Bude rok 2022 klidnější?

28.12. 2021Lenka270x

Baví mě prohlížet si před koncem roku předpovědi a horoskopy na další rok. Je to obvykle milé a zábavné. A protože jsem jich prošla hromadu a věřím, že Vás to bude takto před koncem také zajímat, připravila jsem pro Vás shrnutí.

Podle předpovědí a horoskopů, které jsem na toto téma prošla, tak pro mnohé bude následující rok klidnější. To mi udělalo radost. Protože těmi mnohými jsou především ti, kteří už dříve pochopili, že pokud chtějí mít lepší život, musí se obrátit na vnitřní cestu práce na sobě. Své štěstí si neurvou nebo vytvoří tam venku. Musí začít v sobě.

Náš vnitřní růst

Příští rok ještě víc zatlačí na osobní rozvoj. Ještě více bude ukazovat, že jiný způsob nefunguje a ani dále fungovat nebude. Čekají nás zvraty, ze kterých je možné, že najdeme východisko právě jen tím, že se obrátíme k našemu vlastnímu nitru. Já věřím, že všichni z Vás, kteří se dostali až na mé stránky v tomto žádní začátečníci nejsou a už pochopili, že tomu tak doopravdy je, už dávno. A přesně pro Vás, bude rok 2022 klidnější, protože už jste spoustu věcí pochopili dříve. Díky tomu, i větší otřesy, které se mohou stát, pro Vás budou snadněji/snadno zvládnutelné.

Nebojte se volit si sebe a práci na sobě oproti sledování a zapojování se do čehokoliv, z čeho Vám není dobře. Díky tomu se posílíte. Svět se může rozdělit pouze v tom případě, kdy lidé zabřednou do ukazování prstem. Pokud se spojí ve jménu vyšších hodnot, pak vše dobře dopadne. 🙂

Hodnoty

Mnoho lidí si nikdy nepoloží otázku, co je pro ně ve skutečnosti hodnotou. Co vlastně zastávají ve svém životě, co je pro ně důležité. Zkuste si proto před začátkem příštího roku položit otázku, jaké hodnoty jsou ty Vaše. Uvidíte, že když budete stát před životní výzvou nebo na životní křižovatce, uvědomění si toho, co je pro Vás doopravdy podstatné, Vám pomůže čelit všemu a správně se rozhodnout.

Přeji Vám proto, abyste patřili do skupiny těch, pro které bude rok 2022 klidnější než ty roky předešlé a i když bude asi pracovně náročnější, tak abyste pak z toho všeho sklidili ovoce úspěchu, radosti a štěstí. 🙂 Pokud budete potřebovat pomoci s jakoukoliv otázkou, neváhejte se na mě obrátit a podíváme se společně po Vaší cestě osobního růstu.

Vaše Lenka

Čerpala jsem například z těchto odkazů:

https://voda235.webnode.cz/predikce-na-rok-2022/

https://www.vestirna.com/horoskop/2022.php

https://www.vestirna.com/blog/horoskopy-na-2022.php

Když jsem prošla osobní krizí v letech 2010-2014, uvědomila jsem si, na čem doopravdy záleží a začala hledat způsoby, jak změnit svůj život. A našla jsem. Dnes mám vlastní systém osobního rozvoje a vítám na svých stránkách každého, kdo chce také žít život svých snů. Více o tom kdo jsem, zjistíte tady>>