Zlatá neděle – čas na Lásku

19.12. 2021Lenka220x

Dnes zapalujeme čtvrtou (pro někoho možná poslední) svíčku na adventním věnci. Tato svíčka značí lásku. Ta pro nás obvykle mnoho znamená, i když ji často neumíme dávat. Neumíme ji totiž často dávat sobě.

Myslete proto dnes na lásku k ostatním, ale na lásku k sobě. Jak je čistá, jak osvobozuje, jak dává, jak povznáší. Tohle všechno je láska. A pokud není, tak to jednoduše láska není. Nic tak silného a čistého nám lidem do vínku dáno nebylo. Je to poklad. Využijme ho, pracujme s ním, dávejme ho.

Dnes je čas na lásku, stejně tak jako o celých Vánocích. Stále si klaďte na srdce, že jsou o lásce, pokání, ztišení a čekání. Konec roku se blíží a tento čas nám nebyl dán proto, abychom se honili. Vánoce budou krásné, když se budeme cítit milovaní a lásku budeme dávat. (I sobě.)

P.S. – A v pátek už to propukne. 🙂 A pokud byste rádi, aby Vám neutekly další články nebo zajímavosti ze světa osobního rozvoje, můžete se ke mně přihlásit přes stáhnutí ebooku zdarma Jen správný cíl je Start nebo při sledování Fází osobního rozvoje, které najdete tady >>.

Vaše Lenka

Když jsem prošla osobní krizí v letech 2010-2014, uvědomila jsem si, na čem doopravdy záleží a začala hledat způsoby, jak změnit svůj život. A našla jsem. Dnes mám vlastní systém osobního rozvoje a vítám na svých stránkách každého, kdo chce také žít život svých snů. Více o tom kdo jsem, zjistíte tady>>