Osobní rozvoj ve firmách? Dnes již rozhodně!

24.5. 2022Lenka114x

Když jsem začínala pomáhat lidem s osobním rozvojem v roce 2016, ještě se na mě pořád lidé koukali dost jako na blázna:

  • „Je přece blbost, aby se myšlenky daly řídit!“
  • „Není přece možné, aby si člověk mohl ovlivňovat svou realitu!“
  • „Snílci patří do blázince…“

Nové firemní životní situace

Jo, to byla divoká doba a přitom to není tak dávno, že? A dneska? Dneska se o duchovní růst svých zaměstnanců starají i firmy. Protože některé situace prostě společnosti nezvládnou standardními nástroji. Třeba toto:

  • Obchodníci, i když už byli na hromadě prodejních dovedností, se stále nezlepšují…
  • Manažeři si berou sabatikl (dlouhé pracovní volno, protože dál už nemohou svou práci vykonávat)…
  • Lidé se potýkají s depresemi, které silně ovlivňují jejich výkon…
  • Lektoři se cítí jako vycucané citróny…

Tohle jsou životní situace lidí, na které je prostě tradiční manažerský přístup krátký. Jenže firmy se s tím potýkat musejí. Taková je aktuální situace!

Proto jsem ráda, že jsou společnosti, které to chápou. Které slyší na potřeby svých lidí. Vždyť lidé jsou nositeli úplně všeho, co ve firmě mají! A nemusí kvůli tomu dělat žádné velké změny. Jen začnou dělat to, s čím začne každý člověk, co chce změnit svůj život:

„Budou se učit, jak jinak přemýšlet.“

Stop s buzz words!

Tím to prostě začíná. Empatie, týmovost, přátelství, efektivnost… nic z toho nesmí být pro firmu prázdná slova – buzz words. Pokud to prázdná slova jsou, pak to nepochopili a lidé jim začnou toto nepochopení vracet zpátky. A čím mladší generace, tím snazší je pro ně z práce odejít. Oni nemají žádnou extra příslušnost ke své firmě. To není jako dřív. I toto se velice změnilo. Když prostě budou chtít odejít, tak se seberou, ani nebudete vědět, kam se poděli…

Je neuvěřitelné, jak se začaly nástroje řízení firem s osobním růstem prolínat. A je to správné. Vím, že to nebudou mít společnosti snadné, ale na to mají mě! 🙂 Pokud jste se poznali v čemkoliv, co jsem právě popsala, tak se mi ozvěte. Moje nové webové stránky >> Vám dají více informací a i když mají ještě své kontaktní mouchy, už tam najdete všechno, co budete potřebovat k tomu, abychom spojily síly.

„To co stačilo na to dostat se sem, nebude stačit na to, dostat se dál.“

Ozvěte se! 🙂

Vaše Lenka

Když jsem prošla osobní krizí v letech 2010-2014, uvědomila jsem si, na čem doopravdy záleží a začala hledat způsoby, jak změnit svůj život. A našla jsem. Dnes mám vlastní systém osobního rozvoje a vítám na svých stránkách každého, kdo chce také žít život svých snů. Více o tom kdo jsem, zjistíte tady>>