Seminář: Posvítíme si na lásku

Láska nám dodává sílu a odvahu, je základním pilířem našich životů a samozřejmě hory přenáší! 🙂

Láska hory přenáší

O lásce toho bylo napsáno už tolik a přesto je naprosto běžné, že nám vztahy připadjí složité a těžké a nedokážeme vpustit lásku do svých životů. A to je tak ohromná škoda! Láska nám dodává sílu a odvahu a s ní vždy dokážeme víc!
Nejsme na nic sami a otevírá naše srdce. A tam, kde je láska, není místo pro nic špatného.

"V lásce vidím hnací motor našich životů.
Něco tak podstatného jako je vzduch, co dýcháme!"

Pro samotu jsme nebyli stvořeni

a pro ztrátu času v nesprávných vztazích také ne

Proto se v tomto semináři těšte na to, že si na lásku posvítíme a to nejenom z hlediska správných přání, ale také z pohledu vztahové komunikace a nebo z pohledu Marsu a Venuše! 🙂 Je úplně jedno, jestli svou lásku teprve hledáte a nebo máte stálého partnera.

Jak se na lásku připravit a kdy je na ni správný čas

Příprava je důležitá před každou akční fází. Vy se naučíte, jak přípravu provést, když si hledáte novou lásku, ale také, kolik Vám toho může přípravná fáze dát, i když máte stálého partnera.

Jak naše sebevědomí se vztahy mává

Vždy to bude začínat a končit u nás a proč je dobré převzít tuto zodpovědnost na sebe.

Komunikovat, komunikovat, komunikovat!

Komunikace je alfa a omega vztahu. Proto je tichá domácnost takový zabiják lásky. Vykomunikovat se dá všechno, ale půjde Vám to lépe, když zjistíte, jaký jste Vy a Vaše láska komunikační typ.

Láska a splněná přání

Jde to vůbec dohromady? A proč nás od snů zrazují naši nejbližší, berou nám vítr z plachet a tím nás zraňují a jak na ně.

Hádky

Spoustu si jich můžete ušetřit a já Vám řeknu, jak na to. Váš čas je drahý a je lepší strávit ho milováním než hádkami. To je přece mnohem lepší varianta, co myslíte? 🙂

Jak ze sebe udělat ženu snů

Jsme si s muži rovní, přesto nejsme stejní a to si lidé často pletou. Je to však jeden za základních kamenů úrazu, který vede k vzájemnému, partnerskému nechápání.

Jak se znovu zamilovat do svého partnera

Znamená uvidět znovu to, co tenkrát. Jak změnit svůj pohled na muže, se kterým jste již dlouho, aby Vaše láska zase zaplála. Navíc se dozvíte, jak jsou kvůli špatnému zaměření lidé opouštějí fungující vztahy jen kvůli 10 % toho, co jim chybí.

Žena - Manažer domácnosti

Žena, bez které se v domácnosti nic nestane a staví jí to nezvládnutelné role super-ženy, manželky, dcery, snachy...

Síla a energie pro každého, kdykoliv a zdarma

Naplněný vztah, který Vás dobíjí, který Vám dělá radost, je pro mě v životě naprosto to nejdůležitější. Mít vedle sebe partnera, kterému můžete všechno říct a o kterého se můžete opřít, je něco, co nelze vyjádřit penězi. Láska je hlavním pilířem našich životů a nic Vás neudělá tak šťastnými, jako právě ona. Je tu pro Vás vždy, vždy Vám dodá sílu a energii, vždy Vás uzemní pro řešení i sebevětších starostí. S její podporou najdete vždy správné řešení, uvidíte cestu i tam,
kde se ostatním nebude zdát. Vždy to budete Vy, kdo bude mít úsměv na tváři, kdo bude vidět jen to dobré v ostatních
a jejich srdcích.

Láska přináší další lásku.
Jen je třeba mít tu správnou. Tu správnou pro Vás!

KDY A KDE & další technické otázky
 • KDY
  Termín si vyberte níže podle Vašich preferencí a u něj se můžete přihlásit a vždy od 18 hodin do 20 hodin.
 • KDE
  Vždy v Pracovně Ženy s.r.o. a to v Brna a nebo v Praze: BRNO: Pracovna Ženy s.r.o. BRNO, Skořepka 15, Brno, 602 00. 4 minuty od Hlavního nádraží pěšky a nebo zastávka Vlhká šaliny č. 8. PRAHA: Pracovna Ženy s.r.o. PRAHA, Karlínské nám. 6, Praha, 186 00, 4. patro, blízká zastávka je metro B, zastávka Křižíkova.
 • PLATBA PROVEDENA
  Vaše židlička se jménem bude jistá až po zaplacení vstupenky. Není možné platit na místě hotově, proto nezapomeňte, že platba bankovním převodem, která trvá nejdéle, může jít klidně i 1 - 2 pracovní dny. 🙁
 • POUZE 15 MÍST!
  Protože je počet míst omezen, tak je potřeba Vaši vstupenku zaplatit co nejdřív.

NA NOVÉ TERMÍNY SE TĚŠTE JIŽ BRZY!

Reference

Jak se můj seminář líbí?

"Největší, co si odnáším bylo pro mně doporučení napsat si seznam (ON, JÁ). Některé věci jsem si potvrdila (nebyly pro mně nové, ale byla jsem moc ráda, že je slyším znovu od někoho cizího a že to tak je. Lenka je šikovná, chytrá, aktivní. Má spoustu informací a práce jí moc baví. Osobní zkušenost se velmi cení."
Káťa Bocková
"Naprostá spokojenost .Kurz doporučuji každému kdo o něm uvažuje myslím že si každý odnese část odpovědí na určité otázky které řeší. Lenka je nímavá žena, která je aktuálně na správném místě." 😊
Jakub Hlaváček
"S kurzem jsem byla opravdu moc spokojená a chtěla bych Ti moc poděkovat, že něco takového děláš! 🙂 Ty 2 hodiny mi utekly rychle a i když čtu celkem dost článků na téma láska a nejen to, tak není toho nikdy dost a člověk by si to měl stále "oprašovat" v hlavě, aby neopomínal, co se přiučil a dostal si to tzv. pod kůži a zapojoval všechny ty věci do praxe snáze. Přišlo mi super, jak si to propojovala se skutečnými příběhy, je to rychlejší na pochopení, a když čtu své poznámky z kurzu a říkám si, jak si tohle přesně myslela, vybavím si právě nějaký reálný příklad a je to 🙂 Od tvého kurzu pozoruji na sobě nejvíce to, že jsem si v sobě vytvořila "kontrolora", který mi vždy upozorní větou "řekni to trošku jinak", např. když pršelo a já řeknu, že je hnusně, i když to úplně nemyslím tak, že proklínám tento den za to, že zrovna nesvítí sluníčko, ale i tak mě hned opraví, že je taky třeba, aby zapršelo atd. atd. 🙂 Nebo se mi třeba dostane do hlavy myšlenka, která mi není příjemná a to se ještě ani nestala a nemusí se vůbec stát, tak prostě mi naskočí v hlavě velké "STOP" těmto myšlenkám. Předem děkuju za Tvůj čas, který mi věnuješ na odpověď a ještě jednou za Tvé kurzy, určitě se osobně ještě uvidíme."
Irena Štěrbová
"Přínosné v tom směru, že si člověk uvědomí, kde u sebe začít a jak na sobě pracovat. Lektorka je velmi milá, komunikativní, s lidským přístupem což oceňuji. Přizpůsobila kurz podle skupinky, která se sešla. Z mého pohledu není co vylepšovat, kurz se mi líbil."
Michaela Herzánová