Pozitivita ve slunci ukrytá

31.5. 2017Lenka2644x

Už jste dnes nastavili svou tvář slunci? Ne, tak do toho! Nastavení Vaší tváře slunci, sledování jeho západu, kochání se mraky na velkém kusu nebe, sledování hvězd… To vše jsou činnosti, při kterých se v těle tvoří látky, které v nás probouzí naději, klid a chuť doshánout našich snů. 🙂 Není to krásné?

Léto jako startovní motor

To jsou výsledky věděckých experimentů a testů. Tak proč je nevyužít v náš vlastní prospěch? Proč nevyužít čehokoliv, co nám pomůže udržet si motivaci jít dál? Využijte všeho, co se nabízí. Blíží se léto a tak budou dlouhé dny plné slunce a světla. I kdybyste je trávili v práci od rána do večera, najděte si těch pár minut, kdy se necháte hýčkat paprsky slunce a nebo se budete jen tak chvíli dívat do nebe. Užijte si ten pocit, který Vás zaplaví. Já mu říkám:

„Můžu všechno, hranice neexistují!“

Cokoliv pro Vaši motivaci

Udělejte cokoliv, co Vás udrží na cestě. Sledujte směrovky a vyhoďte blinkr ze stávajícího života, který se Vám nelíbí. Jak jednou chytíte ten rytmus splněných snů a vlastního úspěchu, nebudete chtít přestat. Jak to, ptáte se? Jednoduše proto, že sny nikdy nekončí. Na konci jednoho, je mnoho dalších. Jak se Vám otevírají nové obzory, Vaše osobnost roste a jste čím dál víc plní energie a sil, tak nacházíte nové a nové věci, po kterých zatoužíte. A jak jednou dosáhnete jednoho splněného přání, chcete další a další a víc a víc.
A tak to má být. Práce na Vašich snech nikdy nekončí. A co je na tom nejlepší? Není to práce! 😀 Když děláte, co milujete, nemůže absolutně být řeč o tom, že by to pro Vás bylo namáhavé. Jestli si to prozatím nedokážete představit, tak možná jen ještě nevíte, kudy mají vést Vaše další kroky. To nevadí. Pomůže Vám můj e-book zdarma Jen správný Cíl je Start. 

Jen jeden krok a jste jinde

Nejtěžší krok je ten první. Ale je to JEN JEDEN KROK! 🙂 Využívejte cokoliv, co by Vám mohlo pomoci. Nebádejte nad tím, prostě to zkuste a uvidíte. Ono se něco najde. Ono se totiž vždycky najde něco, po čem se budete chtít začít hned usmívat a chtít se do všeho hned pustit. Nečekejte až na dno, které Vás pak už donutí začít něco dělat (však si vzpomeňte na můj poslední článek). Buďte napřed právě o ten jeden krok, který uděláte hned. Sami budete naprosto zírat, co způsobí jedno jediné Vaše rozhodnutí! A to:

„Jdu do toho!“

 

Opravdu není potřeba mnoho. Rozhodnout se a uvědomit si, že MŮŽETE, je to jediné, co budete potřebovat. Zbytek přijde sám. A jestli si potřebujete dodat odvahy, tak prostě nastavte svou tvář slunci a uvědomte si:

„Žádné hranice neexistují! Pro Vás, pro nikoho!“

P. S. – Mám pro Vás knihu bez hranic. Jmenuje se Od úspěchu jste jen myšlenku daleko. Tak co? Máte odvahu pustit se do životní změny? 🙂

 

…přečtěte si i další články. Stravte další příjemné chvilky, které Vás motivují a inspirují pro další Vaše kroky a činy ke štěstí.

Když jsem prošla osobní krizí v letech 2010-2014, uvědomila jsem si, na čem doopravdy záleží a začala hledat způsoby, jak změnit svůj život. A našla jsem. Dnes mám vlastní systém osobního rozvoje a vítám na svých stránkách každého, kdo chce také žít život svých snů. Více o tom kdo jsem, zjistíte tady>>