Pozitivní myšlení je radost, základna Vašeho úspěchu a… JE TĚŽKÉ!!!

22.8. 2016Lenka3768x

V posledních dnech od Vás dostávám e-maily, že je pro Vás těžké být pozitivní a jít tak vesele vstříc Vašim snům, když máte těžké životní období. Já Vás chápu! Přečtěte si můj příběh a uvidíte, že to období temna, ze kterého pro Vás vyjdou nové životní změny a Vaše splněné sny má každý. I já ho měla. A tak si o tom dneska řekneme víc.

Období temna

Tyhle období jsou největší životní zkoušky jak pro Vás, tak pro Vaši duši, osobnost a i Vaše sny. Člověk je přímo postaven před velká rozhodnutí, kolikrát ani neví kudy kam a připadá si, že stojí na křižovatce a často má strach se rozhodnout, kterým směrem se vlastně vydat.

Odborná pomoc

Můj první úspěch, který jsem udělala v období, kdy jsem nevěděla kudy kam, byla návštěva lékaře. Moje úžasná paní doktorka mi potom napsala prášky, které zklidnily moje nervy. Nebojím se dneska už o tom mluvit. Proč taky? Pomohly mi. Měla jsem v hlavě strašnou změť myšlenek. Ty skákaly a běhaly a všechno pro mě bylo nesnesitelně těžké a únavné. Energii jsem měla na bodu nula. Nedokázala jsem se rozhodnout. Špatně (pak už vůbec) jsem spala. Takže mojí radou, jestli se cítíte podobně, je, nebojte se a zajděte si k lékaři. A najděte si dobrého, hledejte doporučení. Někdy jsou Vaše nervy úplně rozházené právě díky únavě a na to hned nemusíte brát antidepresiva.

Odmítání a přidávání problémům energie

Někteří lidé, které znám, tak si to ještě zhoršují tím, že neustále o svých problémech s někým mluví a tak se tím zabývají ještě více, a ještě více je to vtahuje do těchto starostí. Jenže těm problémům je třeba energii ubrat, ne jim ji přidávat. Samozřejmě, že pro Vás může být těžké o tom s někým nemluvit. To po Vás ani nemůžu chtít. Jen je třeba o tom nemluvit s každým! A to je rozdíl. Tomu byste nevěřili, s čím vším se mi lidé svěřovali za přepážkou v bance. Cizí lidé! Na prvním setkání! Nevěry manželů, nevděčné děti, nemoci, zlodějští příbuzní… A jaký byl výsledek? Bylo nám z toho špatně oběma dvěma. Mně dlouho trvalo, než jsem začala nepřijímat starosti svých klientů a nechat je při odchodu z práce za stolem. Možná i Vy někoho takového máte a ve skutečnosti to pak ani nejsou Vaše starosti a přesto se cítíte slabí a unavení a vystresovaní.

Energetičtí upíři

To jsou lidé, kteří jsou ve Vaší blízkosti a tím, jak se chovají a co říkají Vám děsně ubírají energii. Oni Vám pak s úsměvem řeknou, že se cítí lépe po tom, co byli s Vámi a co si s Vámi popovídali, za to Vy se cítíte tak, že byste nejraději hupsli do postele a spali a nebo se najednou cítíte hrozně špatně a depresivně. Prostě vyždímaní jako citron. S takovými lidmi je třeba se nestýkat a už zdaleka se jim vyhnout. Naučit se jim říkat ne. Budou asi trpěliví, nebudou Vás chtít ztratit, jste jejich potrava, ale zkuste se tomu postavit, možná Vám bude hned lépe. Alespoň trochu.

Přijměte to

Samozřejmě to většinou nejsou energetičtí upíři, co Vás sráží na kolena, ale vlastní problémy. Mojí radou je: Přijměte to! Jestli to už prostě všechno zašlo tak daleko, že jste postaveni před to, abyste to nyní řešili, vezměte to jako fakt. Uleví se Vám. Často nás do deprese dostane neustálé omílání si otázky „Proč?„. To byl třeba můj problém. Zkuste to tedy jinak. Přestaňte si říkat proč a zkuste si říct: „Fajn, stalo se. Co s tím teď můžu udělat?“ Co se stane touto změnou přístupu? Přestanete řešit minulost, která je stejně pryč a nic ji nezmění a přeorientujete se na svou budoucnost, na výsledek.

Hledejte řešení

Pro mne tím startem hledání řešení bylo brouzdání na internetu a hledání jak se zbavit depresí sama a co pro to vlastně já můžu udělat, až jsem narazila na Tajemství. To je tak hrozně pozitivní!!! Dobře, nedozvíte se v něm toho dost, je třeba dál studovat a taky to hodně lidem nefunguje (proč asi, jsem také napsala v tomto článku), ale o to tehdy nešlo. Šlo o to, že Ti lidé byli tak pozitivní, tak neuvěřitelně inspirující a nabíjející, že jsem se do toho chtěla hned pustit. A Tajemství je o Vaší budoucnosti, ne minulosti. Začala jsem tedy řešit místo „proč“, tak „co s tím“. A díky tomu vznikla i má kniha. 

Když začnete hledat řešení, změní se Váš pohled na věc. Vezměte si třeba manažery. Ti se snaží svým jednáním škodám předcházet. Ale někdy to taky praskne a něco se semele. Potom je třeba se zaměřit na minimalizaci dopadu a tím i minimalizaci škod. A to si vezměte hrozně osobně. Protože teď je špatně Vám a Vy to takhle nechcete! Už toho přece bylo dost, co myslíte? Už se prostě někde něco pokazilo a teď je třeba to zařídit, aby to skončilo. Zkuste se na Váš problém třeba zdravě naštvat! Řekněte si dost! Jsem dost silný na to, abych zvládl přece cokoliv? Jsem boží bytost! A teď myslím boží jako boží, ne boží jako boží! 🙂 Zdravé naštvaní je nejlepší start, jak se vydat do boje! Vstaňte z popela jako Fénix a řekněte si, že teď je čas to vyřešit. A hledejte řešení, která pro Vás budou nejlepší. Minimalizujte škody.

A co je na tom všem nejlepší?

Když začnete myslet na řešení a ne na problém, otevřou se Vám nové cesty. Potřebujete nabrat sílu? Tak co Vás povzbuzuje? Kamarád? Kamarádka? Hudba? Cvičení? Čtení? – Dělejte to. Pohybem navíc aktivujete svoji mysl, takže choďte, a myslete na řešení! Tohle období temna Vám bylo dáno, protože to pro Vás tak, jak to dřív bylo, prostě nebylo nejlepší. Ať už to teď vidíte jinak, budoucnost Vám ukáže, že mám pravdu. Je to jen způsob, jak u Vás vyvolat změny, které pro Vás do budoucna budou znamenat lepší život! Berte to jako něco, co Vás změní k lepšímu. Co Vás posílí! To je jedno, že budete chybovat. Vážně! Z chyb se poučíte a Váš život se zlepší i tím.

A teď to nejdůležitější, co mně změnilo život!!! Vryjte si to do paměti, vypalte si to do mozku, vždy to mějte na paměti!!!!!

LIDÉ SE V DANOU CHVÍLI ROZHODUJÍ TAK, JAK NEJLÉPE UMÍ!!!!

Proč Vám tato věta změní život? Protože se přestanete zlobit. Jak na sebe, tak na rozhodnutí jiných. Rozhodli se špatně? Fajn! Nedokázali to jinak. Rozhodli jste se Vy špatně? Fajn, tehdy jste se ani nemohli rozhodnout jinak. Tak si to odpusťte! Buďte k sobě v rozhodnutích laskaví a shovívaví.

Je to příležitost!

Ať už se ve Vašem životě děje cokoliv, vyrazte do boje!!! Do boje proti problémům a starostem, naštvěte se na Vaši situaci a nenechte si to od života líbit! Jediný, kdo Vás může udělat šťastným, jste Vy sami! Nikdo jiný tu moc nemá! Je to ve Vašich rukou a ovlivníte, co si budete přát! Stůjte rovně, s hlavou vzhůru a uvidíte, že se všechno změní! To špatné prožíváte teď a je třeba to ukončit a změnit. Začněte! Začněte dnes! Začněte teď! Uvidíte, že hned jak začnete pohlížet na Vaše starosti jinak, jak zmobilizujete síly do boje, jak začnete hledat řešení, tak hned se Vám bude lépe pozitivně myslet. Jde to všechno ruku v ruce. Na pozitivní myšlení je třeba se připravit. Klidně začněte jako já u toho lékaře. Vyhledat odbornou pomoc není žádná slabost.

PROTOŽE KDO HLEDÁ, NALEZNE! – Bible

Přeji Vám hodně sil a hodně štěstí do Vašeho boje za lepší život. Lepší život pro Vás! Zasloužíte si to! Věřím, že to dokážete a doufám, že Vám budu moci pomoci alespoň, přes moje články a knihy. A když se do toho budete chtít úplně obout, přečtěte si můj e-book Od úspěchu jste jen myšlenku daleko, který Vám pomůže na celé cestě za štěstím. Bojujte za svůj lepší život jako lvi!

Hodně štěstí! Jsem při Vás!

Vaše Lenka

P. S. – Zmobilizovat síly je základ pro změny, které chcete uskutečnit ve Vašem životě. Bude se Vám hodit také motivace. Tu můžete najít u mne na Facebookové fanpage a nebo na Instagramu. Sdílejte, lajkujte, komentujte. Sleduji Vás, pomůžu Vám. 🙂

Když jsem prošla osobní krizí v letech 2010-2014, uvědomila jsem si, na čem doopravdy záleží a začala hledat způsoby, jak změnit svůj život. A našla jsem. Dnes mám vlastní systém osobního rozvoje a vítám na svých stránkách každého, kdo chce také žít život svých snů. Více o tom kdo jsem, zjistíte tady>>