Proč většině lidí nefunguje Tajemství

9.8. 2016Lenka2691x

Možná patříte mezi lidi, kteří se setkali buď s knihou a nebo, dalo by se říci, s dokumentem. Tajemství je přesně o tom, jak síla myšlení změní Váš život. Jak pozitivní myšlení s lehkostí dokáže do Vašeho života přivést požadované změny. Ono se tam ale také mluví o tom, že aby jste změn mohli dosáhnout, je třeba jednat. Stále často se s tím setkávám, že po shlédnutí Tajemství lidé říkají: „Takže si stačí přát a ono mi to všechno spadne do klína. Peníze, štěstí, úspěch…“ O penězích a jak si je přát už jsem také psala. Článek najdete tady >>.)

Ne, bohužel ne, a to si myslím, že je největší kámen úrazu. Tajemství je krásně zpracované a já ho mám moc ráda, ale doopravdy tam nepříliš výrazně zaznívá, jak jednat, co pro úspěch a štěstí udělat.

Kdo to tedy viděl, líbilo se mu to, třeba to i zkusil, ale neuspěl, tak bude určitě rozlobený a naštvaný a bude si připadat možná i podvedený, že uvěřil a ztrácel tím čas. Chápu Vás, jestli s tím máte takovouto zkušenost. Taky bych byla naštvaná, kdyby to u mne tak dopadlo. Tajemstvím to pro Vás ale nesmí skončit! Je třeba se dozvědět více a dál se vzdělávat. Mně to zabralo dva roky čtení a studování a různých dokumentů o mozku a kvantové fyzice a jiné srandy, než jsem si udělala svůj vlastní systém jak na to, jak dosahovat svých cílů. A jediné co mohu dodat je: Ono to funguje!!!

Ale, abych se dostala k tomu, co si asi určitě hlavně chcete přečíst, tedy proč to u Vás asi nefungovalo:

1) Pozitivní myšlení je základ, ale Tajemství se méně věnuje tomu, jak překonávat překážky, když zrovna dvakrát pozitivně naladění nejste a nebo, když k Vám mluví zdravý rozum a zasévá strach a obavy.

2) Nenajdete v něm návod, jak se správně spojit s vlastni intuicí, s vlastním vnitřním hlasem, který Vám řekne kdy a co udělat, aby se Vaše sny začaly plnit, abyste začali jednat pro jejich uskutečnění.

3) Neřekne Vám co dělat, když Vás odrazují Vaši nejbližší a berou Vám tak vítr z plachet…

A to jsou podle mne ty hlavní důvody, proč někomu Tajemství nefunguje. Na pozitivním myšlení je postaven základ dosažení každého cíle, ale Vy se potřebujete také naučit, jak překonávat hlavní překážky a jak jednat.

A co si budeme povídat, tak na cestě za splněnými sny je třeba překonat hromadu překážek!!! Kolísá Vám motivace, v rodině Vás mají za blázna a ještě k tomu nevíte jak to všechno uchopit, aby se to konečně začlo všechno krystalizovat. (Jak si dát správně cíle a správně začít si ale u mne přečíst můžete. E-book zdarma >>.)

Znám to. A mohu Vás upřímně podpořit!! Protože jestli čtete můj blok, vše se dozvíte! Pomohu Vám, aby Vám to netrvalo dva roky jako mně. Abyste se dostali k hodnotným informacím, které budete potřebovat za co možná nejkratší čas a rovnou jste se do toho mohli pustit. Pomohu Vám zorientovat se v literatuře a budu Vám k dispozici pro Vaše otázky.

Dosahování cílů a plnění snů je jen a jen o Vás a já moc dobře vím, jak je to důležité! Jak se člověk cítí mizerně, když ví, že potřebuje změnu a neví jak ji uchopit, kde začít, s čím začít, jak se k tomu postavit. Když má strach, že jeho potřeby třeba nejsou důležité a nebo když bojuje s pocitem, že přát si něco lepšího je špatné, a že by se měl spokojit s tím, co má a nebýt bláhový…

Hlavu vzhůru pro všechny. Sny jsou možná bláhové, ale bez nich by nebylo štěstí.bez štěstí promarníte svůj život, to Vám říkám na rovinu. Je lepší teď bojovat a uspět, než nepokusit se a prohrát.

Hodně štěstí, hodně sil!

Když jsem prošla osobní krizí v letech 2010-2014, uvědomila jsem si, na čem doopravdy záleží a začala hledat způsoby, jak změnit svůj život. A našla jsem. Dnes mám vlastní systém osobního rozvoje a vítám na svých stránkách každého, kdo chce také žít život svých snů. Více o tom kdo jsem, zjistíte tady>>