Elektronická kniha

Od úspěchu jste jen myšlenku daleko

Tahle e-kniha je trochu neuchopitelná, protože je jedno, co si přejete, můžete ji použít pro libovolný cíl. A zřejmě se teď ptáte, jak je to možné? Odpověď je jednoduchá:"Je totiž jedno, co si přejete, za každým přáním se skrývá jediné a to touha cítit se šťastně!"

Základy trénování mysli, které SPLNÍ VAŠE SNY.

ULOVTE SI SVOU SLEVU! KDYŽ CHCETE PŘEJÍT ROVNOU K OBJEDNÁVCE,
TAK STAČÍ KLIKNOUT TADY » A PAK NA RŮŽOVÉ TLAČÍTKO A JSTE TAM! 😀

Potřebujete změnu = Věci nejsou, jak mají být = Děje se Vám stále totéž

Cítíte vnitřní neklid, čím dál častěji pociťujete nespokojenost a v hlavě se Vám usadilo semínko idey, že ve svém životě chcete mít něco víc. Je Vám jasné, že řešení musí existovat. Tato myšlenka existujících odpovědí na Vaše otázky Vám nedá i spát. Touha žít si po svém se tak zvětšuje, že prostě VÍTE, že musí být možnost jak na to a jste ochotni do toho jít.

Nebo takto:

Cítíte vnitřní neklid, čím dál častěji pociťujete nespokojenost a v hlavě se Vám usadilo semínko idey, že ve svém životě chcete mít něco víc. Je Vám jasné, že řešení musí existovat. Tato myšlenka existujících odpovědí na Vaše otázky Vám nedá i spát. Touha žít si po svém se tak zvětšuje, že prostě VÍTE, že musí být možnost jak na to a jste ochotni do toho jít.

Nebo takto:

 • KARIÉRA: Stále Vás nepovýšili v práci, ve které se dřete od nevidím do nevidím jak kůň.
 • LÁSKA: Máte za sebou další neúspěšný vztah a bylo to stejné jako minule, jako byste naráželi pořád na ty samé partnery.
 • PENÍZE: S penězi žijete od výplaty k výplatě a co ušetříte, jde hned na něco nečekaného, co se zjeví.
 • HUBNUTÍ: Hubnete a zase přibíráte a pak to zase hubnete. A pořád a pořád dokola...

Jste ochotni se postavit svému strachu a vyburcovat v sobě odhodlání mít a prožívat všechno,
co si, tak zatraceně, dlouho přejete! 

Na to můžu jen říct: Znám to, prošla jsem si celou cestou až od začátku.

A proto:

"Kdo hledá, nalezne."

 

To je známý citát z Bible. A tak jsem i já hledala, když jsem potřebovala. A nalezla. A pak na tom dlouho pracovala. Těch klasických 10.000 hodin práce na úroveň experta jsem zvládla asi za 3 roky

A dnes už vím, že ta doba jde zkrátit a můžete se vypracovat rychleji. Na začátku jsem dělala dost chyb a prokousávala jsem se různou literaturou. Občas mi něco dala, občas ne, ale podařilo se mi položit opravdu pevné základy mého životního směru. A směr potřebuje ve svém životě každý, aby vždy věděl, kam jít. Jenže musíte mít VLASTNÍ směr. Ne cizí, ne vyvolaný prostředím, ve kterém žijete, ale vlastní! Vám přirozený a jasný.

Jde o vytrénování mysli ke štěstí a úspěchu!

BLACK FRIDAY: Kliněte na růžové tlačítko, zadejte kód a získejte slevu!

Cena: 490,- Kč za tuto elektronickou knihu (ano, neexistuje v tištěné podobě).

"Přece dává smysl, že když se do něčeho poctivě opřete,
tak to přinese své výsledky, ne?"

Já si splnila tohle, ať vidíte, že to je reálné:

 • Našla jsem si úžasného kluka, který mne podporuje a miluje tak hluboce, že mi to často vhání slzy do očí. Napsala jsem o tom i článek.
 • Dodělala jsem si další vysokou školu, která mi přinesla pracovní nabídky až za 100 tis. měsíčně. I přesto jsem začala podnikat a osvobodila se tak od závislosti na druhých a svém finančním příjmu.
 • Našla jsem si novou partu přátel, kteří jsou stejní blázni jako já a ještě k tomu mají stejný styl šíleného, absurdního humoru. 🙂

Jenže to je dnes. Před tím to rozhodně procházka růžovou zahradou nebyla. Bojovala jsem s těžkými depresemi, než mi v hlavě docvaklo, že musím začít dělat věci jinak, aby se můj život změnil. Nemůžu přece dál čekat, že budu věci dělat stejně a něco
se změní.
To je nesmysl!

"VÁŠ ŽIVOT FORMUJE TO, JAK MYSLÍTE"

"A to jak myslíte, formuje to, co děláte a co děláte, formuje to, jak žijete!"

Proto u mě v e-booku najdete:

 • SPRÁVNĚ ZAMÍŘIT A AKCE!
  Dozvíte se více informací pro své sny a cíle. Třeba jak je to se Sportkou a loteriemi a nebo jak si pro Vaši vlastní cestu vybrat z více variant možností. Správný start Vám zkrátí cestu dosahování cílů až o 6 měsíců!
 • PROČ VÍTR Z PLACHET ČASTO BEROU TI NEJBLIŽŠÍ
  A co s tím? Je třeba příbuzenstvo a partnery zvládnout hned na začátku. Oni to nemyslí zle, přesto mohou být důvodem, proč svůj seznam snů odložíme do šuplíku.
 • PORUČÍME VĚTRU, DEŠTI A HLAVNĚ VAŠEMU MOZKU
  Váš mozek jste Vy. Vše na co jste kdy mysleli, na co myslíte a na co kdy budete myslet, jste Vy, Vy, Vy a nikdo jiný a proto nad ním máte plnou moc. To, na co myslíte vytváří to, jak se cítíte. Proto se naučte ovládat svoje pocity přes svůj mozek.
 • NEGATIVNÍ ZMĚNÍME NA POZITIVNÍ
  Dokážete se konečně poprat s negativními myšlenkami a jednoduchými triky a trénováním, je otočíte na pozitivní myšlení. Už jen toto Vám změní život! Vyberte si techniku, která Vám nejvíc vyhovuje - je to Vaše cesta!
 • KONAT, KONAT, KONAT!
  Naučíte se, že je důležité především konat a jak na to, aby to přinášelo požadované výsledky. Naučíte se pracovat jak se svou intuicí, tak i se svým rozumem, který Vám do snů často a rád mluví a říká, proč to nejde a jaká to je celé blbost. Stejně tak se naučíte to důležité o motivaci. Je třeba jednat a u toho setrvat!
 • JSTE OCHOTNI ZAPLATIT CENU ZA ÚSPĚCH? A CO VLASTNĚ BUDE, AŽ SE VÁM VŠE SPLNÍ?
  Myslete trochu dopředu. Je to součástí plánu, který si chystáte pro svůj život a svou úžasnou budoucnost. Je třeba si i odpovědět na to, jestli jste ochotni zaplatit svou cenu za úspěch a odpovědět si na otázku: "Co vlastně bude potom, až se mi vše splní?"
 • A JAKO BONUS NAVÍC ZDARMA
  I prostředí, na které se denně díváte ovlivňuje Vaše myšlení. Více o BONUSU ZDARMA se ještě dál dočtete. 🙂

"Dnes jsem přečetla všechny Vaše e-booky a je mi moc hezky. Ocitla jsem se asi poprvé v životě na rozcestí, a to po rozchodu. Po něm jsem toho přečetla opravdu hodně, nehodlám se totiž vzdát. 🙂 Mám už tolik knih a tolik návodů - a opravdu mi všechny pomohly, přitáhla jsem si je jak magnet a každá mi dala moc. Ale Vaše knihy mne neskutečně uklidnily v tom ohledu, že můžu opravdu dát na intuici a pokud cítím, že mi nějaký postup příliš nevyhovuje, tak tudy cesta nevede. Ještě jednou děkuji a pište dál, Váš styl psaní je strašně fajn - zejména já, jako 26letá mladá žena, pro kterou moc článků a rad tohoto typu nevychází, je to vážně dar. Každý si totiž myslí, že dokud člověku není 30, vlastně o životě nic neví." 🙂

Marta Novotná

Cena: 490,- Kč za tuto elektronickou knihu (ano, neexistuje v tištěné podobě).

BLACK FRIDAY: Zadejte kód a získejte slevu!

0
Tolik čtenářů už vyrazilo za štěstím

Jediné, co s tímto e-bookem musíte dělat je, že začnete provádět cvičení a začnete přemýšlet o sobě a svých cílech tak, abyste byli schopní si svou cestu najít. Nejděte po té mé, jděte po té své. Ale!!!!:

"Jestli na svých snech dělat nebudete, nic se nestane!"

 

Žádný zázrak se neuděje. Nepomůže Vám ani tisíc knih, ani stovky kurzů, pokud nezačnete sami v sobě vnímat odhodlání, se do toho opravdu pustit. Já Vám pomůžu jen to odhodlání najít. Usnadním Vám, co jen půjde. Ale cestičku si musíte prošlapat sami. Říkám to upřímně, ještě teď, než si něco koupíte.
A na ulehčenou přijměte fakt, jak obrovsky fantastické je, že:

"Nepotřebujete k životu svých snů absolutně, ale absolutně nikoho jiného, než sebe!!!"

 1. Nemusíte se spoléhat na nikoho dalšího.
 2. Žádná bezmoc z čekání na někoho nebo něco.
 3. Jste osvobozeni od pomoci a závislosti na druhých. 
 4. Všechny odpovědi už znáte. Ony tam opravdu někde vevnitř Vás jsou.
 5. Úplná svoboda a samostatnost!

"Jen Vy, tužka a papír a pár minut tréninku denně."

→ Za 3 týdny Vám vejdou do krve nové návyky,

→ za 2 měsíce uvidíte citelné změny, kterých si všimnou i ostatní a

→ za 6 měsíců budete schopni takových změn, že budete mít pocit, že se země otřásla a stal se zázrak! 😀

To je naprosto reálný předpoklad. 

 Mě to stálo majlant času a peněz, dostat se až sem,
ale když jsem to zvládla já, tak to dokáže každý!

Cesta ke štěstí nikdy nekončí, což je úžasné. Každý pokrok, který udělám mi moc dává. Zlepšuji se, poznávám se. Vynakládám
na svůj osobní rozvoj desítky tisíc ročně. Přesto je hodnotím jako nejlépe vynaložené peníze v životě!

Investuji do sebe ráda a hodně. A jak by taky ne, když to pro mě znamená život plný radosti. Copak to jde ohodnotit penězi? Ne. Dávno svůj život nehodnotím podle peněz, i když jsou v této době nutné. Proto vím, že něco se vynaložit musí, to je jasné.

Pro Vás vynaložení peněz znamená toto:

"Pokud pro sebe můžete něco udělat, tak to pro sebe udělejte!"

Cena: 490,- Kč za tuto elektronickou knihu
(ano, neexistuje v tištěné podobě).

0
Šup sem se štěstím a pohodou!

Neprocházejte znovu již jednou vyšlapanou cestu, když se můžete začíst už teď. Ušetřit jakýkoliv čas, aby se člověk začal cítit lépe ihned a začal něco budovat, za to stojí. 

BLACK FRIDAY: Zadejte kód a získejte slevu!


Když máte ještě otázky

Možná si říkáte, proč zrovna tento e-book, když jich je na trhu tolik?

Knih na toto téma opravdu není na málo. Vím to, četla jsem sama kde co. A možná přesně o tom to je. Mně trvalo skoro 2 roky, než jsem přečetla to "kde co" a než mi došlo, že si musím najít vlastní cestu. Že u mě všechno nefunguje od těch, kteří říkají: "Držte se mého postupu a vyjde to." Proto jsem napsala tuto e-knihu. Abyste také začali nalézat vlastní cestu. Abyste se naučili o tom přemýšlet. Přemýšlet o sobě. Pohrávat si s tou myšlenkou jak to udělat, aby to tentokrát už vyšlo!!! Teď a napořád. A co si budeme povídat, není náhoda, že teď čtete tyto řádky a ne jiné. 🙂

 

Možná si říkáte, že nejste v tom správném rozpoložení plnit si své sny, tak proč teď investovat do e-knihy?

Jestli myslíte, že je sice moc hezké, že víte o mé knize plné tipů a triků na šťastný a úspěšný život, ale vůbec se na to necítíte, že vůbec nejste v tom správném rozpoložení, že Vaše hladina serotoninu je nízká, že jsou Vaše dny jen od rána do večera a pak znovu a znovu, plné šedi a smutku... Pak Vás mohu jen ujistit, že všechno co dělám, vyšlo právě z takovýchto dnů a pocitů. A na to se nedá zapomenout. Ale jestli to takto cítíte, tak to vážně není kniha pro Vás. Pro Vás jsem napsala jinou a tu teď potřebujete. Deprese, lítost, smutek, únava, černé myšlenky, osobní brzdy, kostlivci ve skříni, křivdy... Tohle všechno je v mém jiném e-booku, který se jmenuje 7 úkolů pro Váš nový začátek. V tuto chvíli je tohle to pravé pro Vás. Napřed si udělejte přípravu a pak až se do toho pusťte. 

 

Možná si říkáte, že je klasická kniha z papíru lepší, než e-book?

To často slýchám, obzvlášť kvůli tomu, že je můj e-book dlouhý. Přes 200 stran. Ono má všechno svoje pro a proti. Tohle si přečtete kdykoliv i na mobilu a nemusíte si tím zatěžovat kabelku nebo jiné zavazadlo. Můžete si vytisknout jen některou část a s tou pracovat a třeba si psát poznámky. Super je vytisknout si nějaký úkol nebo návod na seznam a pracovat na druhé straně. Už nikdy se k tomu nebudete muset prolistovávat. Formát pdf podporují také čtečky knih. Můžete se s ní tak i zachumlat do peřin. 🙂

 

Možná si říkáte, co o tom vlastně ve svém věku můžu vědět, abych psala o úspěchu a štěstí?

Můžu. Protože základem je toto: Úspěch pro každého znamená něco jiného. Proto také lidé často neví, co si pod tím mají představit a je to pro ně vágní = nekonkrétní slovo. Já svůj úspěch prožívám a je jedno, z čeho mám radost. Prostě jsem šťastná. A proto je také jedno, co si přejete Vy, jde pouze o ten pocit, který se skrývá za každým naším přáním - štěstí. Jsem šťastná za každý den s úžasným partnerem nebo za každý den, kdy mohu psát pro Vás, protože psaní miluju a navíc o tématu, které mi dalo a dává pořád tolik radosti. Pro mne je úspěch, že jsem překonala deprese. Pro mne je úspěch, že jsem překročila svou komfortní zónu bezpečí a dala se na dráhu podnikání na vlastní pěst. Pro mne je úspěch, že jsem zvládla techniky, které v knize popisuji, a že jsem našla svou cestu. Pro mne to moc znamená. A proto je tato kniha o nalezení Vaší vlastní cesty a proto věřím, že vím co říkám, když Vám ukazuji tento směr. 

Protože: "Úspěch je..." - Dosaďte si sami, co to pro Vás znamená.

Garance spokojenosti

Své knize věřím a tak, jestli jste dosud měli nějaké pochybnosti, věřím, že 30 denní garance vrácení peněz pro Vás bude silným argumentem. Svou knihu jsem psala s láskou a podle svého nejlepšího vědomí a svědomí. 30 dní pro Vás bude jistě zárukou a dostatečným časem na to, abyste se s mou knihou seznámili a pracovali s ní natolik, abyste už viděli své vlastní výsledky

BONUS ZDARMA

Bonusová kapitola: Úklid hlavy často nestačí - Někdy se prostě dostanete do bodu, kdy budete potřebovat impuls i zvenčí. Pozitivní impuls. Proto Vám bonus přináší informace o tom, jaký vliv a jakou důležitost pro nás má naše okolí, ve kterém žijeme - náš DOMOV. Jak ho optimalizovat, aby Vám hrálo do karet také to, co denně máte doma na očích.

Tento Bonus ale nepřijde hned. Můj e-book je sám o sobě již dost rozsáhlý, tak Vám Bonus pošlu až za 10 dní, aby toho na Vás nebylo moc. 

A samozřejmě získáte už navždy zdarma všechny aktualizace. 🙂 Takže se Vám nemůže stát, že by vyšlo aktualizované vydání a Vy jste se k němu nedostali. 🙂 Zašlu ho aktivně a zdarma emailem na adresu, kterou u Vás budu mít akutálně uvedenou. 😀

BLACK FRIDAY: Zadejte kód a získejte slevu!

E-book od Úspěchu jste jen myšlenku daleko i s bonusem ZDARMA za cenu 490,- Kč.

0
Tohle jsou čtenáři s novým životem
Bylo to hodně informací, tak nakonec SHRNUTÍ V KOSTCE

Co najdete v mém e-booku? Tady je stručný přehled témat, kterým se dopodrobna věnuji. Podívejte:

 • 1
  Pozitivní myšlení
  Je to základ a Vy se musíte naučit to, že si můžete kdykoliv vybrat to, jak se budete cítit. Ono to vážně, vážně, vážně doopravdy jde. 🙂
 • 2
  Rozum & Intuice
  Jeden Vám našeptává, že to nedokážete a ten druhý pro změnu zase mlčí? Naučte se je ovládat oba. Získat Rozum našeptávač na svou stranu a Intuici rádkyni dát silnější hlas.
 • 3
  Cena za úspěch
  Co bude potom?? Přece to jen tak neskončí?... Neskončí. Ale bude všechno jinak. Vy budete jiní a úplně někde jinde. Okolí bude jiné. Je třeba se na to připravit. Tak co bude dál? 🙂

No, a teď už kupujte. 😀 A pamatujte na Bonus a na Garanci. Těším se na naši společnou cestu za úspěchem, štěstím, splněnými přáními a dosaženými cíli! 🙂 

Proč? PROTOŽE VY SI TO ZASLOUŽÍTE! 🙂 PROTO!

BLACK FRIDAY: Zadejte kód a získejte slevu!

Cena stále: 490,- Kč

Bude Vás zajímat, jak se moje e-kniha líbí

V prvé řadě jsem se zalekla, kolik stránek má tento eBook (vydalo by to na knihu), ale vůbec to nebylo na škodu, naopak. Četl se mně jedním dechem a je úžasný!!! Obsah i téma mě přišly vhod, jelikož se potýkám střídavě s depresí. Obsah je opravdu do detailu propracovaný a já v něm našla spoustu užitečných rad a tipů, jak se konečně postavit na vlastní nohy a vydat se na novou cestu životem. Začínám úplně ode dna, ale pozvolna krůček po krůčku dělám pokroky a věřím, že díky Lenčině eBooku a jejím radám se mě úspěšně podaří najít sama sebe. Lenka je expertka na pravém místě.

Katka FedákováExpertka v péči o pleť

Ked niekde cakam, alebo cestujem (dost casto elektrickou alebo vlakom), tak si precitam par stranok 🙂 a dost si vychutnavam slova v nej... precitam si nejaku kapitolu alebo odsek a niekedy sa tak zamyslim, ze ani neviem ako a som v cieli 😊 Ale vazne, je to trosku ina kniha ako ostatne, co mam doma a to mam doma dost motivacnych knih (vyse stovky), tato je jedinecna v tom, ze je z nej citit dobra energia, ze je pisana od srdca a uprimne a to ma na nej najviac bavi 😊 pri citani ma napada kopec myslienok, co by som Ti sem-tam aj napisala, ae zas Ta nechcem zahlcovat spravami a tak...ale urcite este napisem.

Kristína Wagnerová

Je to napsané moc pěkně. Je to čtivé, srozumitelné a hlavně prokládané příklady z praxe což se mi moc líbí.

Sabina Kronesová

Lenčin obsáhlý eBook provádí čtenáře procesem přání od prvotních kritických bodů až k samotné úspěšné realizaci. Lenka vás naučí, jak si správně přát a zároveň vás provede přes těžkosti, které můžou během cesty za životními sny nastat. Jestli potřebujete nakopnout k vyšším životním cílům a nevíte jak na to, Lenka vám v jejím eBooku ráda poradí. Já jsem třeba některé metody musela vyzkoušet hned po přečtení. Už není nad čím přemýšlet, vaše sny čekají!

Michaela Skopalová Lektorka němčiny a průvodkyně po Německu, www.michaelaskopalova.cz

Právě jsem dneska dočetla vaše dva skvěle napsané e-booky 7 úkolů pro váš nový začátek a Od úspěchu jste jen myšlenkou daleko. Tak výborně a poutavě napsané e-booky jsem už hodně dlouho nečetla. Připadala jsem si jako by jste mně četla myšlenky. Gratuluji vám k jejich napsání, máte můj velký obdiv a už teď vás s dovolením považuji za svou kamarádku a rádkyni. Napsala jsem si svůj seznam přání, který i nadále doplňuji a nyní po přečtení vašich e-booků jsem se rozhodla, že i když nemám času nazbyt, tak místo televizních novin budu každý den si psát deník. Zkoušela jsem dneska i na chvíli lehnout, zavřít oči a zatáhnout za svou pomyslnou páku štěstí o které píšete. Musím říct, že ta vaše páka opravdu funguje skvěle a teď už vím, že ji budu používat každý den.

Romana ChupíkováPracovnice v sociálních službách

Recenzia: Tento e-book predčil moje očakávania. Príde mi to ako skvelý súhrn toho najdôležitejšieho a najlepšieho, čo sami sebe môžeme dať. O NLP v poslednej dobe počuť pomerne často. Semináre, koučing... na trhu je toho viac než dosť, no stále je to dosť drahá záležitosť. Nemusíte chodiť na žiadne NLP semináre! Zdravý základ a všetky dôležité informácie nájdete v tomto e-booku za zlomok ceny, ktorú by ste dali za seminár či konzultáciu. Je to komplexne zhrnuté a hlavne, napísané ľudsky, že všetko jasne pochopíte. Je to chytľavé ako kiahne - Lenka Vás ľahko nakazí svojím pozitívnym myslením. Čo mňa oslovilo najviac bol štýl, akým Lenka píše. E-kniha je napísaná s toľkým citom, energiou a nadšením, že ju jednoducho musíte čítať a premýšľat nad tým všetkým. Nemyslím, že je to kniha na jedno prečítanie – budete sa k nej často vracať a vždy objavíte niečo nové. Ja zvyknem knihy čítať za noc, ale táto mi trvala takmer dva týždne. Potrebovala som si kopec vecí nechať rozležať v hlave a stále sa k nim vraciam. Ak si chcete posunúť sa na svojej životnej ceste - či už rovnakým alebo celkom iným smerom, tento e-book je pre Vás ako stvorený. Nakopne Vás k tomu, aby ste si začali plniť sny a s ľahkosťou a radosťou dosahovali vytýčené ciele.

Eva KapitáňováExpertka na pracovní pohovory

Čekala jsem, že kniha Myšlenkou k úspěchu bude plná obecně platných, neosobních pouček, jako třeba „Jsi tím, na co jsi myslel“ nebo „Co vysíláš, to se ti vrací“. eBook však předčil všechna moje očekávání, neboť je plný praktických návodů, jak docílit opravdu okamžitých změn v našem myšlení i prožívání, které jsou navíc vždy okořeněny příklady ze života samotné autorky. Díky tomu je eBook velice čtivě a poutavě napsán a za sebe musím říct, že se jedná o jednu z nejzábavnějších a zároveň nejpřínosnějších publikací o osobním rozvoji, která se mi za poslední dobu dostala do rukou. I po jejím dočtení se ke knize stále vracím, což se mi často nestává, a proto ji opravdu vřele doporučuji všem, kteří chcete přestat být ovládáni svojí myslí a naopak začít být pány vlastního myšlení i života. Mnohokrát děkuji za přínos, který mi Lenka svojí publikací vnesla do života, protože je dechberoucí… a k nezaplacení.

Lucka ŠťastnáExpertka na krásnou pleť

Tenhle ebook je velmi praktický a dynamický. Velmi dobře se čte. Máte pocit, že Vás autorka neustále povzbuzuje, abyste šli za tím, co si přejete, pomáhá Vám hledat pomocníky ve formě různých technik, abyste se nevzdávali a šli si za tím, co opravdu od života chcete. Je plný příkladů a příběhů. Díky ebooku si uděláte pořádek v životě, najdete své sny, stejně tak i Vaše brzdy a začnete hledat řešení a nové pohledy. Je v něm spousta energie, techniky, rady, doporučení, abyste mohli změnit své myšlení a začít si plnit Vaše sny. Hledáte-li motivaci, tady ji rozhodně najdete.

Lucie LebduškováÚspěšná psychoterapeutka