Když uvíznete na mrtvém bodě

1.3. 2017Lenka2713x

Toho se bojí nejenom správný podnikatel, ale i normální člověk. Je to stav, který v nás vyvolává pocity neštěstí, nudy a marnosti, i přesto, že by se mohlo zdát, že ve svém životě máte všechno.

 

Samozřejmě, že když se dostanete do kruhu, tak Vás pronásledují tak špatné pocity. Je to proto, že jste se ztratili. Porušili jste jeden za základních, vesmírných zákonů a to je:

Vesmír se vždy rozpíná. 

A Vy jste se rozpínat přestali. Přestali jste hledat nové sny, nové cíle, nový směr. Proto to není jen pocit, ale doopravdy stagnujete a plácáte se na tom samém místě. A to bůh ví, jak dlouho… Bohužel.

 

Zákony Vesmíru pracují pro Vás

A tak toho honem rychle koukejte využít!!! Máte možnost znovu vše nastartovat! Máte možnost znovu vzít opratě svého života do svých rukou!!! Jen se pořádně motivujte! Najděte si svůj cíl, zaměřte se na své přání, znovu ukažte na svůj sen a řekněte si:

„Jo, tohle chci a jdu si pro to!!“

 

Uvidíte, jak se začne spirála všednosti a bez cílnosti rozplétat. Jak se před Vámi začnou otevírat nové možnosti. Jak se znovu a rychle začnete usmívat na tento svět! 🙂 Je to vše o dobrém pocitu. Je jedno, co si přejete, vždy za tím stojí touha cítit se dobře.

 

A nenechte se zvyklat řečmi, ať nechcete víc, že už všechno máte a nebo si rozhodně nedejte namluvit, že jste v něčem omezeni. NEJSTE!!!  Rozhodně nejste! Jediné bariéry si dáváme my sami a nejčastěji jsou to ty mantinely, o kterých nám říkají ostatní.

 

Nový sen, ale kde ho vzít

Jestliže si stále nemůžete ujasnit, kudy kam a co je vlastně pro Vás to nejlepší, tak se ničeho nebojte a jen myslete na to, že se cítíte dobře. Ten pocit k Vám pak sám přivolá další myšlenky. A bude se nabalovat a nabalovat a Váš sen bude přesnější a přesnější, dokud nevyhrknete:

„To je ONO!!! TO CHCI!“

 

A pak si udělejte seznam přání. A pak si ho vyškrtejte, když bude třeba a zjistíte, že to není přesně Váš sen (jak přesně na to tady >>.) A nebo rovnou vytáhněte starý sen, oprašte ho a vzhůru si pro něj. 🙂 Dveře máte otevřené, když si je v mysli otevřete. 🙂 A jak na to, to zase pro změnu tady >>. 🙂

 

🙂 Život je krásný, ale pouze pokud sníte a jdete si za tím. Váš sen stvoří nové činy a Vaše činy stvoří Vaše nové zkušenosti a Vaše nové zkušenosti stvoří Váš nový život. Dál se rozpínejte! Nikdy by pro Vás neměl skončit proces tvoření cílů a přání. Nikdy pro Vás neskončí štěstí a nikdy nezůstanete na stejném místě. Proces rozpínaní Vesmíru je trvalý a věčný a tak buďte jeho součástí. Sami sobě udělejte laskavost a běžte kupředu a nikdy zpátky a nikdy nezůstávejte stát!

 

Vaše Lenka

Když jsem prošla osobní krizí v letech 2010-2014, uvědomila jsem si, na čem doopravdy záleží a začala hledat způsoby, jak změnit svůj život. A našla jsem. Dnes mám vlastní systém osobního rozvoje a vítám na svých stránkách každého, kdo chce také žít život svých snů. Více o tom kdo jsem, zjistíte tady>>