Jak se znovu zamilovat do svého partnera

10.10. 2016Lenka10732x

Jestli moje články čtete pravidelně, tak už víte, že pro člověka je mnohem snazší myslet negativně. Bohužel to velice úzce souvisí s tím, že se naše láska k drahé polovičce může zbytečně brzy začít vytrácet. Jelikož máme sklony vidět spíše to, co nefunguje, než to, co funguje, vkrádá se nám to samozřejmě také do našich vztahů. A znovu říkám bohužel, protože to pro nás může znamenat naprosto zbytečné pochyby a zbytečné trápení.

Pochybujeme o tom druhém a ve vztahu přemýšlíme, „co by kdyby“, „bylo nebo nebylo něco jinak“, místo, abychom se soustředili na to, co bezvadně funguje. A to nepřináší nic jiného, než že se tím oslabuje naše láska k partnerovi. A to je to nejhorší, co se nám může stát, protože pak se stane to, že se trápíte kvůli 10%, které nefungují, místo toho, abyste se radovali, že máte partnera, se kterým 90% funguje.

I ve vztazích je třeba se soustředit na to co nám klape. 🙂 Je to důležité ve všech oblastech našeho života. A výhodu to má také v tom, že díky tomu toho spousta špatného vymizí, když tomu nebudeme přikládat pozornost a tím tak svou energii.

Napřed seznam

Je to jednodušší, než se zdá a budeme vycházet z toho, co jsme si právě řekli. A jako obvykle, použijeme k tomu tužku a papír, protože je třeba myšlenky z hlavy dát ven a zhmotnit, abychom se na ně mohli podívat racionálně a s odstupem (ano, takovou moc má, když si něco napíšete). 🙂

Takže jednoduše udělejte toto:

Na papír si udělejte dva sloupce. Do levého si napište úplně všechno, co na partnerovi nemáte rádi. Ale úplně všechno, aji kdyby to znamenalo, že si tam napíšete „nechává pořád ponožky na zemi“. 😀 A do pravého si napište, čeho si na partnerovi vážíte. Proč jste se do něho zamilovali poprvé, v čem je výjimečný a kvůli čemu jste rádi, že ho máte. 🙂

Možná se stane to, že levý sloupec bude mnohem delší, než ten pravý. To nevadí a vůbec nezoufejte, protože to vůbec ještě neznamená, že je Váš protějšek tak špatný. A na to, jakou má co váhu se podíváme teď.

Vše má svou váhu

Každá špatná nebo dobrá vlastnost má tedy svou sílu vážnosti. Svou váhu. Co to znamená? Například to, že když budete mít v levém sloupci napsané, že Váš partner „po sobě nedává talíř do myčky„, tak se to rozhodně nemůže rovnat s tím, když v pravém budete mít napsáno, že „Vás podržel, když jste přišli o práci„. Doufám, že mi v tomto rozumíte. 🙂

Ale může se to samozřejmě stát i naopak. Pravý sloupec bude nepřeberně dlouhý a v levém bude jedna věc, která bude mít sílu za sto, pak… Pak všechno to hezké vpravo zruší a bude potřeba se k tomu postavit čelem a vztah vyřešit, ne-li ukončit, když se rozhodnete.

A abyste věděli, co má nebo nemá větší váhu, můžete použít třeba škálu od 1 do 10 a přiřazovat jednotlivým položkám na seznamu důležitost.

1 – je nejméně důležitá

10 – je nejvíce důležitá

 

Ono se Vám pak ukáže samo, jak to dopadlo. 🙂

Když má pravá strana větší sílu, než ta levá

Určitě Vám to udělá ohromnou radost. 🙂 Znovu se podíváte a uvědomíte si, proč se svou drahou polovičkou jste. Proč jste se do ní zamilovali a co je na ní tak hrozně báječného! 🙂 A abyste doopravdy získali svou zamilovanost zpátky, tak další týden nedělejte nic jiného, než že se budete soustředit na všechno to úžasné, co Vaše žena, či muž mají. Sledujte to bedlivě, řekněte mu nebo jí něco hezkého a za všechno, co udělá nebo řekne a co se Vám bude líbit, ho nebo ji pochvalte.

Co se stane? Váš partner si toho všimne. A ať je to jak chce, tak za pochvalu, kterou myslíte upřímně, bude každý rád. A ten kdo je rád, je šťastný a spokojený. A uvidíte, že pak otočí i Vaše polovička. Bude chtít, abyste si ho všímali, bude chtít, abyste ho chválili. Bude se snažit! 🙂 To, jak se Vy cítíte a jak svého drahého partnera v očích vnímáte, ho totiž ovlivňuje.

Svou náladu přenášíte a na Vám blízkého člověka obzvlášť

Když přijdete domů z práce a máte špatnou náladu, tak citlivější jedinec to brzy do sebe nasákne jak houba a pak se ještě klidně může stát, že se večer pohádáte, protože tu frustraci přebere. Ženy jsou na toto samozřejmě citlivější. To, s jakou náladou přistupujete ke svému druhovi nebo družce, plně ovlivňuje jeho náladu a pak Váš vztah. Když do vztahu budete přistupovat láskyplně a s radostí, tak také budete všechno to krásné dostávat zpět. 🙂 Náladu do vztahu přinášíte Vy. Parnter Vás bude zrcadlit a tím můžete mnohé změnit. A tak, když víte, co máte dělat, můžete dokázat neuvěřitelné věci a změny. (Ověřeno praxí. 🙂 )

Znovu získejte ten pocit plné lásky, ke svému protějšku. Byl tam jednou, může tam být znovu. Hodně vztahů má, díky tomuto receptu, šanci na úplně nový restart. Znovu se láskyplně podívat na svého partnera a dát mu vědět, že láska z Vaší strany neuhasla, že si uvědomujete, že je pro Vás přínosem, že je Vám oporou, že VÍTE, proč jste se do něho zamilovali, že znáte jeho klady a dobré stránky…. To dělá s lidmi divy! Proč?

Protože láska dělá s lidmi divy!!! 🙂

A kdyby Vám náhodou tento test ukázal, že je Váš vztah na zváženou… Tak i to je pro Vás dobrá zpráva. Máte možnost se rozhodnout co dál a jste postaveni před možnost volby, jakým směrem se bude Váš život dále ubírat (na cestu za Vašimi sny se podívejte také tady >>), a díky tomu ušetříte čas, který nám všem měří stejně.

Přeji Vám hodně lásky, pořádné znovuobrození Vašich vztahů a věřte, že mít někoho, na kom Vám ze srdce záleží, koho milujete a kdo miluje Vás, je jeden z nejtěžších cílů na dosažení vůbec. A ten, komu se to podaří, získá ohromnou sílu pro plnění si i ostatních a dalších cílů a snů. Láska je v našem životě důležitá!

Láska je osobní úspěch!

Vaše Lenka

P. S. – Těším se, že mi dáte vědět, jak se Vám podařilo obnovit svou lásku, ale i třeba, jestli jste díky tomu vyzkoušeli něco nového, nebo se Vám stalo něco neuvěřitelného? 🙂

uspech@lenkaspurna.cz

A samozřejmě, nezapomeňte pozitivně myslet, ať v dalším průzkumu v negativním myšlení jsou Češi mnohem níž v žebříčku. 🙂

Když jsem prošla osobní krizí v letech 2010-2014, uvědomila jsem si, na čem doopravdy záleží a začala hledat způsoby, jak změnit svůj život. A našla jsem. Dnes mám vlastní systém osobního rozvoje a vítám na svých stránkách každého, kdo chce také žít život svých snů. Více o tom kdo jsem, zjistíte tady>>