Umění si přát

e-kniha s návodem, jak správně usměrňovat energii přání
ke změně Vaší reality

Myšlenka na napsání této elektronické knihy mi přišla v tu chvíli, kdy jsem začala dostávat nepřeberné množství dotazů na toto téma. Dosahování úspěchu chce nejenom začít pracovat správně se svým mozkem, zbavit se vnitřních bloků nebo správně jednat. Je třeba si i správně v mysli držet daný cíl a správně si ho přát. A přesně o tomto je tento mini e-book. 

Možná se to nezdá, ale při přání si lze udělat spoustu chyb, které nám zbytečně šlapou po štěstí. Správné vysílání a usměrňování energie nám pomáhá zvýšit svou víru ve výsledek a víru, že to dokážeme a zároveň nám z fyzikálního hlediska pomáhá přeměňovat okolní realitu. 

V této knize se proto můžete těšit, že se naučíte: 

 • Kdy je nejlepší čas na přání
  Není to vždy a proto je třeba tomu věnovat pozornost.
 • Jak správně formulovat afirmace
  Není to tak jednoduché, jak se zdá a špatné přání přináší špatné výsledky.
 • Kdy si rozhodně nepřát
  Někdy na to prostě není ta správná chvíle a než vysílat špatnou energii, tak raději žádnou. Dozvíte se, kdy tyto chvíle jsou.
 • Jak na komplikovaná přání
  I když má Vaše přání hodně položek (jako je napříkad vysněná láska), lze si přát jednoduše a správně.

A další. 

Tento pomocník je výborný jako doplněk k nějaké z mých dalších knih. Cesta, kterou si za svým štěstím musíte vybudovat je mnohem sofistikovanější, než aby se skrývala pouze v umění si správně přát. Mým cílem ale je, abyste u mne na stránkách našli kompletní návod, jak začít pracovat sami se sebou a byli tak dokonale připraveni na plnění svých snů. 

 

Věřím, že tento cíl máme společný! Je třeba, abychom si navzájem pomáhali. 🙂

Jedná se o elektronickou knihu, takže s ní můžete pracovat podle libosti. Co budete potřebovat si vytisknete, co ne, tím ušetříte naše lesy. Je to pdf soubor ve vysokém rozlišení (1200 pt), takže ho lze zobrazit i na čtečkách knih. Stejně tak na mobilu, počítači nebo tabletu. Díky tomu ho s lehkostí budete mít kdykoliv při sobě. 🙂

Tato elektronická kniha je ve formátu pdf a není poskytována na pevném nosiči, tedy se jedná o DIGITÁLNÍ OBSAH. Vzhledem k povaze digitálního obsahu nelze odstoupit od kupní smlouvy jako v případě klasické kupní smlouvy uzavírané na dálku, tedy jako v klasickém případě nákupu přes internet.


OBJEDNÁVKA E-KNIHY UMĚNÍ SI PŘÁT

Kvůli nové daňové legislativě jsou uvedené ceny pro ostatní země mimo Českou republiku bez DPH a DPH jim bude k ceně přičtena v rozsahu dané sazby dané země. Děkuji za pochopení!

Jako doplněk
si přečtěte můj
e-book zdarma

V e-booku zdarma naleznete kopletní postup, jak si najít svůj sen s velkým P, který bude doopravy Váš a který Vám pomůže se startem cesty za úspěchem.

"VÁŠ CÍL JE VAŠÍ NEJLEPŠÍ MOTIVACÍ"

Řekli o knize:

Ebook je skvěle napsaný. Je stručný a přehledný, je v něm vše, co potřebujete vědět, abyste si mohli začít správně přát. Taková kuchařka, která Vás povede od jednotlivých "surovin" až ke konečnému výsledku. Pokud si chcete začít plnit své sny a jste připraveni pro to něco udělat, tenhle ebook je skvělým pomocníkem!
Lucie LebduškováÚspěšná psychoterapeutka
E-book odporučujem každému, kdo sa rozhodol ist za svojim snom. Je písaná výstižně a zrozumitelně. Kročík po kročku. Příručka ako ma byť. Autorka ma zaujala a určitě si kúpim aj ostatné e-booky.
Zuzana HorskáČlenka motivačně progresní skupiny Megafon přání
Každý ve svém životě o něčem sní. A kdo tvrdí, že ne, tak o tom vědomě neví :). Proto je dobré se začíst do této knihy a naučit si správně přát své sny, aby se staly skutečností. Po jejím přečtení jsem si uvědomila, že vše opravdu záleží jen na mně samotné a když budu postupovat tak jak Lenka píše, moje sny se mohou stát skutečností. Kniha je čtivým a praktickým rádcem pro to, abychom se naučili si správně přát.
AngelikaHR specialist