SOBĚ S LÁSKOU

Valentýn není pouze o lásce k druhým, ale i k sobě. Buďte letos svým Valentýnkem. :-)

AKCE PLATÍ DO 18.2.2020!

Valentýn není jen marketingový tah

Hodně lidí si myslí, že Valentýn je jen marketingový tah firem, aby si zvýšily tržby. A přitom si vůbec neuvědomují, že významné dny (ať už je to Valentýn o lásce, Den přátelství nebo Den matek...) jsou o tom, že se máme zamyslet nad vztahy, které máme a být za ně vdeční. Jde o to projevit svým protějškům uznání. Neexistuje totiž větší zabiják vztahů, než to, že je začnete brát jako samozřejmost...

 

A to platí také o Vás - projevte sami sobě svou lásku a úctu a dál pracujte na svých snech. Dejte sami sobě k Valentýnu cestu za splněnými sny. Cesta možná bude dlouhá, ale bude hlavně stát za to! :-) Vy nejste žádná samozřejmost, Vy jste vyjímeční!

Světlo a tma

Jako se snoubí den a noc, tak se také snoubí období osobního pekla s výsluním splněných snů. Jedno by neexistovalo bez druhého. Když nepoznáte dno, nepoznáte, když přijde vrchol. V životě jsou vzestupy a pády běžné, ale přesto lze pády a propady eliminovat a vědět jak na ně. Jsou to především brzdy v nás samotných, které nám brání roztáhnout křídla a letět a mít v životě vše, co si přejeme a být tím, čím chceme být.

A TAK MÁM PRO VÁS SADU :-)

E-book tmavý jako noc, Vám pomůže zvládnout přípravnou fázi plnění snů.

E-book bílý jako den, Vám ukáže akční část cesty za životem, po kterém toužíte

Tmavý e-book: 7 Úkolů pro Váš nový začátek

  • Zbavíte se kostlivců ve skříni.
  • Vyrovnáte se s minulostí.
  • Odpustíte cizím i sobě.
  • Pozvednete svoje sebevědomí.
  • Zvýšíte si energii.

Černá kniha je dobrá nejenom pro to, kdy se cítíte špatně, na dně a nebo máte strach, že jste v depresi. Je také dobrá na to, kdy se možná cítíte dobře, o úspěch se snažíte, ale on nepřichází. Může to být způsobeno bloky ve Vaší mysli a s těmi Vám můj černý e-book pomůže. 

TENTO E-BOOČEK V AKCI ZA 1 KČ JENOM K VALENÝNKOVI

Jak zvládnete začátky s černou knihou a Vaše období temna skončí, můžete se s nově nabitou silou rovnou pustit na své cíle. A je úplně jedno, co si přejete. Tento systém je úžasný v tom, že principy jsou stále stejné a dosáhnte s nimi úplně čehokoliv.

Bílá e-kniha
  • Naučíte se dávat si správně vlastní cíle a pracovat s vizualizací jako profesionálové.
  • Porazíte rozum, který Vám našeptává, co všechno nejde.
  • Zvládnete pozitivně myslet a dělat si svoje kotvy na štěstí.
  • Rozhýbete svoji intuici a rozsvítíte tak svůj vnitřní maják směrem ke štěstí.
  • Naučíte se konat a jít si tak pro všechno, co chcete.

Tato elektronická kniha je za 490 Kč

Tento báječný set Vám dává do ruky zbraň, se kterou budete vládnout Vašemu životu, svému osudu, budete zvládat překážky a budete silní a plní energie. Budete mít cíl, který bude dostatečně silný na překonání všech překážek a Vaše myšlenky budou zdravé, pozitivní a konstruktivní ke konání. Budete mít silně vyvinutou intuici a budete vždy dělat správné kroky. Dosáhnete úplně čehokoliv, když se do toho pořádně obujete! :-)

OBJEDNEJTE SI SET E-BOOK +  E-BOOK JAKO DÁREK ZA 1,- Kč

PRO SK PLATÍ CENA BEZ DPH A DPH BUDE NÁSLEDNĚ PŘIPOČTENO. Z DŮVODU NOVĚ ZAVEDENÉHO SYSTÉMU ZAPOČÍTÁVÁNÍ DPH V DAŇOVÉM SYSTÉMU MOSS.

Děkuji za pochopení!