Podceňovaná síla slova „děkuji“

14.9. 2021Lenka191x

Události posledních dní mě vedly k tomu, že bych měla zase do světa poslat zprávu o síle, kterou má slovo děkuji. Sice se o tom hodně mluví, přesto většina lidí děkuje málo a já zjistila, že je to hlavně proto, že si neuvědomují, jakou má moc.

Co jste možná o slově děkuji nevěděli

  1. Pokud posíláte do Vesmíru své přání a poděkujete za něho, toto ukončení funguje stejně jako „ámen“, což znamená v hebrejštině „tak se staň“. Což je velice důležité pro to, abyste vyjádřili svou víru v jeho splnění. Děkuji má v přáních stejnou uzavírací sílu jako ámen.
  2. Děkuji je součástí umění Ho’oponopono, které k nám přišlo z Havaie a jehož silná formule očišťování způsobuje v životě zázraky na mnoha místech. Tato formule zní „děkuji Ti – miluji Tě – prosím, odpusť mi – omlouvám se“. Tímto očišťovacím rituálem nejen, že děkujete za to, již je, ale očišťujete svou energii vůči tomu – například vůči vztahům nebo situacím, se kterými nejste spokojeni nebo Vás trápí.
  3. Čím více děkujete za to, co již máte, tím více vděčnosti vyjadřujete, pokud jde o místo, kde právě jste. Je úplně jedno, pokud byste raději byli někde jinde, protože pokud již nyní děkujete za to, co máte, Vaše energie se mění z té špatné, kdy se zaměřujete na to, co se Vám nelíbí, na tu dobrou, kdy jste rádi i za to, co máte. A změna úhlu pohledu dokáže také zázraky.
  4. Pokud někomu děkujete za jeho práci, činy nebo za to, že prostě je, vyjadřujete mu slovy uznání jeho samotného. Toto vyjádření mu dává jasně najevo, že si ho vážíte, což v druhém posiluje nejen jeho sebevědomí, ale také pocit vlastní hodnoty.

Stále neděkujeme dost

Zkuste si malé cvičení a zkuste dnes projít všechny výše uvedené 4 body a uvést je do vlastního života. Klidně mi potom napište, jak jste se cítili, jestli jste uviděli hned nějaké změny. Je totiž nádherné a povznášející sledovat, jak se mění energie a jak se díky tomu mění věci kolem nás. Vlastně ta změna energie je to, o co se snaží celý osobní rozvoj, všechny metody přání si i koučové. Změny postojů, programů, vděčnost, práce s minulostí, zvýšení sebevědomí… tohle všechno je o našem vnitřním, energetickém nastavení.

  1. Vyšlete dnes svá přání a zakončete je slovem „děkuji“. Jaké pocity přišly, když jste jasně vyjádřili své „staniž se“? 🙂
  2. Vyberte si nějakou situaci, která se Vám stala a kterou chcete změnit. Myslete na ni a říkejte u toho tuto formulku:
  3. „děkuji Ti – miluji Tě – prosím, odpusť mi – omlouvám se. Podle Ho’oponopono se totiž to, co se Vám děje, není Vaše vina, ale Vaše zodpovědnost, tedy máte moc to změnit – energeticky očistit. Věci se Vám nestávají bez důvodu – žádné!
  4. Věnujte pozornost tomu, co pro Vás kolem lidé dělají a oceňte je samotné slovem děkuji. Vždy upřímně a od srdce.

Využijte proto pro sebe sílu slova „děkuji“ a zvyšte si jeho účinnost vyšší mírou praktikování. Jsem zvědavá, jak se Vám to bude dařit. 🙂 Dejte mi pak o tom vědět! Je to další způsob, jak do svého života pustit zázraky. 🙂

Přeji Vám hodně pozitivních změn v životě s se slovem „děkuji“. 🙂 A kdybyste potřebovali, mám teď volné místo na osobní konzultace a také, pokud si budete chtít zvýšit svou motivaci, stáhněte si třeba nějakou pěknou tapetu na mobil v mé části Zábava >>.

Vaše Lenka

Když jsem prošla osobní krizí v letech 2010-2014, uvědomila jsem si, na čem doopravdy záleží a začala hledat způsoby, jak změnit svůj život. A našla jsem. Dnes mám vlastní systém osobního rozvoje a vítám na svých stránkách každého, kdo chce také žít život svých snů. Více o tom kdo jsem, zjistíte tady>>