Krása

Doplňkový kurz o kráse a zdraví našeho těla.
Jako ženy máme v rukou mocný nástroj proměny.
Využijme toho.

Na kurz se můžete těšit 2022/2023 🙂

Následující produkt je elektronické povahy (digitální obsah - více o něm a vlastnostech kurzu najdete zde >>) a jeho dodání nemám nijak omezeno.
Obsah je poskytován okamžitě po jeho zaplacení, nelze tedy od tohoto nákupu odstoupit do 14 dnů od jeho zakoupení.
Platby lze provést online nástroji (platebními kartami, online či klasickým bankovním převodem).

Svou krásu máte ve svých rukou

Bavte se spolu se mnou nad úžasnými triky, které jsou k dispozici pro naši krásu. Věřím, že o některých jste nikdy neslyšeli, ale budete dychtit je vyzkoušet. Jiné Vám přinesou dávno zapomenuté postupy v péči o Vás samotné. 

Nechte svou krásu zazářit, zasloužíte si to!

Více o digitálním obsahu a vlastnostech online kurzu:

Digitální obsah

Tento online kurz je dostupný pouze s připojením přes internet, za to i např. z mobilního zařízení, či tabletu. Jedná se tedy o DIGITÁLNÍ OBSAH, jak je definován zákonem. K jeho hladkému provozu Vám stačí navíc možnost sledovat videa.

Nemožnost odstoupení

Vzhledem k povaze digitálního obsahu nelze odstoupit od kupní smlouvy jako v případě klasické kupní smlouvy uzavírané na dálku, tedy jako v klasickém případě nákupu běžného fyzického zboží přes internet.

Důvod, proč nelze odstoupit

Odstoupení není možné z důvodu, že je kompletní obsah poskytován téměř okamžitě po jeho zaplacení a veškeré lekce jsou hned přístupné, pokud s nimi budete pracovat a dělat úkoly. Lze jej však tímto způsobem možné otevřít celý ihned.

Pro návrat na začátek informací o obsahu tohoto kurzu klikněte sem >>.