LETOS NOVÝ START

Tento rok zkuste udělat jiný start než obvykle. S praktickými úkoly, které Vám pomohou
a se čtením plném uvědomění. :-)

AKCE PLATÍ DO 31.1.2020!

Tento rok můžete mít opravdu nový začátek

Přechod ze starého do nového roku je vždy časem bilance. Ne vždy z ní ale máme radost. Obzvlášť po roce 2019, který byl velice energeticky náročný a k tomu ještě (aby toho nebylo málo), tak roky, které mají na konci devítku, přináší tak zvanou očistu.
Vše, co v našem životě nemá dále setrvávat, skončí. Odejde. Někdy to ale nechceme pustit. Někdy nevidíme, že to pro nás může mít přínos a tak se trápíme.

A to je další důvod, proč je třeba vykročit do nového roku jinak. Musíme to udělat jinak, jestli chceme letos sklíze ovoce našich snah. Nelze dělat stále totéž a doufat ve změnu - to je přece bláznovství

A protože vím, že není snadné začít. Někdy možná ani nevíte odkud, přináším Vám rovnou balíček mých ebooků:

Světlo a tma

Jako se snoubí den a noc, tak se také snoubí období osobního pádu s výsluním splněných snů. Jedno by neexistovalo bez druhého. Když nepoznáte dno, nepoznáte, když přijde vrchol a už vůbec z toho nebudete mít radost. V životě jsou vzestupy a pády běžné, ale přesto lze pády a propady eliminovat a vědět jak na ně. Jsou to především brzdy v nás samotných a úhel pohledu, které nám brání roztáhnout křídla a letět a mít v životě vše, co si přejeme a být tím, čím chceme být. :-)

A TAK MÁM PRO VÁS SADU :-)

E-book tmavý jako noc, Vám pomůže zvládnout přípravnou fázi plnění snů, kdy se cítíte pod psa, možná i depresivně.

E-book bílý jako den, Vám ukáže akční část cesty za životem, po kterém toužíte,
ať si v roce 2020 můžete konečně
splnit všechna přání! 

Tmavý e-book: 7 Úkolů pro Váš nový začátek

  • Zbavíte se kostlivců ve skříni.
  • Vyrovnáte se s minulostí.
  • Odpustíte cizím i sobě.
  • Pozvednete svoje sebevědomí.
  • Zvýšíte si energii.

Černá kniha je dobrá nejenom pro to, kdy se cítíte špatně, na dně a nebo máte strach, že jste v depresi. Je také dobrá na to,
kdy se možná cítíte dobře, o úspěch se snažíte, ale on nepřichází. Může to být způsobeno bloky ve Vaší mysli a s těmi Vám můj černý e-book také pomůže. 

TENTO E-BOOK JE ZA 1 KČ

Jak zvládnete začátky s černou knihou a Vaše období temna skončí, můžete se s nově nabitou silou rovnou pustit na své cíle. A je úplně jedno, co si přejete. Tento systém je úžasný v tom, že principy jsou stále stejné a dosáhnte s nimi úplně čehokoliv. (Není to báječné?) :-)

Bílá e-kniha
  • Naučíte se dávat si správně vlastní cíle a pracovat s vizualizací jako profesionálové.
  • Porazíte rozum, který Vám našeptává, co všechno nejde.
  • Zvládnete pozitivně myslet a dělat si svoje kotvy na štěstí.
  • Rozhýbete svoji intuici a rozsvítíte tak svůj vnitřní maják směrem ke štěstí.
  • Naučíte se konat a jít si tak pro všechno, co chcete.

Tato elektronická kniha je za 490 Kč

Tento báječný set Vám dává do ruky zbraň, se kterou budete vládnout Vašemu životu, svému osudu, budete zvládat překážky a budete silní a plní energie. Budete mít cíl, který bude dostatečně silný na překonání všech překážek a Vaše myšlenky budou zdravé, pozitivní a konstruktivní ke konání. Budete mít silně vyvinutou intuici a budete vždy dělat správné kroky. Dosáhnete úplně čehokoliv, když se do toho pořádně obujete! :-)

OBJEDNEJTE SI VÁŠ VLASTNÍ NOVÝ START

PRO ZAHRANIČÍ PLATÍ CENA BEZ DPH A DPH BUDE NÁSLEDNĚ PŘIPOČTENO Z DŮVODU ZAVEDENÉHO SYSTÉMU ZAPOČÍTÁVÁNÍ DPH V DAŇOVÉM SYSTÉMU MOSS.

Děkuji za pochopení!