Jen správný Cíl je Start

Tento ebook se dočkal rozšířeného vydaní pro Vaši úspěšnější práci s cíli
aproto již není k dispozici zdarma.
Novou, lepší, aktualizovanou, trojnásobnou verzi najdete pod prvním tlačítkem.

Pokud chcete něco zdarma, stáhněte si Infografiku,
abyste si mohli zhodnotit svůj život - to je tlačíko č. 2. 🙂


Původní verzi ebooku si stáhlo již:

0
Tolik čtenářů už vyrazilo za štěstím

CO JSTE NAŠLI JIŽ V PŮVODNÍ VERZI:

  • Očistíte Váš seznam přání tak, abyste konečně dosáhli svých přání.
  • 1 úkol a 3 otázky vytvoří Váš největší motivační nástroj.
  • Zkrátíte svou cestu za štěstím
    až o 6 měsíců. 

 

Jak se můj e-book Jen správný Cíl je Start líbí?

Recenze jsou ověřené a to provádím tak, že lidem po nákupu produktu posílám email s žádostí o referenci, případně se jedná o referenci z testovací skupiny, kdy dávám svou práci vybraným lidem k přečtení před publikováním zdarma. Vybírám ty nejrelevantnější recenze. Pokud si klient přeje být anonymní, ale souhlasí recenzi zveřejnit, také ji mohu použít.

Skvelý e-book o tom, ako dosiahnuť to, po čom túžite. Na zmenu nie je nikdy neskoro, sny sú predsa na to, aby sa plnili. V e-booku nájdete skratku, ktorí Vám pomôže priblížiť sa ku svojim cieľom a vyhnete sa chybám, o ktorých možno ani neviete.
Reference, e-book zdarma, Eva Kapitáňová, Jak si najít práci Vašich snů, SK
Eva KapitáňováAutorka úspěšného blogu o tom, jak si najít práci Vašich snů: www.jobedu.sk
E-book jsem zhltla jedním dechem. Je to moc hezky napsané, tak lidsky, srozumitelně. Děkuji autorce za užitečné poznatky a rady. Vyzkoušela jsem Kotvení a vážně to funguje! Doporučuji, kniha rozhodně stojí za přečtení! Těším se na další tvorbu.
Reference, e-book ke stažení zdarma, úspěch je pro každého
Simona PospíšilováFinanční ředitelka
Veľa vecí sa dá zmeniť svojim pohľadom na danú vec a prístupom! Len treba chcieť.. Som moc rád, že jsem mal možnosť natrafiť na túto stránku a stiahnut si e-book, ktorý mi pomohol sa pozrieť na danú vec inak. Zároveň mi ukazať smer, ktorým som už mal kráčať pekne dlhú dobu.
Reference, e-book zdarma, Michal Maro, úspěch, štěstí, myšlenkou k úspěchu
Michal MaroSAP expert
Citalo sa mi to velmi dobre, pisanie zoznamu snov, je napisane zabavne aj ked som o tom pocula uz velakrat , bavilo ma to. takze drzim palce a tesim sa na inspiraciu z FB 🙂
Reference, e-book zdarma, Simona Kubaliaková
Simona KubaliakováExpertka na dokonalou pleť
Váš ebook je úžasný jsem moc ráda, že jsem měla tu možnost se k němu dostat, zdarma si ho stáhnout a důkladně si ho přečíst a zamyslet se na všem v čem jsem si ještě nebyla jistá. Takže jsem vám chtěla moc poděkovat za tak podrobné zpracování a vysvětlení.
Leona Sarsova - reference - myslenkou k uspechu
Leona ŠaršováNa mateřské dovolené
Dobrý večer pani Lenko, váš e-book zdarma se mě moc líbil. Ihned po doručení jsem si jej přečetla. Přečetla jsem si i vaše další články a dost mě inspirovaly.
romana-chupikova-reference
Romana ChupíkováPracovnice v sociálních službách
Váš e-book se mi líbil moc, pořídila jsem si sešit, kam si zapisuji všechno, co si přeju - upravuji, škrtám, přepisuji, doplňuji :-). Už to mi zlepší náladu a mám z toho dobrý pocit. Každý večer si pak napíšu, co mi během celého dne udělalo radost. I když je to zatím jen třetí den, tak ten seznam je pokaždé o něco delší. 🙂 Váš fb i webové stránky budu určitě sledovat dál.
Jana Strejcová - Reference
Jana StrejcováAktuálně na mateřské dovolené s Jeníčkem a Mařenkou
...jedným dychom som prečítala..a naozaj o tom, že si zapisovat svoje sny a ciele je doležité čítám všade... ale tu ma dostala Vaša ukazka.. takže ide sa na to...😉.. ďakujem.. a tešim sa na dalšie Vaše články i knihy..
Jana Strakova - Reference
Jana Straková
Mám z něj naprosto skvělý pocit. Četla jsem jednu knihu už moc let zpátky, co mě takhle nadchla, respektive nakopla. Myslím, že se jmenovala Moc podvědomí, leč tohle Vaše dílo, je víc osobnější, otevřenější... Je to to, co jsem hledala. 🙂
Jana Pavelcováfotografka
Dobrý den, Jednoduše řečeno, pecka! 🙂 Jsem člověk, který spoustu věcí odkládá a nikdy si nenajde čas na správné věci. Zároveň už dlouho jsem potřebovala si nějak uspořádat myšlenky v sobě a trochu se vyrovnat sama se sebou. Po přečtení Vašeho e-book, hned jsem vzala do ruky diář, našla poslední 2 stránky určené pro poznámky a celé jsem je popsala mými sny, přáními a touhami. Největší oříšek je pro mě asi vyřazování. Stále nad tím přemýšlím a myslím si, že všechno co jsem napsala, jsem i tak cítila sama za sebe. Moc děkuji za nakopnutí a motivaci. Asi je to přesně to, co jsem potřebovala! 🙂 Moc ráda bych Vám za to poděkovala.
Ester Dombrovská
Je to pro mě, zatím ten nejlepší e-book, o který jsem si napsala. Ten Váš mi prostě sedí, je Vámi psaný, jakoby jen pro mě. Vše co je v něm napsané, jsem právě potřebovala slyšet, číst. Je naprosto inspirující,opravdu mě bavil, najednou jsem chtěla a chci doopravdy žít. Najednou mi přijde, že vše může být skutečné, že vše jde tak zlehka. Psala jsem do sešitu, co doopravdy chci, až když jsem psala, tak mi teprve došlo, co skutečně chci. Musím říci, že propiska snad psala sama, ani jsem nějak dlouze nepřemýšlela, jen jsem psala a psala. Pak jsem se zastavila a vše si přečetla. A říkala si ano, to je to, co chci.. Něco i poupravila,ale nic nevyskrtla. Ano, mám v hlavě nějaká přání, ale, až když jsem si je napsala, tak teprve je, jakoby více chci, jsou takova procítěná, taková splnitelná. Až když jsem si je napsala, tak teprve uvěřila, že se mi splní. Děkuji vám mnohokrát, děkuji že jsem vás našla, děkuji že jste... 💜
Simona Brabcová
Dobrý den Lenko, posílám Vám pozdravení a poděkování za možnost setkat se s Vaším e-bookem. Velmi mě oslovil návod, jak pracovat se svým seznamem snů a přání. Před nedávnem jsem si tento seznam sepsala, trvalo mi to sice pár dnů. Přesto jsem, nepociťovala plné uspokojení z odvedené práce!? Cítila jsem, že to není ještě úplně ono. Díky Vaší radě už vím, jak na to. Ihned jsem začala seznam pilovat, ještě není úplně vše O.K., přesto se těším na ten pocit, signál, že už je to tak, jak to má být. Práce se seznamem je skvělá, tato činnost mi připadá velmi smysluplná, radostná a místy překvapující z toho, co si vlastně opravdu přeji a chci, především pro SEBE! Otázka, zda si přeji "pro sebe" je celkem zásadní a následně osvobozující. Děkuji a přeji Vám krásné dny! S úctou,
Jarmila Nastálková
Já si Vaši knihu moc užila a zcela mne utvrdila v tom, co cítím. Ano, máme v hlavě hodně přání, ale pak, když si sedneme k paníru s tužkou v ruce, není to najednou zcela tak jasné. A naprosto souhlasím s tím, že je potřeba jít o level hlouběji, a zamyslet se nad tím, či je to opravdu jen a jen naše přání a náš sen. Moc děkuji za Vaši knihu. Na téma přání je toho hodně napsáno, ale ta Vaše nás vede ještě o kus dál, za roh......:-) Děkuji, mějte krásné dny....:-)
Veronika Hrstková
Dobrý deň Lenka, práve dnes som dočítala a Dakujem 😀 neuverite práve mam pred sebou zoznam mojich snov a prianí a rozmýšľam čo dopíšem . Ja verím že to funguje predčasnom som"fičala" na pozitívnom myslení je pravda že som to teraz zanedbala ale Vy ste to u mna znovu naštartovali za čo Vám Dakujem
Marika
Váš e-book se mi velice líbil. Jen co jsem našla tu správnou chvilku, pustila jsem se do motivačního čtení a psaní přání:-). Velice děkuji za Vaší práci, kterou pomáháte a budu snažit co nejdříve pomocí Vašich metod nabrat lepší životní směr:-) Do budoucna určitě uvažuji o vašich knihách.
Lenka Sípalová
Dobrý večer Lenko, Váš e-book mě velice zaujal a rozhodla jsem se touto cestou, změnit alespoň trošku svůj ne příliš úspěšný a šťastný život.
Petra
Milá Lenko. Váš e-book se mi líbí moc, je tak inspirativní, čtu ho pořàd.
Angeela
Já urcitě hodnotím velmi pozitivně! Moc dobře se mi četl a pozitivně mě to nabylo! 🙂 😉 Děkuji 🙂
Šárka Vaculová
Dobrý den Lenko, přečetla jsem Váš e-book jedním dechem. Hledám a toužím po změně. Každým autorem, jako učitelem hledám každý krok dál. Věřím, že právě v tuto chvíli prožívám vše a tak intenzivně. Děkuji Vám za informace, co mají pro mě cenu nejvyšší. Cenu zlata, cenu poznání. Děkuji a žehnám Vaší práci.
Světlana Masopustová
Dobrý večer Lenka. Chcem sa Vám poďakovať za Váš e-book. Je úžasný. Motivačný a skvele napísaný.
Tatiana Jakubcováčtenářka