Když zatraceně moc chcete, ale prostě nemůžete

17.3. 2017Lenka4693x

Na toto téma mě přivedlo hned několik z mých čtenářů a dorazila to kamarádka, která mi vyprávěla, že večer přijde domů z práce tak zničená, že ani nedokáže ani otevřít knížku. Ne, že by nechtěla nebo to odložila. PROSTĚ NEMŮŽE!!

 

Já tomu říkám autopilot. Někdy to souvisí s tím, že lidé čekají, až „zahřmí“ a stane se něco, co je SAMO zachrání. Ale to nejde! Tohle je stav, ve kterém ani nemůžete praktikovat přání si. Nepřáli byste si totiž správně. Vaše vyhořelé emoce, kdy se i stává, že necítíte prostě vůbec nic, nejste ve vhodném rozpoložení na to, aby Vaše přání bylo správně podpořeno Vašemi pocity, natož pak činy.

 

Lék na toto období, kdy jedete spíše přávě na toho autopilota, než abyste byli vlastními tvůrci toho, co se kolem Vás děje, ale existuje. Jste ve spirále stále toho stejného, protože Vaše myšlenky jsou stejné. Věci se mění. Jen se mění pořád v totéž, protože jste v kruhu a nebo pomalu míříte níž a níž. Je třeba tedy vystoupit z tohoto víru událostí.

Jak se vymanit ze setrvačnosti

Je to vlastně docela jednoduché. Každý den je potřeba něco udělat jinak a to tak, abyste cítili co nejmenší odpor. Do Vašeho dne to prostě musí jen tak zapadnout, jako by ani snad k žádné změně nedošlo. A protože je právě pro Vás například těžké právě večer otevřít tu knihu, abyste se něčím nakopli, je třeba to prostě udělat v jinou dobu. Jestli to večer nejde, čtěte si ráno u snídaně. Jestli to nejde ráno u snídaně, čtěte si cestou do práce. Jestli nemůžete cestou do práce, čtěte si u oběda. Jestli nemůžete ani to a pak už na večer, po odpolední práci, zase upadáte do stavu, že už jste bez energie a naprosto bez chutě, tak začněte třeba audioknihami. Ty se dají poslouchat i v autě.

 

Začněte třeba 4 dohodami od Miguela de Ruize. Tuto knihu čte Jaroslav Dušek a Vy tak pro sebe něco uděláte a to i přesto, že nechcete. Váš mozek to začne sám vstřebávat. Začne pomalu přemýšlet nad tím, co slyší. Bude se Vám to líbit a to s minimálním úsilím.

 

Doporučila bych Vám i jiné audioknihy, ale pro začátek je potřeba, abyste začali svoje myšlenky měnit se základy. A dobře položené základy celého procesu, jak být v životě šťastní a spokojení, je třeba položit správně. Takže až knihu doposloucháte a bude cítit, že je to potřeba, tak ji prostě začněte poslouchat znovu a nebo si najděte jinou, podobný žánr.

 

Stejně tak vynaložíte minimální úsilí, když si pustíte například na youtube Tajemství. Je to dokument, který je velice pozitivně laděný a dokáže ve Vás vzbudit touhu změnit svůj život. Já mám dokonce Tajemství i jako audio nahrávku a na začátku, když jsem se hrabala z depresí a potřebovala jsem se naladit, tak jsem si ho pustila prostě do uší.

V Tajemství najdete Dr. Demartiniho, který je vyloženým odborníkem na úspěch! Jeho metodu na celém světě využívá na 2 milóny lidí a všichni dosáhli svých cílů… Tomu říkám něco! Být v životě šťastný je doopravdy možnost pro každého a je jenom a jenom na něj, jestli pro to něco udělá.

Štěstí je tu pro každého, vážně!

A proto Vám přináším své články, svou práci. JÁ VÍM, ŽE JE TO PRO KAŽDÉHO! 🙂 A tak začněte maličkostí a dostaňte se na tu pozitivní vlnu se mnou a s milióny dalšími! Ať už knihou, audioknihou a nebo si prostě pustťě hudbu. Hudba Vás skvěle naladí. Udělejte si výběr toho, co Vás skutečně naladí a začněte! Jediné, co je na tomto všem doopravdy to nejtěžší, je správně začít. A přesto si uvědomte, že to je JENOM JEDEN KROK! 🙂 To už přece vlastně nakonec nezní tak náročně, ne? 🙂

 

Stejně tak výborně poslouží pohyb. Například se již ví, že když chodíte, tak proudí také Vaše myšlenky. Začíná krásné jaro a jsou již teď krásné večery. Běžte večer na procházku, vystupte z práce o zastávku dřív. Choďte klidně jenom kolem domu. Ale dělejte to! Stejně tak, jestli děláte dlouho jeden sport, změňte ho. Vytrhněte se z rutiny, která Vás pohltila tak, že UŽ PROSTĚ NEMŮŽETE!

Jaro

Jaro je krásné a nemusí s sebou přinést jarní únavu. Může k Vám také přinést silný pocit obnovy a síly, se kterou se dere na povrch jarní příroda, aby v létě vypukla do své největší síly. 🙂 Nalaďte se na přírodu. Najděte si třeba strom, který se Vám líbí a představujte si, jak jste stejně silní a mocní a znovu se zrodí Vaše energie a pozitivní pocity na sebe nenechají dlouho čekat. O jaru se Vám chystám přinést i video, které Vás naladí místo toho, aby přišla jarní únava. A také triky, jak s jarní únavou zatočit. 🙂

 

Nalaďte se, najděte si na sebe bič, který pozmění Vaši mysl. Ono to půjde, i když máte pocit, že nemáte sílu nebo prostor. Začněte klidně jen tou chůzí a jen si všímejte toho, co Vám přijde na mysl. Ono se dá vše do pohybu často i jen naprostou maličkostí! 🙂

 

KRÁSNÉ JARO! 🙂

 

A jestli ani teď máte pocit, že byste sice rádi, ale nevíte kudy kam. Tak si přečtěte můj e-book 7 úkolů pro Váš nový začátek. Je přesně o tom, abyste se odrazili ode dna.

Když jsem prošla osobní krizí v letech 2010-2014, uvědomila jsem si, na čem doopravdy záleží a začala hledat způsoby, jak změnit svůj život. A našla jsem. Dnes mám vlastní systém osobního rozvoje a vítám na svých stránkách každého, kdo chce také žít život svých snů. Více o tom kdo jsem, zjistíte tady>>