Další krok k pozitivnímu myšlení je cítit se svobodně

29.8. 2016Lenka2709x

Přemýšleli jste někdy o tom, že štěstí Vám vlastně dá svobodu? Že to je to, oč tu celou dobu běží? Lidé nyní nejsou svobodní. Ne v tom pravém slova smyslu. Svoboda je často dneska využívána jako politický pojem, ale tak to není. Je to o štěstí. Když jste totiž šťastní, tak jste svobodní a to navzdory všemu a všem! A o tom to je.

Najít svou svobodu

Je ale těžké svou svobodu najít. Vím to. Máme spoustu mantinelů v hlavách i kolem sebe. Spoustu bariér je přímo v naší společnosti. Je těžké být svobodní a naplno se projevit. A co si budeme povídat, možná Vás i napadlo jako mne, že být svobodní a projevovat naplno naše přání a touhy, vlastně ani není žádoucí.

Nevím, jak mám správně vyjádřit smutek z této skutečnosti! Lidé se snaží být v jejich životech úspěšní a šťastní, ale je to pro ně za těchto okolností těžké. Je těžké, abychom vůbec sami v sobě našli, co nás dělá svobodné, co nás dělá šťastné. A tak pro Vás dneska mám jednoduchý návod a navíc Vám to opět pomůže dalším krokem k tomu, abyste měli pozitivní myšlení a o tom to pro nás tady je. Protože jen s lehkostí a čistou, jasnou, pozitivní myslí můžeme dosahovat našich cílů a snů. Přání se plní stále a v jednom kuse tomu, kdo v sobě najde to kouzlo lehkosti bytí. A i to je svoboda.

Vyjádřit se takoví, jací jste

Možná se Vám zdá, že vyjádřit se takoví, jací jste je nemožné. Proto Vám zase radím, abyste začali trénovat. Já jsem také musela trénovat a můj první trénink nedopadl vůbec dobře. Bylo to moje první tetování, které vyjadřovalo mou víru ve splněné sny a krásnou budoucnost. Tehdy jsem si ho nechala udělat na prst, aby to viděl jen ten, kdo se bude doopravdy dívat… Dnes si ho nechávám bolestivě odstranit laserem. Svoje tetování jsem si pak nechala udělat velké, výrazné a krásné tak, abych na něho viděla kdykoliv, si jen budu přát a to naprosto podle sebe. To byla moje první zkušenost s vlastním vyjádřením svobody. Pro Vás to samozřejmě neznamená, hned se jít tetovat. To ne. Ale vyjádření Vaší touhy znamená, že se projevíte na venek tak, jak jste to doposud neudělali a přitom po tom toužíte.

A věřte mi, toto přání a tuto touhu má v sobě každý. Vzpomínáte na Olympiky, jak zpívali: „…sjet po zadku holou skálu…“? Tak to je to, o čem dnes mluvím. Často jsou to maličkosti, po čem toužíte. Pusťte je ven. Uvolněte proud emocí, které to ve Vás vyvolá a to aji kdyby to mělo znamenat, že začnete vískat radostí a skákat do stropu! 🙂 Je to důležité pro Vás. Je třeba začít pracovat úplně na všem, co Vás dovede do bodu, kdy budete šťastní a Vaše sny se začnou plnit jeden za druhým. Stanovit si správně své cíle (viz. můj e-book zdarma), začít jednat, pozitivně myslet (jako v tomto článku), cítit se svobodně… Hezky krok za krokem.

Vyjádření sebe sama Vám totiž pomůže uvolnit sílu a energii, která se ve Vás skrývá. A Vy budete na cestě za svými sny potřebovat každou špetku síly a odvahy, kterou v sobě jen dokážete najít. Celou cestu za Vašimi sny najdete v mém e-booku. A Vaše svoboda Vám postaví pevný pilíř, který Vás podpoří, ať už si přejete cokoliv. 🙂

Přeji Vám hodně štěstí, hodně svobody a budu ráda, když mi do komentářů dáte vědět, co děláte pro vyjádření své volnosti? Jak to jde? Jak se u toho cítíte? Podívejte se třeba na mne a mou včerejší fotku. Já mám dnes růžové vlasy! A nemůžu si vynachválit ten pocit, kdy se za mnou lidé dívají, a ať se dívájí, protože tohle jsem teď prostě já. 🙂 Moje růžová svoboda.

JAKÁ JE TA VAŠE?? 🙂

Vaše Lenka

P. S. – Svobodu lze projevovat různými způsoby a neznamená to nic jiného, než se začít soustředit na svůj život. Soustředění Vám přináší nejenom lepší pracovní výkon, ale také lepší pohled na svět. Vážně! 🙂 Přečtěte si můj článek o soustředění. Uvidíte sami. 🙂

Když jsem prošla osobní krizí v letech 2010-2014, uvědomila jsem si, na čem doopravdy záleží a začala hledat způsoby, jak změnit svůj život. A našla jsem. Dnes mám vlastní systém osobního rozvoje a vítám na svých stránkách každého, kdo chce také žít život svých snů. Více o tom kdo jsem, zjistíte tady>>