Nemůžete? A slunce už jste zkusili?

17.5. 2022Lenka146x

Neustále slýchám, že je přece jasné, že:

„Kam nechodí slunce, tam chodí lékař.“

Lidé ví, že by se slunci vystavovat měli, ale když se pak reálně ptám, jak moc to dělají, tak zjišťuju, že jednoduše nedělají. Jenže ve slunci máme ukryté energetické zdroje, které můžeme využít kdykoliv slunce vyjde.

Potřebujete energii? Vezměte si ji

Vědci zjistili, že i když je pod mrakem a není zářivý letní den, tak stejně tělo slunce cítí. Pokud se Vám podaří nastavit se mu, i když zrovna nepaří, stejně začnete za chvíli cítit úlevu toho, co Vás trápí a zesílení energie na řešení toho, čemu zrovna čelíte.

Důležité pouze je: DĚLAT TO CÍLENĚ! Uvědomovat si, co právě děláte a plně se na to soustředit. Říci si třeba: „Teď sedím na zastávce, je den, tak se nastavím slunci, ať mám více energie na…“ Doplňte si, co chcete. Pak už jen nasávejte.

Někdy všichni máme dny, kdy by se hodila jakákoliv energie navíc. Občas si dáme kafe, ale to není dobrý pomocník. Hodně kávy vede naopak k utlumení. Zato sluneční světlo nás nenapadne.

Udělejte si vlastní zkušenost, jak je to super

Zkuste se zamyslet nad tím, kolikrát jste sami sebe za poslední měsíce vystavili slunci. A to to teď na jaře, skoro v létě, máme o tolik jednodušší. Přesto i tak, neděláme to nebo to neděláme tak často, jak bychom mohli, možná chtěli. Necháme si utíkat tyto zdroje.

Proto zkuste vymyslet alespoň jednu příležitost, kdy se můžete vystavit slunci (i pod mrakem) a cíleně se zaměřit na to, abyste z něj získali energii navíc. Tu pak využijte pro to, co právě potřebujete. A protože s energií přichází také pozitivní pohled na život (můžete si v jednom mém starším článku přečíst, jak to >>), nechte na sebe působit také tento pozitivní efekt. 🙂

K osobnímu růstu prostě pozitivita a energie patří. Proto využívat vše, co se namane je důležité, tak to dělejte. 🙂 Žádná další rada k tomu nemusí být. 🙂 A pokud máte neustále starosti se svou energií nebo pozitivním myšlením, pak zkuste popřemýšlet, jestli by háček nemohl (bohužel) být ještě někde jinde – mrkněte sem na můj ebook o depresích >>.

Přeji Vám nekonečný zdroj energie, který se stane Vaší pozitivní součástí. 🙂

Vaše Lenka

Když jsem prošla osobní krizí v letech 2010-2014, uvědomila jsem si, na čem doopravdy záleží a začala hledat způsoby, jak změnit svůj život. A našla jsem. Dnes mám vlastní systém osobního rozvoje a vítám na svých stránkách každého, kdo chce také žít život svých snů. Více o tom kdo jsem, zjistíte tady>>