Je to tady: 2021

4.1. 2021Lenka294x

Jsem ráda, že po delší době přicházím s novým článkem. A jsem ráda, že po dlouhé době přicházím s něčím pozitivním. Teda, asi jak pro koho. (To už moc pozitivně nezní, viďte?) 😀 Ničeho se ale nebojte, protože jestli Vás internetový vítr zavál na mou stránku, s největší pravděpodobností jste právě ten člověk, který může z roku 2021 vytěžit mnoho dobrého. Vtip je totiž v tom, že tento nový rok nebude pro každého super.

Rok nebude pro každého (?)

Myslím to především tak (a že jsem prošla hodně stránek s předpověďmi, protože sama horoskopy nesestavuji), že i když podle numerologie stále máme v čísle roku dvě dvojky (kterým se prý někdy říká i dvě naštvané Němky, těžko říct proč), může být tento rok rozvojový, dopředný. On totiž ten minulý byl hodně o nás. O tom, aby se dostalo na povrch naše vnitřní nastavení. Svět se nezastavil jen tak zbůhdarma, jak se říká. Mělo nám to něco říct.

Ti z Vás, kteří ode mě už pár věcí četlo, asi víte, že říkám, že pokud nesledujete svoje vnitřní „žluté výstražné trojúhelníky“ od intuice, která říká, že jdete špatným směrem, tak v poslední fázi se Vám tento špatný směr projeví na těle.
Příklad: Tak dlouho chodíte do práce, která není pro Vás, až si uženete žaludeční vředy.
Tedy Vás v té špatné činnosti zastaví Vaše vlastní tělo. A to se podle mě stalo v roce 2020. Tak dlouho šla většina špatným směrem, až nás příroda (jako naše tělo) zastavila. Ne nadarmo se častokrát hovoří o přírodě jako o Matce Zemi. Já s tímto tvrzením souhlasím.

Zastavila nás a to všechno nám mělo něco ukázat. Zkuste si proto sami zrekapitulovat minulý rok.

  • Co Vám to dalo?
  • Co Vám to vzalo?
  • A proč se tak stalo?
  • Co je to, co jste měli uvidět?
  • Vo jste si měli uvědomit?

Směr 2021

Podle mě jste si měli uvedomit, co je Vás směr pro další rok. Protože rok 2021 tomu přeje. Přečtěte si například skvěle vysvětlenou předpověď Andělského horoskopu na ženy s.r.o. Tam to krásně ukazuje už jen karta pro tento rok. Holčička je na ní sama a jsou před ní možnosti. A to je to, o čem to bude. Vidím proto rok 2020 jako přípravu na rok 2021 a kdo najde svůj směr, bude v pořádku. Kdo ne, ztratí se. Ale co si budeme povídat, tolik lidí již ztraceno bylo. A to ještě před rokem 2020.

Buďte to proto Vy, kdo dnes bude stát se seznamem přání v ruce, hrdě s hlavou vzhůru, čelem k roku 2021, se zamženýma očima plnýma slz vděčnosti za rok 2020, se srdcem naplněným nadějí, připraveni mít z roku 2021 fakt úžasný rok. 🙂

Toto je naše cesta. Toto je naše společná cesta. Protože je jedno, co si přejete, hlavně, že víte, kam jdete. 🙂

Vaše Lenka

https://voda235.webnode.cz/predikce-na-rok-2021/
https://www.astrohoroskop.cz/horoskop-2021
https://www.prozeny.cz/clanek/velky-horoskop-na-rok-2021-pro-vsechna-znameni-zverokruhu-68925

Když jsem prošla osobní krizí v letech 2010-2014, uvědomila jsem si, na čem doopravdy záleží a začala hledat způsoby, jak změnit svůj život. A našla jsem. Dnes mám vlastní systém osobního rozvoje a vítám na svých stránkách každého, kdo chce také žít život svých snů. Více o tom kdo jsem, zjistíte tady>>