Vizualizace není jen na sny

1.11. 2022Lenka674x

Když jsem začínala s osobním rozvojem, tak se zdálo (a nikde o tom nebylo napsáno více), že vizualizaci máme hlavně proto, abychom dokázali ovlivňovat svoje myšlenky a tím i emoce. Také, že ji používáme na naladění se na vlastní sny, abychom se lépe motivovali.

Dnes, kdy pokročil čas i můj růst, už vím, že její zvládnutí není podstatné jen pro body výše, ale také pro následný rozvoj. Ten totiž tím, že si správně přejete, nekončí. Ani by nemohl. Určitě už jste zažili, že jste dělali všechno správně podle Vašeho nejlepšího vědomí a svědomí, ale stejně se některá přání ne a ne splnit? Ano, to se stává, protože pak je potřeba jít dál.

Život Vám ukazuje, že problém, který Vás brzdí je hlubší a tak se dál pídíte po odpovědích na své otázky a začínáte pracovat se sebevědomím, se strachy a obavami, hledáte vnitřní programy, které se ani netváří jako programy, možná se dostanete k léčení vnitřních zdrojů energie nebo k regresím, abyste vše viděli v širším obrázku nebo v Akáše… (Takto nějak to vypadalo u mě.)

Proto vizualizace není jen o tom, že si dokážete představit své přání a mít z něj radost už nyní (i když je pro Vaše přání důležité, abyste tuto techniku dokonale zvládli).

K čemu nám tedy dál vizualizace je?

Já osobně jsem zatím odhalila, že je důležitá také pro (a vůbec bych se nedivila, kdyby se můj seznam časem ještě rozšířil):

  • Při práci se strachem.
  • Při práci s čakrami.
  • Při práci s minulostí.
  • Při práci s minulými životy.
  • Při odvádění cizích entit…

Já vím, to poslední už zní mnohým z Vás hodně šíleně, ale je to tak. Moje kamarádka, má malá velká guru říká:

„Když nevíte, kam se koukat, pak se nemůžete divit, že nic nevidíte.“

A má pravdu. Nikdy by mě nenapadlo dívat se například na své čakry, jak vypadají a jestli jsou zdravé a pak s nimi pracovat a znovu kontrolovat, jestli se zlepšují – vizuálně je kontrolovat. To jsou prostě pokročilejší metody a už nám zasahují do ezoterické části osobního rozvoje.

Hlavní myšlenkou dnešního článku tedy pro Vás je, ať už jste v jakékoliv fázi osobního rozvoje, dbejte na to, abyste se techniky, obzvlášť ty prvotní, jakou je i vizualizace, naučili co nejlépe. Budete na nich dále stavět (pokud se nerozhodnete se vším praštit, samozřejmě). 😀 Věci na sebe navazují a tak je důležité mít základy položené pevně (ale to já říkám často, že?) 🙂

Přeji Vám tedy, aby se Vám podařilo tyto základy správně a pevně položit, ať můžete dál růst a krok za krokem se dostáváte k vyrovnanému a plnohodnotnému životu. Protože to je ten cíl.

„Život má být krásný po všech stránkách.“

Aby pro Vás zvládnutí vizualizace bylo snadnější, podívejte se na mé video >>.

Krásný den Vám všem („Nechť jsou všechny bytosti šťastny“ – Vy už víte, co to znamená >>),

Vaše Lenka

Když jsem prošla osobní krizí v letech 2010-2014, uvědomila jsem si, na čem doopravdy záleží a začala hledat způsoby, jak změnit svůj život. A našla jsem. Dnes mám vlastní systém osobního rozvoje a vítám na svých stránkách každého, kdo chce také žít život svých snů. Více o tom kdo jsem, zjistíte tady>>