Něco je špatně, ale co a kde?

24.1. 2018 Lenka 899x

Rovnou se přiznám, nesnáším tento pocit. Prostě to cítíte. Ráno vstanete a je to tam. A nebo to udeří uprostřed dne. Je to děs! Je to hrozně příšerný hlavně proto, že to nejenom znamená, že něco není v pořádku, ale že jsem já sama nějakým způsobem odchýlená od sebe. Nejsem v rovnováze, někde něco drhne a moje pocity mi to dávají jasně najevo. Znáte to? Poznáváte se v této situaci?

 

Jestli ano, pak vězte, že jsem pátrala po tom, v čem by mohla být příčina a přišla jsem na tohle:

  1. Nechávám se natlačit tam, kde nechci být, když chci vyhovět a nedokážu říct ne a nebo, když se nedokážu rozhodnout, protože vlastně nevím, co teď v tuto chvíli chci a co je pro mě to nejlepší.
  2. Intuice bije na poplach, protože hrozí nebezpečí – může to být ale i taková drobnost, jako že Vás někdo pomlouvá, i když pomluva není drobnost, proti té se nedokážeme bránit.
  3. A nebo jsem jednoduše unavená.

 

První případ vyřešíte pouze tak, že si nastavíte sami v sobě hranice a k tomu nám pomáhá sebevědomí a naše cíle. Protože když víme, co vlastně chceme, nedáme se dotlačit tam, kde se nám nelíbí, protože jasně známe svůj směr. V tom druhém případě zase pomůže sebevědomí, protože to Vám jasně řekne, že je úplně jedno, co si myslí ostatní. Nezáleží na tom. V tom posledním případě je to nejjednodušší, protože když jste unavení, pak mozek nefunguje. A když mozek nefunguje, ale Vy fungovat musíte, je třeba mu tu energii nějak dodat.

 

Zase je to o energii

Mozku a tělu dodáte energii jen několika způsoby:

  • Dopřejete si spánek,
  • dodáte si jídlo a nebo
  • nějakou berličku, jako je kafe a nebo energeťák.

 

A teď hádejte, jak Vám asi půjde mít tělo podle Vašich představ, když nejenom, že máte špatné pocity, takže se cítíte mizerně a ještě k tomu potřebujete rychlou energii, která je většinou ve formě nějaké „blbosti“… Poznáváte i toto? 🙂 A už jste o tom někdy takto přemýšleli? Že nedostatek energie Vás dožene do začarovaného kruhu špatných pocitů, špatného jídla a k tomu všemu dalšímu snížení enegie, protože tělo potřebuje víc energie na strávení toho špatného než pořádného jídla? Je to fakt jako magický kruh. Ale nic dobrého. Jako kruh černé magie, který si umíme sami na sebe ušít sami a dokonce jsme v tom i fakt dobří.

 

Jak jsme si na sebe ušili takový začarovaný kruh?

Bohužel zase jednoduše. Jsme v krysím kole uhnaného života a nemáme čas na přemýšlení sami o sobě. Pořád něco děláme, ale ve finále naše efektivita je velice minimální, když nestíháme myslet na vlastní život a svou vlastní energii a to i přesto, že to je elementární stavební prvek pro náš život. Bez ní nezvládneme nic. Je to jako se zdravím. Bez něj také nemáme nic. Je třeba pečovat jak o svou energii, tak i o své tělo a i o své zdraví. Takže jestli se poznáváte v začarovaném kruhu energie, na kterém závisí špatné stravování, přidejte se k nám do skupiny Myšlenkou k vysněné postavě, která Vás přiměje k zamyšlení nejenom nad tímto, ale i nad spoustou dalších věcí, které stojí mezi Vámi a tělem, kterém Vám náleží.

 

Proč Vám krásné tělo náleží? Protože to je přirozené. Je přirozené cítit se ve svém těle dobře, mít dost energie a těšit se ze života. To je normální. Krysí kolo ani začarovaný kruh prostě a jednoduše přirozené nejsou. A jak poznáte, když jste mimo svou přirozenost? Máte právě ty špatné pocity, o kterých jsme mluvili na začátku. 🙂 Vše se vším souvisí a když se kruh uzavře, vše začne dávat najednou větší smysl. 🙂 Přidejte se k nám. Můj systém se nebije s žádnou dietou ani cvičením, naopak bude dalším pomocníkem pro Vaši snahu. Můžete jen získat. Teda moment!!! – Vlastně ztratit – nějaké to kilo! 😀

Když jsem prošla osobní krizí v letech 2010-2014, uvědomila jsem si, na čem doopravdy záleží a začala hledat způsoby, jak změnit svůj život. A našla jsem. Dnes mám vlastní systém osobního rozvoje a vítám na svých stránkách každého, kdo chce také žít život svých snů. Více o tom kdo jsem, zjistíte tady>>