Vesmír občas nedoručuje tak, jak bysme si představovali

21.2. 2018 Lenka 1012x

Už jste se s tím možná sami setkali. Něco si přejete a Vesmír Vám to doručí, ale jinak, než byste čekali. 🙂 Abych Vám to přiblížila, tak Vám uvedu několik krásných příkladů:

„Pán si hrozně přál, aby jel příští rok na dovolenou s ženou, která ho miluje.“

A jel. Přání se splnilo do puntíku. A s kým, že to jel? Přece s maminkou!!! 🙂

 

Žena si přála:

„Moje váha ukazuje 63 kilo a to fofrem.“

Ráno shodila na svou váhu parfém a ručička váhy se zatavila přesně na 63 kilech…“

 

Sama ze své zkušenosti mám taky veselou příhodu s Vesmírným doručováním:

„Přála jsem si, aby můj kluk byl voják.“

Přání se mi splnilo tak, že můj kluk měl střih jako voják, ale jinak studoval IT a přesto je to pro mě ten nejlepší chlap na světě. 😀 Vesmír věděl líp než já, co je pro mě vlastně nejlepší a tak mi to i dodal.

 

3 důležité věci pro přání

Ze všech těchto krásných příkladů pro Vás plynou 3 vážně důležité věci, které si rychle uvědomte a uvidíte, jak se ledy hnou. 🙂

  1. Mějte cíl a své přání na paměti – jinak se nic nestane. Nemůže se něco stát, když Vesmír neví, co Vám má doručit – pak k Vám do života snadno přistane i to, co nechcete, protože na to myslíte častěji než na to, co si přejete.
  2. Přejte si konkrétně – věnujte svému přání čas a pilujte ho, dokud nebude tak perfektní, že jenom myšlenka na něj Vás naplní radostí a štěstím. Já tomu říkám alfa sen – jeho síla Vás naplní už jen při jedné malé myšlence na něj.
  3. Netrapte se tím, JAK Vesmír doručí, ale myslete jen na svůj výsledek. Cestu nechte na něm. On ví, co je pro Vás nejlepší a co si doopravdy přejete (podle Vaší energie) a to Vám přihraje (jako mně mého Vojáka nebo aby váha ukazovala co má a to fofrem). 🙂

 

Přání si je hrozně krásná věc. Když k tomu přidáte svou vlastní životní rovnováhu, přání se začnou plnit rychleji. Odblokujete svou mysl a budete silnější a odolnější. Vyrovnaný člověk je úžasný. Váš stav Vortexu (stav, kdy jste naprosto naladění na svou přirozenost a jste 100 % přesvědčení o tom, že svého snu dosáhnete a pracujete na něm) Vám pak dá vše, po čem Vaše srdce zahoří. A bude jedno, jestli se přání splní okamžitě a nebo to chvilku potrvá. Užijete si i tu cestu k němu.

 

Na cestě záleží! 🙂 Užívejte si ji! Těšte se z maličkostí, dívejte se kolem sebe, buďte vděční a mějte se rádi!

 

To je mé dnešní poselství pro tento den. 🙂

Když jsem prošla osobní krizí v letech 2010-2014, uvědomila jsem si, na čem doopravdy záleží a začala hledat způsoby, jak změnit svůj život. A našla jsem. Dnes mám vlastní systém osobního rozvoje a vítám na svých stránkách každého, kdo chce také žít život svých snů. Více o tom kdo jsem, zjistíte tady>>