím tedy super den, vděčnosti mě jdou také splňovat skvěle..... A to den ještě nekončí."

10. den

 • "Jsem vděčná, co se vše odehrává, protože mě to nesmírně posunulo dopředu. Dnes ty zázraky jen padají. Dostala jsem víc peněz a jsem za to vděčná a v práci jsem měla všechno zboží na vychystání, protože jsem vyslala s vděčnosti i přání. 🙂 Děkuji za vše. Jedna kolegyně už chce, abych ji naučila svoje pozitivum, včera kamarádka mně říkala, že zářím. Jak já jsem vděčná za Tvůj projekt, Leni, protože jsem se posunula. Děkuji s pokorou."

Je to jen hrstka zpráv, které mi přišly. Všimněte si, že jsem se zaměřila speciálně na první den a prvních 10 dní.
To abyste viděli, že výsledky Akcelerátor přináší hned.

Testovací skupina v číslech

0
žen v projektu
0
%
úspěšnost od 1. dne
0
%
zvládnutí krizí

Co na to říkáte? Okamžitý start, okamžité výsledky! Tohle vše čeká i na Vás.

Základem celého tohoto online kurzu je vděčnost, která Vám do života přinese nejenom klid, ale také pocit uzemnění a větší vnitřní rovnováhy. Není ale jediným tématem, protože věci je důležité vidět v souvislostech, proto se toho dozvíte mnohem více i navazujících myšlenkách a tématech, jako jasou například:

 • Pozitivní bod zaměření
  Bod zaměření je souhrn energie, kterou neustále vysíláme. Jestliže je náš bod zaměření negativní, tak se naše přání splnit nemohou, i kdybychom se pro ně na hlavu stavěli. Pozitivní energie, aby byla skutečná a ne hraná nebo povrchní, se totiž musí hledat v přítomnosti, abyste v budoucnosti mohli mít vše, po čem toužíte.
 • Uvědomění
  To Vám na každý den přinese něco k zamyšlení. Pomůže Vám udržet se na vlně úkolů tak, aby se pro Vás nestaly každodenní rutinou, což je zabiják všech, i když dobrých programů.
 • Zvládání krizí při vytváření nových návyků
  Krize jsou dny, kdy to většina lidí vzdá. Jenže po pár krizích, to pak mohou vzdát úplně a život si nezměnit.
 • Zvládání období stagnace
  To není krize, ale také je to období častého vzdání se.
 • A další...

Jak Vás bude tento online kurz provázet

Protože si můžete jet vlastním tempem. Kurz je nastaven tak, že se Vám další lekce zpřístupní až po té, co si označíte veškeré úkoly za splněné. Díky tomu ovládáte jeho rychlost.

Pokud si budete chtít dát jednu lekci denně, pak za 21 dní již můžete být úplně někde jinde. Pokud si zvolíte tempo mírnější a budete chtít doopravdy každý úkol i uvědomění prožít a zvládnout dokonale ve svém vlastním životě, klidně na sobě můžete progresivně pracovat půl roku - JE TO ZCELA NA VÁS!

I když vše zvládnete jen z poloviny, objevíte nový svět!

Cena Vás jistě zajímá, tedy:

Akcelerátor přání aktuálně prochází svou aktualizací, protože si zaslouží svou lepší verzi.
Proto v tomto období nebude možné jej pořídit, ale měl by se vrátit nejpozději ve 11/2022-2023,
přesto se níže vždy můžete přesvědčit, jestli již není k mání. 🙂

Dokážu to
1550 Kč
Navždy
21 základních lekcí Akcelerátoru přání, díky kterým se dostanete minimálně k jedné kotvě, díky které se naučené opravdu stane součástí Vašeho života a Vy uvidíte kýžené změny k lepšímu.
Myslím to vážně
1990 Kč
Navždy
30 lekcí Akcelerátoru přání, které 9 dalšími lekcemi rozvíjí základní verzi Akcelerátoru přání a pomohou Vám dosáhnout dalších vhledů a dalších kotev, aby se doopravdy Váš život začal měnit.
Reference

ať mluví samy za sebe

Recenze jsou ověřené a to provádím tak, že lidem po nákupu produktu posílám email s žádostí o referenci, případně se jedná o referenci z testovací skupiny,
kdy dávám svou práci vybraným lidem k přečtení před publikováním zdarma. Vybírám ty nejrelevantnější recenze. Pokud si klient přeje být anonymní, ale souhlasí recenzi zveřejnit, také ji mohu použít.

"Děkuji za nádherný email. Když jsem si ho včera četla, vjela do mě neskutečná pozitivní energie. Jsem moc ráda, že mi tak pomáháte. Věřím, že se osvobodím a budu zase spokojená, vyrovnaná. Děkuji za Vás čas. Jsem ráda, že tu jste. Jste první, která mě opravdu posunuje dopředu. Děkuji."
Martina
"Akcelerátor přání doporučuji, protože jednoduše funguje. A funguje jednoduše tak, jako když chodíme pravidelně cvičit tělo pod vedením trenéra a dosažené výsledky nám způsobí, že najednou to, co bylo na začátku těžké (donutit se k pravidelnému pohybu, změnit jídelníček), tak jde po nějaké době vlastně samo a jde to s radostí. A jde to samo a s radostí, protože se cítíme lépe a to cítění je, když se nám náš mozek nastaví do módu, kdy nové návyky jsou ty, co nám vyhovují a ke starým se už nevrátíme. Přesně tak to je s Akcelerátorem přání: Vy jste mentální trenér, pod jehož vedením každým dnem člověk zlepšuje svoji mentální kondici – protože přenastavit zažité myšlení a zadaná omezení v mozku je opravdu to nejtěžší - a pomáháte nám dosáhnout Vortexu a být ve Vortexu víc a víc a déle a déle. Člověk je vlastně pořád ten samý člověk, ale je jako znovuzrozený, jako by vylezl z kukly.
Petra Kračunováúčastnice Akcelerátoru po 7. dnech
Lucka Šťastná - Reference
"Vděčnost sice už úplně vědomě nedodržuji, ale každý den ji vyjadřuji i bez toho, že "musím" nebo si vzpomenu že "teď jdu dělat vděčnost", jestli mi rozumíš. Dělám to spontánně. A co chci říct... poprvé v životě mi dnes přišlo na mysl, že jsem vděčná za svoje nehezké dětství. Jsem za něj upřímně vděčná a nikdy bych neřekla, že mě vůbec napadne to říct!! Ohromně jsem se za poslední měsíc posunula, myslím že nebude náhoda že ses do toho připletla i Ty a nakopla mě. Neskutečný."
Lucka Šťastnáexpertka na práci se zdravím přes mysl a emoce

Více o digitálním obsahu a vlastnostech online kurzu:

Digitální obsah

Tento online kurz je dostupný pouze s připojením přes internet, za to i např. z mobilního zařízení, či tabletu. Jedná se tedy o DIGITÁLNÍ OBSAH, jak je definován zákonem. K jeho hladkému provozu Vám stačí navíc možnost sledovat videa.

Nemožnost odstoupení

Vzhledem k povaze digitálního obsahu nelze odstoupit od kupní smlouvy jako v případě klasické kupní smlouvy uzavírané na dálku, tedy jako v klasickém případě nákupu běžného fyzického zboží přes internet.

Důvod, proč nelze odstoupit

Odstoupení není možné z důvodu, že je kompletní obsah poskytován téměř okamžitě po jeho zaplacení a veškeré lekce jsou hned přístupné, pokud s nimi budete pracovat a dělat úkoly. Lze jej však tímto způsobem možné otevřít celý ihned.

Pro návrat na začátek informací o obsahu tohoto kurzu klikněte sem >>.