Umění si přát

Nová a rozšířená e-kniha s návodem, jak správně provádět přání, aby se splnila.

Všichni si přejeme, abychom v životě dosáhli cíle a správně si přát je jedna z nejužitečnějších dovedností, které k tomu můžeme využít.

Následující produkt je elektronické povahy (digitální obsah, více o něm a vlastnostech ebooku zde >>) a jeho dodání nemám nijak omezeno.
Obsah je poskytován okamžitě po jeho zaplacení, nelze tedy od tohoto nákupu odstoupit do 14 dnů od jeho zakoupení.
Platby lze provést online nástroji (platebními kartami, online či klasickým bankovním převodem).

POČKEJTE SI NA NOVOU, VYLEPŠENOU, ROZŠÍŘENOU VERZI! 🙂 Plánovaná úprava 2022/2023. 

 

V tomto ebooku nehledejte souvislosti. Ty si přečtete v každé knize, která je na téma osobní rozvoj. V této publikaci hledejte POUZE a JEDINĚ informace na jedno jediné téma to je správné přání si. Od formulace přání, přes jejich vysílání až přes chyby, které se v tomto procesu často objevují. 

Vyzobala jsem tedy všechny svoje znalosti a zkušenosti, přidala jsem příklady a to všechno bez vedlejších informací, které by Vás mohly odvádět od tématu.

Možná se to nezdá, ale při přání si lze udělat spoustu chyb, které nám zbytečně šlapou po štěstí. Správné vysílání přání nám pomáhá vše urychlit a ještě se k tomu cítit dobře.

V této knize se proto můžete těšit, že se naučíte: 

  • Kdy je nejlepší čas na přání a kdy není
  • Jak správně formulovat afirmace a kdy afirmace nefungují
  • Jak Vás prosté děkuji uzemní
  • Jak na složitá a velká přání

A další. 

Cesta, kterou si za svým štěstím musíte vybudovat je mnohem sofistikovanější, než aby se skrývala pouze v umění si správně přát, takže opravdu ten ebook vezměte jako jedno konkrétní téma.

Jedná se o elektronickou knihu, takže s ní můžete pracovat podle libosti. Co budete potřebovat si vytisknete, co ne, tím ušetříte naše lesy. Je to pdf soubor ve vysokém rozlišení (1200 pt), takže ho lze zobrazit i na čtečkách knih. Stejně tak na mobilu, počítači nebo tabletu. Díky tomu ho s lehkostí budete mít kdykoliv při sobě.


Tato elektronická kniha je ve formátu pdf a není poskytována na pevném nosiči, tedy se jedná o DIGITÁLNÍ OBSAH. Vzhledem k povaze digitálního obsahu nelze odstoupit od kupní smlouvy jako v případě klasické kupní smlouvy uzavírané na dálku, tedy jako v klasickém případě nákupu přes internet.


Objednávka e-knihy Umění si přát

POČKEJTE SI NA NOVOU, VYLEPŠENOU, ROZŠÍŘENOU VERZI

Více o digitálním obsahu a vlastnostech ebooku: 

Digitální obsah

Tato elektronická kniha je ve formátu pdf a není poskytována na pevném nosiči (neexistuje v tištěné podobě), jedná se tedy o DIGITÁLNÍ OBSAH, jak je definován zákonem.

Nemožnost odstoupení

Vzhledem k povaze digitálního obsahu nelze odstoupit od kupní smlouvy jako v případě klasické kupní smlouvy uzavírané na dálku, tedy jako v klasickém případě nákupu běžného fyzického zboží přes internet.

Důvod, proč nelze odstoupit

Odstoupení není možné z důvodu, že je kompletní obsah poskytován téměř okamžitě po jeho zaplacení.

Pro návrat na začátek informací o obsahu tohoto ebooku klikněte sem >>.