Co lidé říkají na mé e-knihy

přečtětě si, jak čtenáři hodnotí mou práci

Reference pro e-book:
OD ÚSPĚCHU JSTE JEN MYŠLENKU DALEKO

klikněte pro více info na obrázek
V prvé řadě jsem se zalekla, kolik stránek má tento eBook (vydalo by to na knihu), ale vůbec to nebylo na škodu, naopak. Četl se mně jedním dechem a je úžasný!!! Obsah i téma mě přišly vhod, jelikož se potýkám střídavě s depresí. Obsah je opravdu do detailu propracovaný a já v něm našla spoustu užitečných rad a tipů, jak se konečně postavit na vlastní nohy a vydat se na novou cestu životem. Začínám úplně ode dna, ale pozvolna krůček po krůčku dělám pokroky a věřím, že díky Lenčině eBooku a jejím radám se mě úspěšně podaří najít sama sebe. Lenka je expertka na pravém místě.
Katka FedákováExpertka v péči o pleť
Ked niekde cakam, alebo cestujem (dost casto elektrickou alebo vlakom), tak si precitam par stranok 🙂 a dost si vychutnavam slova v nej... precitam si nejaku kapitolu alebo odsek a niekedy sa tak zamyslim, ze ani neviem ako a som v cieli 😊 Ale vazne, je to trosku ina kniha ako ostatne, co mam doma a to mam doma dost motivacnych knih (vyse stovky), tato je jedinecna v tom, ze je z nej citit dobra energia, ze je pisana od srdca a uprimne a to ma na nej najviac bavi 😊 pri citani ma napada kopec myslienok, co by som Ti sem-tam aj napisala, ae zas Ta nechcem zahlcovat spravami a tak...ale urcite este napisem.
Kristína Wagnerová
Je to napsané moc pěkně. Je to čtivé, srozumitelné a hlavně prokládané příklady z praxe což se mi moc líbí.
Sabina KronesováÚčetní expertka
Lenčin obsáhlý eBook provádí čtenáře procesem přání od prvotních kritických bodů až k samotné úspěšné realizaci. Lenka vás naučí, jak si správně přát a zároveň vás provede přes těžkosti, které můžou během cesty za životními sny nastat. Jestli potřebujete nakopnout k vyšším životním cílům a nevíte jak na to, Lenka vám v jejím eBooku ráda poradí. Já jsem třeba některé metody musela vyzkoušet hned po přečtení. Už není nad čím přemýšlet, vaše sny čekají!
Michaela Skopalová Lektorka němčiny a průvodkyně po Německu, www.michaelaskopalova.cz
Právě jsem dneska dočetla vaše dva skvěle napsané e-booky 7 úkolů pro váš nový začátek a Od úspěchu jste jen myšlenkou daleko. Tak výborně a poutavě napsané e-booky jsem už hodně dlouho nečetla. Připadala jsem si jako by jste mně četla myšlenky. Gratuluji vám k jejich napsání, máte můj velký obdiv a už teď vás s dovolením považuji za svou kamarádku a rádkyni. Napsala jsem si svůj seznam přání, který i nadále doplňuji a nyní po přečtení vašich e-booků jsem se rozhodla, že i když nemám času nazbyt, tak místo televizních novin budu každý den si psát deník. Zkoušela jsem dneska i na chvíli lehnout, zavřít oči a zatáhnout za svou pomyslnou páku štěstí o které píšete. Musím říct, že ta vaše páka opravdu funguje skvěle a teď už vím, že ji budu používat každý den.
Romana ChupíkováPracovnice v sociálních službách
Tento e-book predčil moje očakávania. Príde mi to ako skvelý súhrn toho najdôležitejšieho a najlepšieho, čo sami sebe môžeme dať. O NLP v poslednej dobe počuť pomerne často. Semináre, koučing... na trhu je toho viac než dosť, no stále je to dosť drahá záležitosť. Nemusíte chodiť na žiadne NLP semináre! Zdravý základ a všetky dôležité informácie nájdete v tomto e-booku za zlomok ceny, ktorú by ste dali za seminár či konzultáciu. Je to komplexne zhrnuté a hlavne, napísané ľudsky, že všetko jasne pochopíte. Je to chytľavé ako kiahne - Lenka Vás ľahko nakazí svojím pozitívnym myslením. Čo mňa oslovilo najviac bol štýl, akým Lenka píše. E-kniha je napísaná s toľkým citom, energiou a nadšením, že ju jednoducho musíte čítať a premýšľat nad tým všetkým. Nemyslím, že je to kniha na jedno prečítanie – budete sa k nej často vracať a vždy objavíte niečo nové. Ja zvyknem knihy čítať za noc, ale táto mi trvala takmer dva týždne. Potrebovala som si kopec vecí nechať rozležať v hlave a stále sa k nim vraciam. Ak si chcete posunúť sa na svojej životnej ceste - či už rovnakým alebo celkom iným smerom, tento e-book je pre Vás ako stvorený. Nakopne Vás k tomu, aby ste si začali plniť sny a s ľahkosťou a radosťou dosahovali vytýčené ciele.
Eva KapitáňováExpertka na pracovní pohovory
Čekala jsem, že kniha Myšlenkou k úspěchu bude plná obecně platných, neosobních pouček, jako třeba „Jsi tím, na co jsi myslel“ nebo „Co vysíláš, to se ti vrací“. eBook však předčil všechna moje očekávání, neboť je plný praktických návodů, jak docílit opravdu okamžitých změn v našem myšlení i prožívání, které jsou navíc vždy okořeněny příklady ze života samotné autorky. Díky tomu je eBook velice čtivě a poutavě napsán a za sebe musím říct, že se jedná o jednu z nejzábavnějších a zároveň nejpřínosnějších publikací o osobním rozvoji, která se mi za poslední dobu dostala do rukou. I po jejím dočtení se ke knize stále vracím, což se mi často nestává, a proto ji opravdu vřele doporučuji všem, kteří chcete přestat být ovládáni svojí myslí a naopak začít být pány vlastního myšlení i života. Mnohokrát děkuji za přínos, který mi Lenka svojí publikací vnesla do života, protože je dechberoucí… a k nezaplacení.
Lucka ŠťastnáExpertka na dermatilománii
Tenhle ebook je velmi praktický a dynamický. Velmi dobře se čte. Máte pocit, že Vás autorka neustále povzbuzuje, abyste šli za tím, co si přejete, pomáhá Vám hledat pomocníky ve formě různých technik, abyste se nevzdávali a šli si za tím, co opravdu od života chcete. Je plný příkladů a příběhů. Díky ebooku si uděláte pořádek v životě, najdete své sny, stejně tak i Vaše brzdy a začnete hledat řešení a nové pohledy. Je v něm spousta energie, techniky, rady, doporučení, abyste mohli změnit své myšlení a začít si plnit Vaše sny. Hledáte-li motivaci, tady ji rozhodně najdete.
Lucie LebduškováÚspěšná psychoterapeutka
Velice ráda bych vám poděkovala za váš úchvatný e book... Hltám ho jako polévku a s velkou chutí. Dlouho jste na mne vyskakovala z Facebooku, až jsem se poslední den roku rozhodla, že je na čase investovat do sebe.... ač to byly téměř poslední peníze, nelituji! Jsem za váš e-book velmi ráda, protože pro mě je velká výzva konečně si splnit své sny a uvědomit si, že to nebude hned, ale musí se na tom pracovat a to usilovně. Vzhledem k mé situaci jsem si uvědomila kolik žen potřebuje pomoci a směr ve svém rozhodování. Jsme tak skvěle vychované poslouchat a potlačovat své instinkty, že zapřeme sami sebe jen aby jsme si nekomplikovaly život... vždyť samy to nemůžeme nikdy zvládnout. 🙂 Mám spousty plánů a nápadů a ty si stále zapisuji do svého seznamu na kterém pracuji 🙂
Alžběta Spurnáčtenářka
Dobrý den Leničko, nedávno jsem si koupila a přečetla od vás e-book ,,Od úspěchu u jste jen myšlenkou daleko''. Musím vám napsat, že se čte suprově a také, že konečně někdo vymyslel (jako, že vy) 😃 a napsal to tak, aby to každý pochopil. Přečetla jsem spoustu knih, hledala jsem na internetu, ale nikde to nebylo tak dobře napsaný. Neříkám, že se mi něco po přečtení knih nesplnilo, ale nebylo to ono. Píšu vám vlastně proto 😃, protože jsem čekala až se mi splní první přání podle vašeho e-booku. A ten den nastal Leničko, přála jsem si abych znala svůj čas narození, tak jsem si napsala na Kr. úřad, ale tam mi řekli, že ten čas narození v listinách vůbec nemusí být, že se psal pouze dvojčatům a já z dvojčat nejsem, tak jsem si moc přála, že až mi od nich přijde odpověď, tak ať tam mám napsaný můj čas narození a ono se mi to splnilo. Ani nevíte jakou mám radost, že se mi splnilo přání. Tak vám moc přeji Leničko, ať se vám v životě daří a spoustu dalších spokojených čtenářů. 😃"
Míša Kratěnová

Reference pro e-book:
7 ÚKOLŮ PRO VÁŠ NOVÝ ZAČÁTEK

pro více informací stačí kliknout na obrázek
Tak výborně a poutavě napsaný e-book jsem už hodně dlouho nečetla. Připadala jsem si jako by jste mně četla myšlenky. Gratuluji vám k jejich napsání, máte můj velký obdiv a už teď vás s dovolením považuji za svou kamarádku a rádkyni. Napsala jsem si svůj seznam přání, který i nadále doplňuji a nyní po přečtení vašich e-booků jsem se rozhodla, že i když nemám času nazbyt, tak místo televizních novin budu každý den si psát deník. Jsem narozená ve znamení vah, takže se těžko rozhoduji. Jednou jste mě napsala, že by to pro mě bylo nejlepší řešení, hodit vše na papír a pořádně si to rozmyslet. A já už teď vím, čeho chci v životě dosáhnout.
Romana ChupíkováPracovnice v sociálních službách
K obsahu: jednička s hvězdičkou za téma (dle mého názoru dost aktuální, i když si to dost lidí nepřipouští a to mi stačí se rozhlédnout jen kolem sebe). Nadpis přesně vystihuje obsah. Srozumitelně napsané (v poslední době se setkávám s autory různých článků, kde zjišťuji, že si musím přečíst větu několikrát, abych ji pochopila, protože je napsaná tak nějak "krkolomně"). Líbí se mi, jak tam přiznáváš, že jsi měla stejný problém (působí to krásně lidsky). Vlastně od prvních řádků na mě tvůj ebook působil laskavě a mile (proto jsem se do něj pustila hned 😉 ). A zní to přesvědčivě, takže rozhodně vyzkouším! Jen tak dál! Budu se muset na Tvoje stránky podívat a pořádně se začíst 🙂
Dita Maunováčtenářka
E-book je zajímavý a donutí člověka, aby se nad sebou zamyslel. Líbí se mi tam jak má odpouštět, což jsem sama potřebovala, neboť jsem nevěděla jak odpustit. Ještě si chci sama sobě napsat ten dopis, což je dobrá rada a člověk vlastně více pozná co ho trápí a jak se toho trápení zbavit. Mně se Tvůj e-book moc líbí a věřím, že zaujme i mnoho čtenářů.
Pavla KoubkováAutorka e-booku Jak jsem se učila hospodařit se svými penězi
Necitite se nejlepe nebo jdou na vas podzimni chmury? V tomto ebooku najdete nekolik jednoduchych a snadno proveditelnych rad, ktere vam zaruci ulevu i uvolneni neprijemne energie z vaseho tela. Ano, vyzaduji kampku vasi prace, ktera se vsak vyplati. Stejne tak si uvedomite, ze nejste sami, kdo takove potize proziva.
Martina KolmanováAutorka projektu On-line logopedie, martinakolmanova.cz
Já jsem se nastartovala podle Vašeho e-booku zdarma, ale pravda je, že těch 7 kroků z Vašeho dalšího e-boočku, mi pomohlo nastavit ten správný směr a začít doopravdy se vším všudy jak se patří.
Karolína Wilkováčtenářka
"Dobrý den Lenko, e-book jsem si přečetla najednou a zažila několik AHA momentů. Výhodou pro mne bylo, že jsem si jej vytiskla a četla jako knížku, v níž můžu podrthávat, psát si odkazy, poznámky. První AHA mi přišlo u kapitolky – televize a úspěšní se nedívají, kdy jsem si uvědomila, jak s tímto souzním, neboť pro mne by mohla být televize jen tak 2x do měsíce. Pak jsem se zarazila a zjistila, že hodně pracuji na počítači, protože je jedním ze zdrojů mé obživy. A zase jeden záblesk, při práci mohu mít puštěnou meditační hudbu taky. Nápadníček už používám více jak rok a můžu doporučit. Myslela jsme si, že do něj nebudu vůbec psát a již je z půlky plný nejrůznějších poznámek. Film Tajemství si občas pustím, stejně tak mám tuto knihu na nočním stolku a před spaním ji občas otevřu a zjistím, že je tam odpověď na problém, který řeším. A úplně nejlepší je žába! To se teď snažím převádět do praxe a dneska jsem jí poprvé snědla natošup. Problém, nechtělo se mi, ale řekla jsem si, že pokud to zase odložím, lepší to nebude a pocit bude horší. Tak jsem do toho šla, vyřešila a opravdu, ten kratinký pocit stál za to, ještě teď si jej dokážu úplně přesně vybavit. Všem doporučuji a přeji dobrou chuť :-). Moc se mi líbí Váš přístup a fandím Vám."
Alena Kadlecová

Reference pro e-knihu:
UMĚNÍ SI PŘÁT

stačí kliknout pro další info
Ebook je skvěle napsaný. Je stručný a přehledný, je v něm vše, co potřebujete vědět, abyste si mohli začít správně přát. Taková kuchařka, která Vás povede od jednotlivých "surovin" až ke konečnému výsledku. Pokud si chcete začít plnit své sny a jste připraveni pro to něco udělat, tenhle ebook je skvělým pomocníkem!
Lucie LebduškováÚspěšná psychoterapeutka
E-book odporučujem každému, kdo sa rozhodol ist za svojim snom. Je písaná výstižně a zrozumitelně. Kročík po kročku. Příručka ako ma byť. Autorka ma zaujala a určitě si kúpim aj ostatné e-booky.
Zuzana HorskáČlenka motivačně progresní skupiny Megafon přání
Každý ve svém životě o něčem sní. A kdo tvrdí, že ne, tak o tom vědomě neví :). Proto je dobré se začíst do této knihy a naučit si správně přát své sny, aby se staly skutečností. Po jejím přečtení jsem si uvědomila, že vše opravdu záleží jen na mně samotné a když budu postupovat tak jak Lenka píše, moje sny se mohou stát skutečností. Kniha je čtivým a praktickým rádcem pro to, abychom se naučili si správně přát.
AngelikaHR specialist
Reference pro e-book zdarma:
JEN SPRÁVNÝ CÍL JE START
stačí kliknout na obrázek pro více info
Skvelý e-book o tom, ako dosiahnuť to, po čom túžite. Na zmenu nie je nikdy neskoro, sny sú predsa na to, aby sa plnili. V e-booku nájdete skratku, ktorí Vám pomôže priblížiť sa ku svojim cieľom a vyhnete sa chybám, o ktorých možno ani neviete.
Eva KapitáňováAutorka úspěšného blogu o tom, jak si najít práci Vašich snů: www.jobedu.sk
E-book jsem zhltla jedním dechem. Je to moc hezky napsané, tak lidsky, srozumitelně. Děkuji autorce za užitečné poznatky a rady. Vyzkoušela jsem Kotvení a vážně to funguje! Doporučuji, kniha rozhodně stojí za přečtení! Těším se na další tvorbu.
Simona PospíšilováFinanční ředitelka
Veľa vecí sa dá zmeniť svojim pohľadom na danú vec a prístupom! Len treba chcieť.. Som moc rád, že jsem mal možnosť natrafiť na túto stránku a stiahnut si e-book, ktorý mi pomohol sa pozrieť na danú vec inak. Zároveň mi ukazať smer, ktorým som už mal kráčať pekne dlhú dobu.
Michal MaroSAP expert
Citalo sa mi to velmi dobre, pisanie zoznamu snov, je napisane zabavne aj ked som o tom pocula uz velakrat , bavilo ma to. takze drzim palce a tesim sa na inspiraciu z FB 🙂
Simona KubaliakováExpertka na dokonalou pleť
...jedným dychom som prečítala.. a naozaj o tom, že si zapisovat svoje sny a ciele je doležité čítám všade... ale tu ma dostala Vaša ukazka... takže ide sa na to... 😉 ... ďakujem... a tešim sa na dalšie Vaše články i knihy...
Jana Strakováčtenářka
Váš ebook je úžasný jsem moc ráda, že jsem měla tu možnost se k němu dostat, zdarma si ho stáhnout a důkladně si ho přečíst a zamyslet se na všem v čem jsem si ještě nebyla jistá. Takže jsem vám chtěla moc poděkovat za tak podrobné zpracování a vysvětlení.
Leona ŠaršováNa mateřské dovolené
Váš e-book se mi líbil moc, pořídila jsem si sešit, kam si zapisuji všechno, co si přeju - upravuji, škrtám, přepisuji, doplňuji :-). Už to mi zlepší náladu a mám z toho dobrý pocit. Každý večer si pak napíšu, co mi během celého dne udělalo radost. I když je to zatím jen třetí den, tak ten seznam je pokaždé o něco delší. 🙂 Váš fb i webové stránky budu určitě sledovat dál.
Jana StrejcováAktuálně na mateřské dovolené s Jeníčkem a Mařenkou
Dobrý večer pani Lenko, váš e-book zdarma se mě moc líbil. Ihned po doručení jsem si jej přečetla. Přečetla jsem si i vaše další články a dost mě inspirovaly.
Romana ChupíkováPracovnice v sociálních službách
Mám z něj naprosto skvělý pocit. Četla jsem jednu knihu už moc let zpátky, co mě takhle nadchla , respektive nakopla. Myslím, že se jmenovala Moc podvědomí, leč tohle vaše dílo, je víc osobnější, otevřenější... je to to, co jsem hledala. 🙂
Jana Pavelcováčtenářka
Dobrý deň Lenka, práve dnes som dočítala a Dakujem 😀 neuverite práve mam pred sebou zoznam mojich snov a prianí a rozmýšľam čo dopíšem . Ja verím že to funguje predčasnom som"fičala" na pozitívnom myslení je pravda že som to teraz zanedbala ale Vy ste to u mna znovu naštartovali za čo Vám Dakujem
Marikačtenářka
Dobrý den, Jednoduše řečeno, pecka! 🙂 Jsem člověk, který spoustu věcí odkládá a nikdy si nenajde čas na správné věci. Zároveň už dlouho jsem potřebovala si nějak uspořádat myšlenky v sobě a trochu se vyrovnat sama se sebou. Po přečtení Vašeho e-book, hned jsem vzala do ruky diář, našla poslední 2 stránky určené pro poznámky a celé jsem je popsala mými sny, přáními a touhami. Největší oříšek je pro mě asi vyřazování. Stále nad tím přemýšlím a myslím si, že všechno co jsem napsala, jsem i tak cítila sama za sebe. Moc děkuji za nakopnutí a motivaci. Asi je to přesně to, co jsem potřebovala! 🙂 Moc ráda bych Vám za to poděkovala.
Ester Dombrovskáčtenářka
Dobrý den Lenko, posílám Vám pozdravení a poděkování za možnost setkat se s Vaším e-bookem. Velmi mě oslovil návod, jak pracovat se svým seznamem snů a přání. Před nedávnem jsem si tento seznam sepsala, trvalo mi to sice pár dnů. Přesto jsem, nepociťovala plné uspokojení z odvedené práce!? Cítila jsem, že to není ještě úplně ono. Díky Vaší radě už vím, jak na to. Ihned jsem začala seznam pilovat, ještě není úplně vše O.K., přesto se těším na ten pocit, signál, že už je to tak, jak to má být. Práce se seznamem je skvělá, tato činnost mi připadá velmi smysluplná, radostná a místy překvapující z toho, co si vlastně opravdu přeji a chci, především pro SEBE! Otázka, zda si přeji "pro sebe" je celkem zásadní a následně osvobozující. Děkuji a přeji Vám krásné dny! S úctou,
Jarmila Nastálkováčtenářka
Dobrý večer Lenko, Váš e-book mě velice zaujal a rozhodla jsem se touto cestou, změnit alespoň trošku svůj ne příliš úspěšný a šťastný život.
Petračtenářka
Milá Lenko. Váš e-book se mi líbí moc, je tak inspirativní, čtu ho pořàd.
Angeelačtenářka
Já urcitě hodnotím velmi pozitivně! Moc dobře se mi četl a pozitivně mě to nabylo! 🙂 😉 Děkuji 🙂
Šárka Vaculováčtenářka
Váš e-book se mi velice líbil. Jen co jsem našla tu správnou chvilku, pustila jsem se do motivačního čtení a psaní přání:-). Velice děkuji za Vaší práci, kterou pomáháte a budu snažit co nejdříve pomocí Vašich metod nabrat lepší životní směr:-) Do budoucna určitě uvažuji o vašich knihách.
Lenka Sípalováčtenářka
.. Tak, jak moc jsem se těšila, až mi zašlete vas e-book, tak s úsměvem a krásným pocitem jsem ho přečetla. Je to pro mě, zatím ten nejlepší e-book, o který jsem si napsala. Ten vas mi prostě sedí, je vámi psaný, jakoby jen pro mě. Vše co je v něm napsané, jsem právě potřebovala slyšet, číst. Je naprosto inspirující,opravdu mě bavil, najednou jsem chtěla a chci doopravdy žít. Najednou mi přijde, že vše může být skutečné, že vše jde tak zlehka. Proč si vytvářím problémy, domněnky, když vše může být usměvavé a ne bolestivé... Psala jsem do sešitu, co doopravdy chci, až když jsem psala, tak mi teprve došlo, co skutečně chci. Musím říci, že propiska snad psala sama, ani jsem nějak dlouze nepřemýšlela, jen jsem psala a psala. Pak jsem se zastavila a vše si přečetla. A říkala si ano, to je to, co chci.. Něco i poupravila,ale nic nevyskrtla. Ano, mám v hlavě nějaká přání, ale, až když jsem si je napsala, tak teprve je, jakoby více chci, jsou takova procitena, taková splnitelna.A.. Až když jsem si je napsala, tak teprve uvěřila, že se mi splní. Děkuji vám mnohokrát, děkuji že jsem vás našla, děkuji že jste.. 💜
Simona Brabcováčtenářka
Já si Vaši knihu moc užila a zcela mne utvrdila v tom, co cítím. Ano, máme v hlavě hodně přání, ale pak, když si sedneme k paníru s tužkou v ruce, není to najednou zcela tak jasné. A naprosto souhlasím s tím, že je potřeba jít o level hlouběji, a zamyslet se nad tím, či je to opravdu jen a jen naše přání a náš sen. Moc děkuji za Vaši knihu. Na téma přání je toho hodně napsáno, ale ta Vaše nás vede ještě o kus dál, za roh......:-) Děkuji, mějte krásné dny....:-)
Veronika Hrstkováčtenářka
Dobrý den, Lenko, přečetla jsem Váš e-book jedním dechem. Hledám a toužím po změně. Každým autorem, jako učitelem hledám každý krok dál. Věřím, že právě v tuto chvíli prožívám vše a tak intenzivně. Děkuji Vám za informace co mají pro mě cenu nejvyšší. Cenu zlata, cenu poznání. Děkuji a žehnám Vaší práci.
Světlana Masopustová čtenářka